Komunikaty PR

PANASONIC ULEPSZA SYSTEM KOMUNIKACJI O PAKIETY DLA FIRM I OBSŁUGĘ CHMURY AWS

2020-09-08  |  15:00

Firma Panasonic udoskonaliła programowy system komunikacji biznesowej KX-NSV300 przez wprowadzenie wielu możliwości ułatwiających instalację oraz zwiększających opłacalność, a także przez dodanie obsługi chmury Amazon Web Services (AWS), co stanowi pierwszą w historii firmy integrację z chmurą publiczną.

Programowy system komunikacji KX-NSV300 zapewnia firmom nowoczesne funkcje telefoniczne i elastyczność, dzięki której można uniknąć kosztownych inwestycji sprzętowych. Najnowsze ulepszenia pozwalają firmom na wybór spośród trzech wersji systemu w zależności od wymagań użytkowników oraz sprawne przeprowadzenie migracji.

Panasonic KX-NSV300 Small to idealny system dla firm, w których pracuje do 60 użytkowników. Umożliwia jednoczesną realizację 32 połączeń. Wersja Medium przeznaczona jest dla firm zatrudniających do 120 użytkowników i umożliwia jednoczesną obsługę 64 połączeń. Wersja Large obsługuje do 300 użytkowników i 126 jednoczesnych połączeń.

Najnowsze wersje systemu KX-NSV300 można instalować również na pojedynczej wirtualnej maszynie o mniejszej pamięci, co pozwala na zmniejszenie wymagań w zakresie pojemności i opłat za wynajem. Oprócz możliwości instalacji lokalnej i w chmurze prywatnej, np. w centrach danych, rozwiązanie może być teraz hostowane na platformie największego dostawcy chmury publicznej, czyli Amazon Web Services.[1]

Usprawnienia w rozwiązaniu KX-NSV300 oferują małym i średnim organizacjom na rynku wyższy poziom elastyczności wraz z prostszymi i bardziej opłacalnymi opcjami instalacji, mówi Carlos Osuna, Business Unit Manager w Panasonic Communication Solutions. Ponadto oferujemy teraz większy wybór modeli z rozwiązaniami w chmurze, które klienci mogą wykorzystywać do wdrażania rozwiązania z pierwszą integracją chmury publicznej AWS, największego dostawcy chmury publicznej. Jednocześnie wciąż dajemy klientom możliwość przejścia ze sprzętowego serwera komunikacyjnego dla firm na programowy system komunikacji o niezawodności i wydajności, dzięki której firmę Panasonic od 30 lat uznaje się za lidera w obszarze systemów telekomunikacyjnych, dodaje Osuna.

System KX-NSV300 dostarcza najlepsze wirtualne rozwiązania komunikacyjne dla firm w sposób łatwy, szybki i pozwalający na obniżenie kosztów. Jest zgodny z pełną gamą produktów telefonicznych firmy Panasonic, w tym z przewodowymi telefonami IP i terminalami bezprzewodowymi. Dzięki kluczowi aktywacyjnemu produktu, rocznym licencjom dla użytkowników i zdalnej konserwacji wdrożenie systemu KX-NSV300 staje się jeszcze łatwiejsze.

Przy korzystaniu z usługi można płacić za poszczególnych użytkowników za cały rok, co umożliwia łatwe budżetowanie, lub dokonać jednorazowej płatności.

Systemem KX-NSV300 można zarządzać zdalnie, dzięki czemu technik może w każdej chwili uzyskać bezpieczny dostęp do systemu, aby wprowadzić zmiany lub zainstalować aktualizacje.

Maksymalna elastyczność

Dzięki wielostrefowemu systemowi bezprzewodowemu pracownicy mogą odbierać połączenia niezależnie od aktualnego miejsca pobytu w placówce, co ogranicza czas oczekiwania klienta. Podczas połączeń istnieje możliwość łatwego przełączania się między telefonem stacjonarnym a urządzeniem przenośnym bez przerywania rozmowy.

Co więcej, opcje ułatwiające znajdowanie telefonów DECT pozwalają na udostępnianie rozmowy wielu uczestnikom.

Inne korzyści wielofunkcyjnego systemu

Obsługa wielu urządzeń

Użytkownicy chcą być osiągalni pod jednym numerem bez względu na to, gdzie i jak się komunikują. Programowy system komunikacji KX-NSV300 umożliwia przypisanie jednego numeru do dowolnego urządzenia: telefonu stacjonarnego (typu SIP lub w technologii systemowej), bezprzewodowego czy programowego (działającego na komputerze lub urządzeniu mobilnym).

My Portal

korzystając z internetowego interfejsu użytkownika „My Portal”, każdy użytkownik może obsługiwać dostępne funkcje i dostosowywać ustawienia ujednoliconej obsługi wiadomości bez znajomości konkretnych kodów funkcji czy programowania.

Inteligentne biurko

Pracownicy mobilni i zdalni dostępni są pod jednym numerem, niezależnie od miejsca pracy.

Zintegrowana komunikacja

System jest kompatybilny również ze zintegrowanym rozwiązaniem komunikacyjnym Panasonic UC Pro do komunikacji video, opcjonalnie wbudowaną funkcją telefonicznego centrum obsługi i monitorowaniem połączeń.

Co więcej, technologia mobilnej telefonii programowej łączy funkcje komunikacji głosowej oraz video na urządzeniu mobilnym użytkownika przez aplikację, pozwalając na rejestrowanie smartfonów pracowników jako firmowych numerów wewnętrznych.

Na terenie całej Europy dostępni są akredytowani partnerzy z przygotowaniem do instalacji programowego systemu komunikacji KX-NSV300 i dostarczania wsparcia. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Panasonic Business.

 

[1] Jak podaje portal Statista w danych za IV kwartał 2019 roku, AWS ma największy udział w światowym rynku dostawców usług infrastruktury w chmurze na poziomie 33%.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Właściciel marki Yanosik notuje wzrost monetyzacji z użytkowników aplikacji Biuro prasowe
2024-08-19 | 09:30

Właściciel marki Yanosik notuje wzrost monetyzacji z użytkowników aplikacji

Spółka technologiczna Neptis S.A., notowana na rynku NewConnect, w pierwszym półroczu 2024 r. osiągnęła przychody ze sprzedaży netto na poziomie 28 mln zł, które w
IT i technologie Sztuczna inteligencja, a zaufanie – chcemy AI, jednak nie ufamy jej do końca
2024-08-13 | 11:49

Sztuczna inteligencja, a zaufanie – chcemy AI, jednak nie ufamy jej do końca

Prawie połowa zespołów obsługi klienta, ponad dwie piąte sprzedawców i jedna trzecia marketerów twierdzi, że w pełni wdrożyła sztuczną inteligencję (AI) w celu
IT i technologie iiyama wystartowała z promocją Back to School 2024. Rabaty na monitory do 340 zł
2024-08-13 | 10:00

iiyama wystartowała z promocją Back to School 2024. Rabaty na monitory do 340 zł

Wrzesień coraz bliżej, w związku z czym iiyama przygotowała specjalną promocję na monitory gamingowe oraz biurowe, które idealnie sprawdzą się na powrót do szkoły. Rabaty

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Brak przepisów i systemu wsparcia blokuje rozwój polskiego rynku biometanu. Branża apeluje o włączenie sektora do krajowych strategii energetycznych

Na koniec 2023 roku w Polsce było 388 biogazowni i żadnej biometanowni. Dla porównania w Europie już rok wcześniej było odpowiednio niemal 19,5 tys. i ponad 1,3 tys. takich instalacji. Członkowie Polskiej Organizacji Biometanu, w oficjalnym stanowisku wysłanym do Ministerstwa Klimatu i Środowiska, deklarują do 2030 roku inwestycje w projekty biometanowe na poziomie przynajmniej 17,5 mld zł, co pozwoliłoby na produkcję 2 mld m3 biometanu rocznie w Polsce. – Do tego konieczne są jednak zmiany legislacyjne oraz zagwarantowanie branży długoterminowej strategii na rzecz rozwoju rynku – wskazuje Michał Tarka z POB.

Transport

Upały wyzwaniem w transporcie żywności. W zwykłych samochodach dostawczych może być nawet 50°C

Po lipcowej fali upałów w sierpniu temperatury w Polsce ponownie wynoszą około 30°C. W miastach, gdzie potęguje je zjawisko tzw. miejskich wysp ciepła, może to stanowić zagrożenie dla życia i zdrowia, np. osób starszych i ze schorzeniami serca. Jednak upały mają też negatywny wpływ na wiele gałęzi gospodarki, m.in. mocno uderzają też w produkcję i transport żywności, zwłaszcza świeżej, która powinna być przewożona w ściśle kontrolowanej temperaturze ok. 2–6°C. W trakcie upałów zapewnienie takich warunków jest bardzo trudne, a przerwanie ciągu chłodniczego grozi stratami żywności na dużą skalę.

#DebatyPodNapieciem

Nowa dyrektywa będzie wymagać od korporacji należytej staranności w zrównoważonym rozwoju. Duży nacisk położono na prawa człowieka

Państwa członkowskie UE mają dwa lata na wprowadzenie do swoich porządków prawnych nowej dyrektywy o zachowaniu należytej staranności przedsiębiorstw w zakresie zrównoważonego rozwoju. Na największe korporacje zostaną nałożone nowe obowiązki związane nie tylko z ochroną środowiska, ale także m.in. z dbałością o przestrzeganie praw człowieka. Firmy – zarówno z siedzibą w UE, jak i poza UE – będą musiały uwzględniać te aspekty w swoich strategiach, ale też oceniać ich wdrażanie w życie. Nowe przepisy zakładają, że korporacje ocenią i zidentyfikują ewentualne negatywne skutki swojej działalności, będą im zapobiegać, a w razie ich wystąpienia – minimalizować je.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.