Komunikaty PR

Smart ogród na wiosnę.

2021-03-22  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt

Barbara Trepka
2moro

Mazowiecka 125/1
30-023 Kraków
basia|2moro.pl| |basia|2moro.pl
503 119 029
2moro.pl

Czas na wiosenne porządki w ogrodzie. To świetny moment, aby dokonać kilku zmian nie tylko w rabatkach. Podpowiadamy, jak stworzyć nowoczesny smart ogród.

Początek wiosny to czas robienia porządków w przydomowych ogrodach. Czyszczenie i konserwacja narzędzi, pielęgnacja rabat, trawnika, drzew i krzewów, a także porządki na tarasie i przygotowanie mebli ogrodowych do kolejnego sezonu - ale to nie wszystko. Początek wiosny, to doskonała okazja na mały remont. Oto kilka pomysłów, by praca w ogrodzie była łatwiejsza i bardziej ekonomiczna. Czas na prawdziwy smart ogród!

 

Elektroniczny smart zawór wody

Odpowiednie nawadnianie ogrodu, to klucz do eleganckiego zielonego trawnika i pięknych roślin. Aby usprawnić proces podlewania można użyć elektronicznego smart zaworu marki Woox. Dzięki niemu, nie tylko dostosujemy natężenie strumienia odpowiednie dla naszych roślin, ale również zaplanujemy dokładny harmonogram podlewania. Co więcej, urządzeniem w łatwy sposób można sterować z poziomu smartfona lub tabletu, przy użyciu bezpłatnej aplikacji Woox Home. Tym sposobem, już nie musimy się martwić, że trawa uschnie, a kwiaty zwiędną. To także oszczędność czasu i świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie przepadają za wykonywaniem prac ogrodowych.

 

Podłączenie i zasilanie

Podłączenie elektronicznego zaworu Woox jest bardzo proste. Jest on instalowany bez ingerencji w istniejącą instalację, montowany na końcówce zaworu wody, obsługuje standardowe wejście zaworów o średnicy 26,5 mm G 3/4 ″. Zasilany 4 bateriami AA (w zestawie) charakteryzuje się niskim poborem mocy, co sprawia, że zawór może pracować na jednym komplecie baterii nawet do 6 miesięcy.

Do podłączenia elektronicznego smart zaworu wody potrzebna jest bramka Woox Zigbee. Dzięki temu urządzenie będzie podłączone do sieci WiFi, co umożliwia łatwe sterowanie nim przy pomocy smartfona lub innych urządzeń. 

Koniec z zapominaniem o zraszaniu trawnika - czas na ogród w stylu smart!

 

Zewnętrzne smart gniazdko WiFi

Klimatyczne oświetlenie na tarasie lub lampy przed domem włączane bez wstawania z krzesła? Nic prostszego. Zewnętrzne smart gniazdko WiFi marki Woox nie tylko unowocześni iluminacje przed domem, ale może też zwiększyć bezpieczeństwo. 

Smart gniazdko wystarczy podłączyć do domowej sieci WiFi i można zarządzać nim z dowolnego miejsca na świecie z dostępem do internetu przy pomocy smartfona lub tabletu. Dzięki darmowej aplikacji Woox Home już jednym kliknięciem da się włączyć lub wyłączyć światło przed domem także podczas naszej nieobecności. Co więcej, w dedykowanej aplikacji istnieje opcja tworzenia własnych harmonogramów pracy urządzenia. Z pewnością jest to wygodny sposób kontroli nad sprzętami podłączonymi do gniazdka. 

Aby uniknąć uszkodzeń, zabrudzeń i zalania produkt posiada dodatkowe zabezpieczenie w postaci szczelnej klapki. Bezpieczeństwo i wygoda - to podstawa!

 

Dystrybutor marki WOOX w Polsce:

Netinet sp z o.o.

Arkuszowa 18,

01-934 Warszawa

tel: 22 213 11 50

e-mail: info@netinet.pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: 2moro
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI? Biuro prasowe
2025-04-29 | 10:00

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Udział kobiet na stanowiskach kierowniczych w Polsce wynosi 43 % i jest to drugi najwyższy wynik w Europie (wyżej jest jedynie Łotwa – 46%).* Polki od lat udowadniają,
IT i technologie Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
2025-04-02 | 10:40

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

W Polsce zadebiutowała motorola edge 60 fusion – pierwszy tegoroczny model z rodziny edge. Łączy cechy smartfona klasy premium z wysoką odpornością, potwierdzoną
IT i technologie Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce
2025-03-18 | 10:00

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce

Emitel S.A. intensyfikuje swoją działalność w Wielkopolsce. Spółka kontynuuje rozwój projektów na terenie całego kraju. Wśród ogólnopolskich,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Przed Europą wiele lat zwiększonych wydatków na zbrojenia. To obciąży krajowe budżety

– Bezpieczeństwo militarne trzeba finansować bezpiecznie, uwzględniając bezpieczeństwo finansów publicznych, bezpieczeństwo ekonomiczne – mówi dr Sławomir Dudek, prezes Instytutu Finansów Publicznych. Proponowane przez KE poluzowanie reguły fiskalnej pozwalającej na mocniejsze zadłużanie się rządów to zdaniem ekonomistów krok we właściwym kierunku, ale skuteczny na krótką metę. W dłuższej perspektywie konieczne jest wspólne unijne finansowanie, np. w ramach nowego budżetu UE, i wspólne programy zbrojeniowe, a także szukanie kapitału na rynkach finansowych.

Prawo

Duże projekty fotowoltaiczne w Polsce mocno spowolnione. Największymi problemami nadmierna biurokracja i chaos interpretacyjny

Długotrwałe procedury, nadmierna biurokracja i często niejednoznaczne interpretacje przepisów hamują rozwój fotowoltaiki w Polsce – wynika z raportu Polskiego Stowarzyszenia Fotowoltaiki. Inwestorzy wskazują uzyskanie warunków przyłączenia jako najbardziej problematyczny etap procesu inwestycyjnego. Barierą jest też skala wydanych odmów przyłączenia do sieci, co odstrasza inwestorów. Zmiany są konieczne, zwłaszcza w kontekście dyrektywy RED III, która wskazuje na konieczność przyspieszenia, uproszczenia i ujednolicenia procedur administracyjnych dla inwestycji w OZE.

Konsument

Czterech na 10 Polaków miało do czynienia z deepfake’ami. Cyberprzęstępcy coraz skuteczniej wykorzystują manipulowane treści

Deepfaki, czyli wygenerowane bądź też zmanipulowane przez sztuczną inteligencję zdjęcia, dźwięki lub treści wideo, to jedna z najbardziej kontrowersyjnych technologii naszych czasów. Do jej tworzenia wykorzystywane są zaawansowane algorytmy AI, dlatego użytkownikom coraz trudniej jest odróżnić treści rzeczywiste od fałszywych. Z raportu „Dezinformacja oczami Polaków 2024” wynika, że cztery na 10 badanych osób miało do czynienia z takimi treściami. To o tyle istotne, że deepfaki bywają wykorzystywane do manipulacji, szantażu, niszczenia reputacji, oszustw i wyłudzeń finansowych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.