Produkty SER Group otrzymują najwyższe oceny w dwóch kategoriach
GARTNER® INC. w swoim raporcie 2021 Critical Capabilities for Content Services Platforms* przyznał dwóm produktom SER najwyższe noty ze wszystkich badanych rozwiązań. W kategorii 'Content and Process Automation' SER otrzymał notę 3,67 na 5 a w przypadku 'Business Role Hub Document Management' 3,62 na 5.
Przypadek użycia 'Content & Process Automation', za który SER Group otrzymał najwyższą ocenę, obejmuje "podstawowe funkcje automatycznego przetwarzania dokumentów, w tym onboarding nowych kont, przetwarzanie pożyczek, przetwarzanie roszczeń, underwriting i zarządzanie zleceniami roboczymi".
Przypadek 'Business Role Hub Document Management', za który SER również otrzymał najwyższą ocenę, opisuje zdolność do integracji z aplikacjami biznesowymi, które są powszechnie używane w organizacjach. Przykłady analizowanych zastosowań obejmują integrację z działami sprzedaży, zasobów ludzkich i zaopatrzenia.
- Włączenie tych dwóch przypadków użycia do raportu za 2021 rok naszym zdaniem odzwierciedla to, jak kluczowe dla organizacji jest dziś posiadanie spojrzenia 360° na informacje i procesy we wszystkich systemach i aplikacjach. Fakt, że otrzymaliśmy najwyższe noty w tych przypadkach użycia pokazuje, z naszej perspektywy, że strategia dostarczania najnowocześniejszych pakietów rozwiązań dla inteligentnego zarządzania treścią jest tym, czego obecnie najbardziej potrzebują nasi klienci i czego będą potrzebowali w przyszłości - mówi dr John Bates, CEO SER.
- Jesteśmy zaszczyceni, że Gartner przyznał Grupie SER najwyższą ocenę w tych dwóch przypadkach użycia. Wierzymy, że dzięki szerokiemu zestawowi wtyczek dla aplikacji biznesowych, inteligentnemu mechanizmowi workflow, który automatycznie uruchamia zadania i przepływ pracy w różnych aplikacjach biznesowych, oraz najlepszym możliwościom konsolidacyjnym, Doxis4 oferuje nieszablonowe rozwiązania dla unikalnej kombinacji nowych zastosowań w pracy hybrydowej oraz podstawowych zastosowań w zarządzaniu dokumentami i procesami - dodaje dr Gregor Joeris, CTO SER.
2021 Gartner Critical Capabilities for Content Services Platforms jest raportem towarzyszącym Magic Quadrant™ for Content Services Platforms, w którym SER został nazwany Wizjonerem**. Analizuje on produkty i usługi 18 dostawców na rynku w oparciu o cztery przypadki użycia. Oprócz najwyższego wyniku w przypadkach użycia 'Business Role Hub Document Management' i 'Content & Process Automation', SER uzyskał drugi najwyższy wynik w przypadku użycia 'Information Governance' (3,88 na 5) i szósty najwyższy wynik w przypadku użycia 'Cloud Content Office Services' (3,23 na 5).

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.