Komunikaty PR

Nad dokumentami można zapanować. SaldeoSMART wprowadza nowy pakiet

2020-07-14  |  10:02
Biuro prasowe
Kontakt
Materiał prasowy
Symetria PR

Kozia 26a
30-733 Kraków
kontakt|symetriapr.com| |kontakt|symetriapr.com
506 436 176
www.facebook.com/symetriapr

Zgromadzenie wszystkich niezbędnych funkcji SaldeoSMART w jednym miejscu – oto idea, która przyświecała firmie podczas tworzenia nowego pakietu. Moja Firma Plus umożliwia przedsiębiorstwom kompleksowe zarządzanie dokumentami. Została stworzona z myślą o średniej wielkości firmach. 

Nowy pakiet będzie wyróżniał się na tle pozostałych. Jest jedynym, z którego mogą skorzystać zarówno firmy z jednym NIP-em, jak i spółki zależne kapitałowo. Ma przede wszystkim przyspieszyć pracę związaną z ręcznym wprowadzaniem dokumentów. W jaki sposób firmy będą mogły z niego korzystać? Aplikacja analizuje zeskanowane dokumenty, takie jak faktury sprzedażowe i kosztowe, a następnie pobiera z nich dane niezbędne do księgowania. Tak odczytane faktury można łatwo zaimportować do programu księgowego. 

- Biorąc pod uwagę rosnące potrzeby naszych klientów i partnerów, zdecydowaliśmy się stworzyć kolejny pakiet, który przyspieszy pracę i usprawni przepływ dokumentów w przedsiębiorstwach. Postawiliśmy na naturalne rozwinięcie poprzednich rozwiązań, takich jak Panel Kontrahenta czy Moja Firma. Dzięki temu klient może przejść do wyższego pakietu w momencie, gdy uzna, że jego przedsiębiorstwo takiego potrzebuje. Co istotne, Moja Firma Plus może być wykorzystywana różnorodnie – jako samodzielne narzędzie do zarządzania dokumentami księgowymi lub kadrowymi bądź jako uzupełnienie dowolnego pakietu – mówi Krzysztof Wojtas, prezes zarządu BrainSHARE, producenta SaldeoSMART. 

Moja Firma Plus umożliwia również bezlimitowe wystawianie faktur oraz ich eksport do programu księgowego. Dokumenty powstałe podczas pracy przedsiębiorstwa można zgromadzić w elektronicznym archiwum, do którego dostęp mają uprawnieni pracownicy. Z kolei zaawansowana wyszukiwarka usprawni szybkie i sprawne odnalezienie niezbędnych plików. Równie znaczącym elementem jest prowadzenie firmowej KASY. W tym module wystawimy takie dokumenty jak KP czy KW oraz comiesięczny raport kasowy, pozwalający podsumować wszystkie operacje finansowe dokonywane w przedsiębiorstwie. 

Co ważne, najnowsze rozwiązanie daje także możliwość tworzenia i zarządzania elektronicznymi teczkami dokumentów kadrowych, niezbędnymi między innymi przy kontrolach inspekcji pracy. 

- Gdy w 2019 roku w życie weszła ustawa pozwalająca prowadzić akta pracownicze w formie elektronicznej, wiele firm postanowiło skorzystać z tego rozwiązania. Moduł Kadry daje możliwość stworzenia nie tylko rozbudowanego archiwum dokumentów zgodnego z wymogami ustawy, ale także jednolitego i systematycznego prowadzenia kadr. Pełną e-teczkę wyświetlimy w każdym momencie, ponadto moduł automatycznie przypomni o zbliżających się terminach ważności zaświadczeń lekarskich czy szkoleń BHP. Dla pracodawców nie bez znaczenia jest również to, że czas archiwizacji takich dokumentów to 10 lat, czyli znacznie mniej niż w przypadku papierowych akt – wyjaśnia Krzysztof Wojtas. 

Pakiet Moja Firma Plus jest w sprzedaży od 14 lipca. 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Symetria PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne? Biuro prasowe
2025-01-02 | 09:50

Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?

Jak zminimalizować ryzyko niepowodzenia przy tworzeniu strony internetowej? Odpowiedzią na to pytanie może być prototyping – przygotowanie wstępnej wersji pozwoli zidentyfikować
IT i technologie Newline VEGA Pro – już w Polsce!
2024-12-31 | 15:00

Newline VEGA Pro – już w Polsce!

VEGA Pro to wysokoefektywny monitor interaktywny przygotowany na każde korporacyjne wyzwanie – luksusowy i elegancki. Urządzenie jest już dostępne w warszawskim showroomie Newline
IT i technologie Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
2024-12-31 | 12:20

Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB

Do oferty firmy Zalman trafiła właśnie nowa obudowa T4 Plus. To model dla oszczędnych konsumentów, którzy jednak cenią sobie porządne wykonanie oraz elegancki design. W

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom

Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.

Fundusze unijne

Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier

Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.