PANASONIC ULEPSZA SYSTEM KOMUNIKACJI O PAKIETY DLA FIRM I OBSŁUGĘ CHMURY AWS
Firma Panasonic udoskonaliła programowy system komunikacji biznesowej KX-NSV300 przez wprowadzenie wielu możliwości ułatwiających instalację oraz zwiększających opłacalność, a także przez dodanie obsługi chmury Amazon Web Services (AWS), co stanowi pierwszą w historii firmy integrację z chmurą publiczną.
Programowy system komunikacji KX-NSV300 zapewnia firmom nowoczesne funkcje telefoniczne i elastyczność, dzięki której można uniknąć kosztownych inwestycji sprzętowych. Najnowsze ulepszenia pozwalają firmom na wybór spośród trzech wersji systemu w zależności od wymagań użytkowników oraz sprawne przeprowadzenie migracji.
Panasonic KX-NSV300 Small to idealny system dla firm, w których pracuje do 60 użytkowników. Umożliwia jednoczesną realizację 32 połączeń. Wersja Medium przeznaczona jest dla firm zatrudniających do 120 użytkowników i umożliwia jednoczesną obsługę 64 połączeń. Wersja Large obsługuje do 300 użytkowników i 126 jednoczesnych połączeń.
Najnowsze wersje systemu KX-NSV300 można instalować również na pojedynczej wirtualnej maszynie o mniejszej pamięci, co pozwala na zmniejszenie wymagań w zakresie pojemności i opłat za wynajem. Oprócz możliwości instalacji lokalnej i w chmurze prywatnej, np. w centrach danych, rozwiązanie może być teraz hostowane na platformie największego dostawcy chmury publicznej, czyli Amazon Web Services.[1]
Usprawnienia w rozwiązaniu KX-NSV300 oferują małym i średnim organizacjom na rynku wyższy poziom elastyczności wraz z prostszymi i bardziej opłacalnymi opcjami instalacji, mówi Carlos Osuna, Business Unit Manager w Panasonic Communication Solutions. Ponadto oferujemy teraz większy wybór modeli z rozwiązaniami w chmurze, które klienci mogą wykorzystywać do wdrażania rozwiązania z pierwszą integracją chmury publicznej AWS, największego dostawcy chmury publicznej. Jednocześnie wciąż dajemy klientom możliwość przejścia ze sprzętowego serwera komunikacyjnego dla firm na programowy system komunikacji o niezawodności i wydajności, dzięki której firmę Panasonic od 30 lat uznaje się za lidera w obszarze systemów telekomunikacyjnych, dodaje Osuna.
System KX-NSV300 dostarcza najlepsze wirtualne rozwiązania komunikacyjne dla firm w sposób łatwy, szybki i pozwalający na obniżenie kosztów. Jest zgodny z pełną gamą produktów telefonicznych firmy Panasonic, w tym z przewodowymi telefonami IP i terminalami bezprzewodowymi. Dzięki kluczowi aktywacyjnemu produktu, rocznym licencjom dla użytkowników i zdalnej konserwacji wdrożenie systemu KX-NSV300 staje się jeszcze łatwiejsze.
Przy korzystaniu z usługi można płacić za poszczególnych użytkowników za cały rok, co umożliwia łatwe budżetowanie, lub dokonać jednorazowej płatności.
Systemem KX-NSV300 można zarządzać zdalnie, dzięki czemu technik może w każdej chwili uzyskać bezpieczny dostęp do systemu, aby wprowadzić zmiany lub zainstalować aktualizacje.
Maksymalna elastyczność
Dzięki wielostrefowemu systemowi bezprzewodowemu pracownicy mogą odbierać połączenia niezależnie od aktualnego miejsca pobytu w placówce, co ogranicza czas oczekiwania klienta. Podczas połączeń istnieje możliwość łatwego przełączania się między telefonem stacjonarnym a urządzeniem przenośnym bez przerywania rozmowy.
Co więcej, opcje ułatwiające znajdowanie telefonów DECT pozwalają na udostępnianie rozmowy wielu uczestnikom.
Inne korzyści wielofunkcyjnego systemu
Obsługa wielu urządzeń
Użytkownicy chcą być osiągalni pod jednym numerem bez względu na to, gdzie i jak się komunikują. Programowy system komunikacji KX-NSV300 umożliwia przypisanie jednego numeru do dowolnego urządzenia: telefonu stacjonarnego (typu SIP lub w technologii systemowej), bezprzewodowego czy programowego (działającego na komputerze lub urządzeniu mobilnym).
My Portal
korzystając z internetowego interfejsu użytkownika „My Portal”, każdy użytkownik może obsługiwać dostępne funkcje i dostosowywać ustawienia ujednoliconej obsługi wiadomości bez znajomości konkretnych kodów funkcji czy programowania.
Inteligentne biurko
Pracownicy mobilni i zdalni dostępni są pod jednym numerem, niezależnie od miejsca pracy.
Zintegrowana komunikacja
System jest kompatybilny również ze zintegrowanym rozwiązaniem komunikacyjnym Panasonic UC Pro do komunikacji video, opcjonalnie wbudowaną funkcją telefonicznego centrum obsługi i monitorowaniem połączeń.
Co więcej, technologia mobilnej telefonii programowej łączy funkcje komunikacji głosowej oraz video na urządzeniu mobilnym użytkownika przez aplikację, pozwalając na rejestrowanie smartfonów pracowników jako firmowych numerów wewnętrznych.
Na terenie całej Europy dostępni są akredytowani partnerzy z przygotowaniem do instalacji programowego systemu komunikacji KX-NSV300 i dostarczania wsparcia. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Panasonic Business.
[1] Jak podaje portal Statista w danych za IV kwartał 2019 roku, AWS ma największy udział w światowym rynku dostawców usług infrastruktury w chmurze na poziomie 33%.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.