MasterBox NR200P White - miniaturowa obudowa dla entuzjastów już w sprzedaży
MasterBox NR200P White to konstrukcja firmy Cooler Master adresowana do osób, które oczekują dużych możliwości w kompaktowej formie. Mimo formatu mini-ATX w środku jest dość miejsca na topowe podzespoły, a dostęp do nich ma być prostszy niż kiedykolwiek.
Cooler Master MasterBox NR200P White to obudowa mini-ITX, która ma zachwycić entuzjastów mocnych PC jakością wykonania, ergonomią i możliwościami. Konstrukcja wykonana z malowanej proszkowo stali waży ponad pięć kilogramów i ma 18 litrów pojemności. Wewnątrz mają się zmieścić karty graficzne o wysokości trzech slotów i długości do 330 milimetrów. W zestawie znajduje się raiser PCI-Express, który pozwala na pionowy montaż GPU.
Wewnątrz MasterBox NR200P White jest także przestrzeń na chłodzenia AiO. Producent przewidział trzy miejsca na chłodnice, z których największa może mieć do 280 milimetrów długości. Tradycjonaliści mogą z kolei zainstalować do siedmiu wentylatorów (dwa są w komplecie) i aktywny cooler procesora, którego wysokość może wynieść 153 milimetry w wersji ze szklanym oknem) lub 155 milimetrów w wariancie z perforowaną ścianką boczną.
Utrzymanie czystości wewnątrz obudowy mają ułatwić cztery filtry przeciwkurzowe. Z kolei nieskrępowany dostęp do komponentów zapewnić ma konstrukcja, która pozwala na demontaż każdego panelu i ramki bez konieczności korzystania z narzędzi. Równie łatwo można zdemontować górne wentylatory. Funkcjonalności dopełnia panel I/O zawierający dwa porty USB 3.2 Gen 1 i złącze audio typu combo.
Obudowa Cooler Master MasterBox NR200P White jest już dostępna w polskich sklepach. Sprzedawcy życzą sobie za nią około 450 złotych.
Dane techniczne:
- model: MasterBox NR200P
- wymiary: 376 x 185 x 292 mm
- waga: 5,1 kg
- materiały: malowana proszkowo stal SGCC, szkło hartowane
- obsługiwane formaty płyt głównych: m-ITX, m-DTX
- maks. wysokość chłodzenia CPU:
- 155 mm w wersji z perforowanym panelem bocznym
- 153 mm w wersji z panelem bocznym z hartowanego szkła
- 76 mm przy montażu GPU w pozycji pionowej
- maks. długość karty graficznej: 330 mm
- maks. długość zasilacza: 130 mm
- liczba slotów rozszerzeń PCI-E: 3
- zatoki na dyski 2,5”: 2
- zatoki na dyski 3,5”: 1
- miejsca na dodatkowe wentylatory: 7
- 2 x 120 mm na górze (fabrycznie zainstalowane: 2 x 120 mm Sickle Flow)
- 2 x 120 mm na dole
- 2 x 120/140 mm na bocznej ściance
- 1 x 92 mm z tyłu
- możliwość instalacji chłodzenia wodnego: tak
- do 280 mm długości przy montażu bocznym
- do 240 mm na dole
- 92 mm z tyłu
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
NEWSERIA POLECA
Optegra otwiera dwunastą klinikę w Polsce i trzecią w Warszawie, dedykowaną specjalnie do korekcji wad wzroku
Sieć klinik okulistycznych Optegra, lider chirurgii korekcji wad wzroku w Polsce, otwiera nową, flagową klinikę w nowoczesnym biurowcu Warsaw Trade Tower w centrum Warszawy. Będzie to dwunasta placówka Optegra w Polsce oraz trzecia w Warszawie.
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Problemy społeczne
Doświadczenia Ukrainy są cenną lekcją dla polskich medyków. Pomagają się przygotować na potencjalny konflikt
– Ukraińskie doświadczenia z frontu są cenną lekcją dla wojskowych służb medycznych w Polsce, która zmienia podejście do zabezpieczenia medycznego na wypadek ewentualnego konfliktu – mówi gen. broni prof. dr hab. n. med. Grzegorz Gielerak, dyrektor WIM – PIB. Jak podkreśla, wiele się mówi o konieczności zwiększania wydatków na zakupy broni i sprzętu wojskowego, a wciąż stosunkowo mało uwagi poświęca się budowaniu bezpieczeństwa medycznego.
Ochrona środowiska
Rośnie znaczenie zielonych certyfikatów w nieruchomościach. Przybywa ich również w mieszkaniówce
Trend certyfikowania budynków już od wielu lat jest obecny na rynku komercyjnym i dotyczy głównie biurowców i nieruchomości logistycznych. Teraz coraz mocniej wchodzi także do segmentu mieszkań. Liczba certyfikatów dla tego typu inwestycji rośnie, co ma związek z rosnącą świadomością ekologiczną mieszkańców oraz ich chęcią ograniczania kosztów eksploatacji mieszkań.
Konsument
Systemy żywnościowe będą się zmieniać w kierunku bardziej zrównoważonym. Transformacja czeka nie tylko rolników
Europejski Zielony Ład budzi wiele kontrowersji i sprzeciwów, w szczególności w Polsce. Jak przyznaje ekspert zespołu Team Europe powołanego do wyjaśniania polityk Unii Europejskiej, choć w strategii „Od pola do stołu” można poprawić pewne elementy, to jest ona konieczna, by ratować kurczące się zasoby naturalne w Europie. Polska jest dużym producentem rolnym UE i zarazem krajem mocno zagrożonym suszą, więc transformacja systemów żywnościowych jest dla nas szczególnie istotna.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.