Gigabitowy router VPN TL-ER7206 w ofercie TP-Link
Grayling Poland sp. z o.o.
Warszawa, Ul.Bluszczańska 74 m 75
00-712 Warszawa
marcel.matulinski|grayling.com| |marcel.matulinski|grayling.com
604919473
https://grayling.com/our-offices/warsaw/
TL-ER7206 wyposażono w jeden gigabitowy port SFP WAN, jeden gigabitowy port RJ45 WAN, dwa gigabitowe porty LAN oraz dwa porty gigabitowe, które mogą pełnić zarówno rolę portu WAN, jak
i portu LAN. Co ważne, urządzenie posiada funkcję równoważenia obciążenia pasma Multi-WAN, pomagającą w odpowiedniej dystrybucji strumieni danych, uzależniając ten podział od dostępnej przepustowości na każdym porcie WAN.
Dzięki rozbudowanym możliwościom sprzętowym router TL-ER7206 posiada zdolność obsługi do 100 połączeń LAN-to-LAN IPsec, do 50 połączeń OpenVPN, do 50 połączeń L2TP oraz 50 połączeń PPTP VPN. Oznacza to, że pracownicy pracujący zdalnie mają możliwość szyfrowanego dostępu do sieci firmowej. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się w przypadku małych i średnich przedsiębiorstw, które muszą poradzić sobie w trudnych czasach i funkcjonować pomimo ograniczeń związanych z ilością osób przebywających w biurze w tym samym czasie. TL-ER7206 umożliwia dostęp do sieci pracodawcy wielu osobom jednocześnie. Uruchamiana automatycznie jednym kliknięciem funkcja IPSec VPN znacznie ułatwia proces konfiguracji sieci VPN oraz upraszcza zarządzanie siecią, jednocześnie chroniąc i szyfrując prywatną, internetową wymianę danych pomiędzy oddziałami.
Zastosowane w routerze TL-ER7206 rozwiązania dotyczące ochrony gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa sieci i danych. Urządzenie wykorzystuje m.in. zaawansowane reguły zapory sieciowej, które chronią użytkownika przed atakami DoS oraz filtrowanie adresów IP/MAC/URL. Aby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo i uprościć zarządzanie istnieje możliwość dzielenia sieci wirtualnej na segmenty. Uwierzytelnianie dostępu poprzez stronę powitalną sprawia, że kontrolowanie zużycia zasobów jest mniej problematyczne dzięki rejestrowaniu, uwierzytelnianiu i klasyfikowaniu użytkowników. Możliwe jest także udostępnienie określonym osobom wybranych zasobów sieciowych.
Urządzenie TL-ER7206 jest w pełni zintegrowane z platformą Omada SDN, dzięki której administratorzy mogą w łatwy i kompleksowy sposób, z poziomu jednego interfejsu, zarządzać centralnie siecią (również rozproszoną pomiędzy placówkami) oraz monitorować jej stan z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Do dyspozycji administratorów jest strona konfiguracyjna oraz dedykowana aplikacja. Wszystko po to, aby zarządzanie routerem było jeszcze wygodniejsze.
Specyfikacja techniczna urządzenia dostępna jest na stronie TP-Link: TL-ER7206.
Router jest już dostępny w sprzedaży i objęty został pięcioletnią gwarancją. Jego cena to ok. 650 zł brutto.

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Trwają prace nad szczegółowymi wytycznymi dla schronów. Prowadzona jest też inwentaryzacja i ocena stanu istniejących obiektów
W MSWiA trwają prace nad rozporządzeniem, które określi m.in., jakie warunki powinny spełniać miejsca schronienia, oraz wprowadzi spójne standardy dotyczące ich organizacji i wyposażenia. Ich opracowanie wymagane jest przez ustawę o ochronie ludności i obronie cywilnej, która weszła w życie 1 stycznia br. Trwa także inwentaryzacja istniejących obiektów zbiorowej ochrony, w tym schronów. Jak podkreślają eksperci, mamy w tym obszarze wiele zaległości do nadrobienia. Problemem jest niedobór specjalistów od budowli schronowych, którzy mogliby ten proces wesprzeć i przyspieszyć.
Handel
Nowy rozdział we współpracy Wielka Brytania – Unia Europejska. Bezpieczeństwo jedną z kluczowych kwestii

19 maja odbędzie się w Londynie pierwszy od brexitu na tak wysokim szczeblu szczyt brytyjskich i unijnych przywódców. Zdaniem polskich europosłów obydwie strony dojrzały do ponownego zacieśnienia stosunków i są dla siebie kluczowymi partnerami. Rozmowy dotyczyć mają przede wszystkim zagadnień związanych z obronnością, ale także możliwości swobodnego przemieszczania się młodych ludzi. Wyzwaniem we wzajemnych relacjach wciąż są kwestie handlowe.
Transport
W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku

Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.