Komunikaty PR

IFS wprowadza platformę IFS Cloud

2021-03-10  |  15:25
Biuro prasowe
Kontakt
Anna Machol
IFS Poland

ul. M. Flisa 6
02-247 Warszawa
anna.machol|ifs.com| |anna.machol|ifs.com
+48 512 134 493
https://www.ifs.com/pl/
  • IFS Cloud łączy wszystkie kompetencje branżowe IFS i wszechstronną funkcjonalność w pojedynczej platformie opartej na interfejsach API
  • Wbudowane innowacje cyfrowe zapewnią szybki zwrot z inwestycji i nowe możliwości, niezależnie od tego, czy klienci wybiorą najistotniejsze dla nich elementy, czy całą platformę IFS Cloud
  • Platforma opracowana z myślą o chmurze, ale można ją wdrożyć wszędzie — klienci mają wybór

Warszawa, 10 marca 2021 — IFS, wprowadza dziś na rynek IFS Cloud™ — pojedynczą platformę, która łączy wszystkie produkty firmy, aby udostępniać przedsiębiorstwom wszystkie funkcje potrzebne im do zarządzania klientami, pracownikami i zasobami oraz zapewniania klientom doskonałej obsługi („Moments of Service”). Klienci mogą skorzystać z najistotniejszych dla nich aplikacji lub zdecydować się na całościowe podejście integrujące łańcuchy wartości za pomocą funkcji, takich jak planowanie zasobów przedsiębiorstwa (ERP), zarządzanie relacjami z klientami (CRM), zarządzanie kapitałem ludzkim (HCM), zarządzanie majątkiem (EAM) i zarządzanie serwisem w terenie (FSM).

IFS Cloud to unikalna, pojedyncza platforma technologiczna z jednym, wspólnym interfejsem użytkownika, jednym modelem danych i jedną spójną ofertą wsparcia. Zapewnia ona prostotę, wybór i innowacje organizacjom, które chcą przejść na nowe modele biznesowe, kontrolować koszty, szybciej się rozwijać i lepiej obsługiwać klientów. Korzystając z IFS Cloud, firmy mogą łatwo skalować rozwiązania i włączać nowe funkcjonalności (np. dodatkowe moduły lub nowe innowacyjne możliwości) w dogodnym dla siebie czasie.

Klienci mogą również wybrać, w jaki sposób będą wykorzystywać platformę IFS Cloud, która została zaprojektowana z myślą o chmurze, ale może też być wdrożona lokalnie w przedsiębiorstwie. W przeciwieństwie do wielu innych ofert platforma IFS zapewnia w infrastrukturze lokalnej taką samą funkcjonalność i obsługę użytkownika jak w chmurze, bez żadnych kompromisów.

W odróżnieniu od konkurencyjnych, starszych pakietów i ofert oprogramowania, które wymagają skomplikowanych i kosztownych integracji, platforma IFS Cloud została zaprojektowana w taki sposób, aby ułatwiać klientom zakup, wdrażanie, używanie i aktualizację ich oprogramowania biznesowego. Premiera IFS Cloud zapoczątkowuje cykl wprowadzania poprawek dwa razy w roku, co daje klientom możliwość przejścia na najnowszą wersję wtedy, gdy będą na to gotowi.

„Droga do cyfrowej transformacji nie jest prosta” — powiedział Darren Roos, dyrektor generalny IFS. „Większość przedsiębiorstw to złożone organizacje, które mają skomplikowane łańcuchy wartości. Dlatego tylko niewiele z nich odnosi sukces na rynku, a jeszcze mniej dostawców dostarcza narzędzia pomagające tego dokonać. Głównym celem IFS jest zapewnianie naszym klientom korzyści. Chcemy umożliwić im przechodzenie na nowe modele biznesowe, konkurowanie na rynku i odnoszenie sukcesów”. 

„Klienci mówili mi, że ich priorytety to zwiększenie efektywności, kontrolowanie kosztów oraz tworzenie lepszych produktów i usług” — kontynuował Darren Roos. „Zdajemy sobie sprawę z tego, że chmura jest do tego niezbędna. Innowacje cyfrowe muszą być łatwe w użytkowaniu i wpasowane w bieżącą działalność firmy, dlatego nie mam wątpliwości, że IFS osiągnie sukces tam, gdzie nie udało się to innym. IFS Cloud to wyjątkowa platforma zapewniająca ukierunkowanie na klienta, atrakcyjny interfejs użytkownika oraz wszechstronne funkcje. Jestem dumny z tego, że po raz kolejny wywiązujemy się z naszej obietnicy, jaką jest zapewnianie klientom korzyści, aby oni z kolei mogli zapewniać swoim klientom doskonałą obsługę”.

Oprócz wbudowanych innowacji cyfrowych architektura platformy IFS Cloud obejmuje również nowe i udoskonalone usługi aplikacyjne pomagające w prowadzeniu inteligentnego i autonomicznego przedsiębiorstwa, które można natywnie wykorzystywać w różnych produktach IFS i różnych branżach. Dzięki temu klienci mogą w praktyczny i opłacalny sposób korzystać z technologii takich jak uczenie maszynowe (ML), rzeczywistość rozszerzona i mieszana (AR/MR), sztuczna inteligencja (AI) i Internet rzeczy (IoT) — są one od razu gotowe do użycia. 

Platforma IFS Cloud jest implementowana przez kilku klientów-pionierów z głównych branż obsługiwanych przez IFS, takich jak lotnictwo i obrona, sektor konstrukcyjno-budowlany i infrastruktury, energetyka i usługi użyteczności publicznej, produkcja i sektor usług. Jednym z nich jest Cimcorp Group, czołowy globalny producent systemów robotyki i automatyzacji.

Komentując korzyści z platformy IFS Cloud, Jyrki Anttonen, dyrektor ds. technologii informatycznych w firmie Cimcorp, powiedział: „Sektor produkcji oraz usług dla sektora produkcji to bardzo dynamiczne i konkurencyjne obszary, dlatego cały czas szukamy technologii, które pozwolą nam pracować szybciej i inteligentniej niż konkurencja. Rozwój przedsiębiorstwa z pewnością jest naszym celem, ale jesteśmy globalnym przedsiębiorstwem, dlatego potrzebujemy też wglądu w nasze operacje na całym świecie, aby zwiększać wydajność, kontrolować koszty i znajdować nowe sposoby na zapewnienie korzyści naszym klientom. IFS Cloud to platforma oparta na technologiach nowej generacji stworzonych specjalnie dla naszej branży, co daje nam pewność, jakiej potrzebujemy do osiągnięcia tych celów i wyprzedzenia konkurencji”.

Christian Pedersen, dyrektor IFS ds. rozwoju produktów, powiedział: „Platforma IFS Cloud została opracowana i stworzona z myślą o tym, aby zaspokajała potrzeby przedsiębiorstw podczas przechodzenia na cyfrowe modele biznesowe. Przez ostatnie dwa lata cały czas mieliśmy to na uwadze. Zdajemy sobie sprawę z tego, że IFS Cloud odegra kluczową rolę w budowaniu sukcesu naszych klientów. Miało to wpływ na nasze podejście w kilku obszarach, takich jak możliwość podejmowania szybkich i świadomych decyzji na podstawie jednego modelu danych, w pełni otwarta technologia z natywnymi interfejsami API oraz jednolity model aktualizacji. Dzięki temu nasi klienci mogą skupić się na tym, co jest naprawdę ważne, czyli na zapewnianiu swoim klientom wyjątkowej obsługi”.

Firma IFS uruchomiła również nową usługę do zarządzania cyklem życia aplikacji — IFS Lifecycle Experience. IFS Lifecycle Experience obejmuje portal, na którym użytkownicy mogą kontrolować swoje aplikacje poprzez łączenie ze sobą wielu punktów kontaktu, uzyskując w ten sposób dostęp do informacji, narzędzi, kodu i uprawnień.

Więcej informacji o IFS Cloud można znaleźć pod adresem www.ifs.com/corp/ifs-cloud/ifs-cloud-overview.

Zobacz, co klienci IFS mieli do powiedzenia podczas cyfrowej premiery, pod adresem:  www.ifs.com/possibilities.

Dodatkowe informacje o IFS Cloud można znaleźć w artykułach na blogu IFS, których autorami są Antony Bourne, Christian Pedersen, Dan Matthews, Michael Ouissi, Riccardo Bocci i Raymond Jones.

Informacje o firmie IFS

IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw z całego świata, które zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, budową i utrzymaniem majątku oraz zarządzaniem działalnością ukierunkowaną na usługi. Specjalizacja branżowa naszych pracowników i rozwiązań oraz zaangażowanie w zapewnianie korzyści każdemu z naszych klientów pozwoliły firmie IFS zdobyć pozycję cenionego lidera i najczęściej polecanego dostawcy w naszym sektorze. Nasz zespół składa się z 4000 pracowników i coraz większej sieci partnerów. Wspierają oni ponad 10 000 klientów na całym świecie w kwestionowaniu status quo i zdobywaniu przewagi nad konkurencją.
Nasze oprogramowanie dla przedsiębiorstw może pomóc Twojej firmie już dziś — więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem ifs.com.

Obserwuj nas na Twitterze: @IFSPoland

Odwiedź bloga IFS poświęconego technologii, innowacjom i kreatywności: https://blog.ifs.com/

Kontakt

Anna Machol

PR for IFS in Poland

Email: anna.machol@ifs.com

Phone: +48 512 134 493

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: IFS Poland
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Generatywna sztuczna inteligencja m.in. w opinii Polaków to zrządzenie losu Biuro prasowe
2024-07-17 | 08:00

Generatywna sztuczna inteligencja m.in. w opinii Polaków to zrządzenie losu

Podczas gdy eksperci przewidują znaczące pozytywne skutki gospodarcze rozwoju sztucznej inteligencji generatywnej, nastroje społeczne nie są tak optymistyczne. Allianz Trade przedstawia wyniki
IT i technologie Lena Lighting partnerem oprogramowania DIALux
2024-07-17 | 01:00

Lena Lighting partnerem oprogramowania DIALux

DIALux jest nowoczesnym narzędziem, pozwalającym na projektowanie oświetlenia. To najchętniej wybierane oprogramowanie, umożliwiające zarówno rozlokowanie pojedynczych opraw, jak i
IT i technologie Długoterminowa umowa TomTom i Microsoft
2024-07-16 | 07:50

Długoterminowa umowa TomTom i Microsoft

TomTom (TOM2), specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji, ogłosił, że umacnia i rozszerza swoją współpracę z firmą Microsoft. Mapy i dane o ruchu drogowym TomTom będą

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Samorządowe budżety będą niezależne od rządowych zmian w podatkach. Nowe przepisy mają zacząć obowiązywać od 2025 roku

Obniżenie podatków, zwłaszcza PIT-u, zubożyło w ostatnich latach budżety polskich samorządów, szczególnie dużych miast. Nowy rząd po konsultacjach z jednostkami samorządu terytorialnego przedstawił w połowie lipca projekt nowej ustawy, zgodnie z którą dochody miast, gmin, powiatów i województw miałyby się opierać na udziale w dochodzie osób mieszkających i pracujących na danym obszarze, a nie w samych podatkach od osób fizycznych i prawnych. W ten sposób zmiany w opodatkowaniu nie będą się przekładać na wysokość wpływów do lokalnych budżetów i ułatwią planowanie inwestycji.

Finanse

Investors TFI: Hossa na giełdach nie skończy się przed 2026 rokiem. Wszystko będzie zależeć od trendu na Wall Street

Polska gospodarka w tym roku urośnie o 3–4 proc. po minimalnym wzroście w 2023 roku. To powinno się przełożyć na dobre wyniki polskich spółek, czyli również ich pozytywne notowania na giełdzie. Trend może zmienić jedynie wolta na Wall Street. Na nią jednak na razie się nie zanosi. Jednak za mniej więcej półtora roku amerykańscy przedsiębiorcy zaczną odczuwać skutki wysokich stóp procentowych, nawet jeśli Fed do tego czasu zdecyduje się na ich obniżki. Wtedy nastroje inwestorów mogą się odwrócić.

Konsument

Nie tylko Zielony, ale też Niebieski Ład. UE intensyfikuje wysiłki na rzecz ochrony zasobów wodnych

Europejski Komitet Regionów wezwał niedawno tworzącą się nową Komisję Europejską do prac nad Europejska Strategią Wodną i powołania komisarza odpowiedzialnego za zasoby wodne w UE. Impulsem do planowania zmian w tym obszarze ma być Blue Deal, czyli Niebieski Ład – inicjatywa stworzona w ubiegłym roku na wzór Zielonego Ładu. Przyspieszenie działań na rzecz ochrony zasobów wodnych to zdaniem ekspertów konieczność w obliczu coraz częstszych i poważniejszych susz, powodzi i problemów z dostępem do wody pitnej. Niebieski Ład ma być istotnym elementem dostosowywania się do zmian klimatu.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.