Ricoh po raz trzeci w Magicznym Kwadrancie Gartnera dla MWS
Ricoh zostało po raz trzeci uwzględnione w Magicznym Kwadrancie Gartnera dla usług z zakresu Managed Workplace Services (MWS) w Europie*. Tę kategorię analitycy Gartnera uznają za podzbiór usług z obszaru outsourcingu IT. MWS koncentrują się na tworzeniu nowoczesnego środowiska pracy, zapewnieniu dostępu do innowacyjnych rozwiązań pozwalających na efektywne wykonywanie obowiązków i podnoszących komfort pracy.
Ricoh w swojej ofercie w coraz większym stopniu skupia się na potrzebach i technologiach dla osób pracujących zdalnie, wdrażaniu automatyzacji procesów, usług chmurowych oraz tworzeniu innowacyjnego i bezpiecznego środowiska pracy.
“Jesteśmy bardzo dumni z naszej obecności w trzeciej z rzędu edycji Magicznego Kwadrantu. Usługi IT, czy te związane z wprowadzaniem automatyzacji i innowacyjnego środowiska pracy stanowią coraz poważniejszy dział w naszej globalnej sprzedaży. Ten trend będzie się z pewnością utrzymywał zarówno dzięki rozwojowi organicznemu, jak i realizowanej konsekwentnie w ostatnich latach polityce przejęć. Chcemy być dla naszych klientów jak najlepszym partnerem na drodze do cyfrowej transformacji” – powiedział David Mills, CEO, Ricoh Europe.
Raport “Magic Quadrant for Managed Workplace Services, Europe” można pobrać na stronie https://www.ricoh-europe.com/business-services/all-services/it-services/gartner-report/
Zastrzeżenia Gartner
Gartner nie poleca żadnego z producentów, produktów czy usług opisanych w raporcie. Analizy zawarte w tym dokumencie nie powinny być uznawane za rekomendacje. Wszelkie stwierdzenia zawarte w raporcie stanowią opinie i nie powinny być uznawane za jako stwierdzenie faktu.
*“Magic Quadrant for Managed Workplace Services, Europe”

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

W tym tygodniu Komisja Europejska przedstawi projekt budżetu na lata 2028–2034. To będzie pierwsza długoletnia perspektywa czasu wojny
16 lipca Komisja Europejska przedstawi swój pomysł na budżet w kolejnej siedmioletniej perspektywie. Projekt ma przewidywać mniej programów, większy udział kwot niezaplanowanych, a także mechanizmy i rezerwy, które umożliwią szybszą i bardziej elastyczną reakcję na zmieniające się potrzeby. Więcej w nim będzie również środków przewidzianych na wzmocnienie bezpieczeństwa. W maju Parlament Europejski odrzucił w głosowaniu propozycję KE, by budżety przewidziane na okres po roku 2027 konstruować tak jak KPO.
Polityka
P. Müller: Wnioski z ludobójstwa w Srebrenicy szczególnie aktualne w kontekście ukraińskim. Społeczność międzynarodowa nie może przymykać oczu

W ubiegłym tygodniu obchodzono 30. rocznicę ludobójstwa w Srebrenicy, gdzie z rąk Serbów w lipcu 1995 roku zginęło ponad 8 tys. bośniackich mężczyzn i chłopców. To jeden z najciemniejszych rozdziałów najnowszej historii Europy – podkreślali szefowie instytucji UE. – To także lekcja dla społeczności międzynarodowej, która nabiera szczególnego znaczenia w kontekście agresji Rosji na Ukrainę – mówi Piotr Müller, europoseł z PiS.
Media i PR
Parlament Europejski wzywa do większej ochrony wolności dziennikarzy. Wiceprzewodnicząca: media mają pełnić funkcję kontrolną, a niektórym rządom to się nie podoba

8 sierpnia br. w państwach członkowskich UE zacznie obowiązywać europejski akt o wolności mediów. Przepisy rozporządzenia mają chronić pluralizm i niezależność mediów. Jak wynika z nowego raportu KE dotyczącego praworządności, wciąż jest to obszar, w którym jest dużo zagrożeń. Również Parlament Europejski wzywa kraje członkowskie do intensywnych wysiłków na rzecz wolności mediów i ochrony dziennikarzy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.