iiyama przedstawia G-Master GB2470HSU-W6 - superszybki monitor w nowej białej od
GID Agency
Góry Św. Anny 3
47-330 Zdzieszowice
m.ambrozik|gid.agency| |m.ambrozik|gid.agency
+48 530 981 088
www.gid.agency
Gracze coraz częściej zwracają uwagę nie tylko na wydajność sprzętu, ale i jego stylistykę, starając się odchodzić od nudnych czarnych zestawów. iiyama w związku z tym przygotowała superszybki model iiyama G-Master GB2470HSU-B6 w atrakcyjnej białej wersji kolorystycznej.
Biała wersja kolorystyczna
Na rynku nie brakuje obudów komputerowych i akcesoriów w eleganckim białym kolorze, który w ostatnich latach coraz częściej pada wyborem graczy, ale producenci monitorów zazwyczaj trzymają się klasyki, czyli czerni. Znalezienie białego monitora to spore wyzwanie, szczególnie jeśli poza atrakcyjną stylistyką oczekujemy też topowych parametrów.
iiyama wsłuchuje się jednak w głos graczy i odpowiadając na ich potrzeby, wprowadza do sprzedaży kolejny gamingowy monitor w białej wersji kolorystycznej! G-Master GB2470HSU-W6 Red Eagle oferuje przy tym jeszcze szybszą matrycę, dzięki której zyskasz przewagę w ulubionych grach.
Monitor dla wymagających graczy
G-Master GB2470HSU-W6 to nie tylko nowy stylowy wygląd, ale i superszybka 24-calowa matryca Fast IPS, która zapewnia wierne odwzorowanie scen z pola bitwy, szerokie kąty widzenia, wyjątkową dokładność kolorów, niesamowity czas reakcji, wynoszący zaledwie 0,2 ms i wysoką częstotliwość odświeżania 180 Hz.
Nowość G-Master jest uzbrojona we FreeSync Premium, co gwarantuje redukcję opóźnień i obsługę technologii LFC (Low Framerate Compensation), która pozwala wyeliminować wszelkie problemy związane z zacinaniem lub rozrywaniem obrazu, przy praktycznie dowolnej liczbie klatek na sekundę. Dodatkowo otrzymujemy predefiniowane tryby gier (m.in. FPS i strategia) lub możemy samodzielnie dobierać i zapisywać ulubione ustawienia obrazu. Funkcja Black Tuner pozwala zaś na regulowanie jasności i dostosowanie poziomu czerni do własnych preferencji, zapewniając lepszą jakość widzenia w zacienionych obszarach.
Ergonomia
Dzięki ergonomicznej stopce można precyzyjnie dopasować położenie ekranu, aby cieszyć się komfortową rozgrywką nawet w trakcie najdłuższych maratonów gamingowych. Pozwala ona na regulację wysokości w zakresie aż 150 mm, pochylenie i wspiera funkcję pivotu, w tym obrót ekranu o 90 stopni (tryb portretowy).
iiyama G-Master GB2470HSU-W6 trafi do sklepów w drugiej połowie sierpnia! Rekomendowana cena detaliczna monitora to 749 zł.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Przemysł spożywczy
Rośnie konkurencja ze strony ukraińskich producentów żywności na unijnym rynku. To wyzwanie dla polskiego rolnictwa
Zawieszenie ceł przez UE na towary z Ukrainy od czerwca 2022 roku oznacza de facto proces integracji tego kraju z jednolitym rynkiem europejskim, z wyjątkami dotyczącymi kilku produktów rolnych. Oznacza to poważne wyzwania dla polskiego rolnictwa, zwłaszcza że 73 proc. eksportu naszej żywności trafia na rynek unijny. Zdaniem ekspertów w odpowiedzi na tę konkurencję polskie rolnictwo musi postawić bardziej na jakość i innowacje, a nie na niską cenę produktów.
Ochrona środowiska
Zdjęcia satelitarne dobrym źródłem wiedzy o zmianach klimatycznych. Ich zaletami są ujęcie dużego obszaru i regularność dokumentowania
Szczegółowe raportowanie zachodzących przez ostatnie pół wieku zmian klimatycznych i przewidywanie tego, jak warunki życia na Ziemi będą się zmieniały w najbliższych dekadach, stało się możliwe dzięki zdjęciom dostarczanym przez satelity. Z punktu obserwacyjnego, jakim jest orbita okołoziemska, od 1972 roku uzyskuje się dane dotyczące dużych powierzchni. Dzięki nim naukowcy wiedzą m.in. to, że za około pięć lat średnia temperatura regularnie zacznie przekraczać punkt ocieplenia 1,5 stopnia i potrafią wywnioskować, jak wpłynie to na poziom wód w morzach.
Regionalne – Mazowieckie
Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku
Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.