Komunikaty PR

Inno3D GeForce RTX 3070 iChill X3 - zastrzyk mocy dla PC do gier

2021-03-19  |  14:00
Biuro prasowe

Inno3D GeForce RTX 3070 iChill X3 to karta graficzna z układem Nvidia Ampere w agresywnym wydaniu. Wyposażona w rozbudowane chłodzenie i programowalne podświetlenie, ma pracować cicho i zapewniać osiągi zadowalające wymagających graczy. 

Inno3D GeForce RTX 3070 iChill X3 to niereferencyjna, fabrycznie podkręcona wersja “siedemdziesiątki”. Najnowszy chip Nvidii ma tu osiągać minimum 1785 MHz w trybie Boost, przekraczając wyjściowe zegary z wersji Founders. Z taktowaniem układu wspomaganego przez 8 GB pamięci GDDR6 (256-bit) można dalej eksperymentować, co ma ułatwiać przygotowane przez producenta oprogramowanie TuneIT.

 

Za jego pomocą da się nie tylko zmieniać zegary i monitorować parametry pracy, lecz także ustawiać krzywe wentylatorów czy dostosować nastawy podświetlenia. Karta Inno3D GeForce RTX 3070 iChill X3 została wyposażona w programowalną iluminację RGB LED, która pozwala na personalizację. Współpracuje ona z systemami producentów płyt głównych, takimi jak Aura Sync, Mystic Light czy RGB Fusion. Jest zatem opcja by zsynchronizować efekty świetlne z pozostałymi komponentami znajdującymi się w PC.

 

Wyposażona w chłodzenie iChill X3 posiada trzy wentylatory o średnicy 9 cm i sześć miedzianych ciepłowodów. Rozprowadzają one ciepło w obrębie radiatora, który pokrywa wszystkie kluczowe sekcje, w tym tę odpowiadającą za zasilanie. W prezentowanym modelu do prawidłowego działania potrzebne są dwie dodatkowe, 8-pinowe wtyczki PCI-Express. Sam zasilacz z kolei nie powinien mieć mniej niż 650 W.

 

Oprócz mocnego PSU należy również posiadać wolną przestrzeń w obudowie. Konstrukcja ma 300 mm długości i wraz płetwą z logo X3 zajmuje trzy sloty. Spód karty chroni backplate z wkomponowanymi otworami dla sprawnego usuwania gorącego powietrza z radiatora. Karta graficzna Inno3D GeForce RTX 3070 iChill X3 jest już dostępna w sprzedaży. Jej ceny oscylują w okolicach 4500 zł, a producent stale pracuje nad poprawieniem jej dostępności.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia Biuro prasowe
2025-06-25 | 03:00

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Wyciek danych, ataki przeciążające stronę (DDoS), złośliwe oprogramowanie, phishing. Dziś wojna w cyberprzestrzeni dotyczy nie tylko infrastruktury krytycznej czy wielkich
IT i technologie Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska
2025-06-04 | 15:30

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Współczesne przedsiębiorstwa nie mogą pozwolić sobie na brak ochrony w świecie cyfrowym. Codziennie pojawiają się nowe zagrożenia: wycieki danych, ataki phishingowe,
IT i technologie Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
2025-05-13 | 14:45

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Emitel ponownie został Partnerem Technologicznym konferencji Impact’25 – jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych nowoczesnym technologiom, gospodarce

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Polityka

W tym tygodniu Komisja Europejska przedstawi projekt budżetu na lata 2028–2034. To będzie pierwsza długoletnia perspektywa czasu wojny

16 lipca Komisja Europejska przedstawi swój pomysł na budżet w kolejnej siedmioletniej perspektywie. Projekt ma przewidywać mniej programów, większy udział kwot niezaplanowanych, a także mechanizmy i rezerwy, które umożliwią szybszą i bardziej elastyczną reakcję na zmieniające się potrzeby. Więcej w nim będzie również środków przewidzianych na wzmocnienie bezpieczeństwa. W maju Parlament Europejski odrzucił w głosowaniu propozycję KE, by budżety przewidziane na okres po roku 2027 konstruować tak jak KPO.

Polityka

P. Müller: Wnioski z ludobójstwa w Srebrenicy szczególnie aktualne w kontekście ukraińskim. Społeczność międzynarodowa nie może przymykać oczu

W ubiegłym tygodniu obchodzono 30. rocznicę ludobójstwa w Srebrenicy, gdzie z rąk Serbów w lipcu 1995 roku zginęło ponad 8 tys. bośniackich mężczyzn i chłopców. To jeden z najciemniejszych rozdziałów najnowszej historii Europy – podkreślali szefowie instytucji UE. – ​To także lekcja dla społeczności międzynarodowej, która nabiera szczególnego znaczenia w kontekście agresji Rosji na Ukrainę – mówi Piotr Müller, europoseł z PiS.

Media i PR

Parlament Europejski wzywa do większej ochrony wolności dziennikarzy. Wiceprzewodnicząca: media mają pełnić funkcję kontrolną, a niektórym rządom to się nie podoba

8 sierpnia br. w państwach członkowskich UE zacznie obowiązywać europejski akt o wolności mediów. Przepisy rozporządzenia mają chronić pluralizm i niezależność mediów. Jak wynika z nowego raportu KE dotyczącego praworządności, wciąż jest to obszar, w którym jest dużo zagrożeń. Również Parlament Europejski wzywa kraje członkowskie do intensywnych wysiłków na rzecz wolności mediów i ochrony dziennikarzy.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.