Komunikaty PR

SOFTSWISS udzieliła wsparcia społeczności Ruby w Warszawie

2023-07-28  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt
Daryna Mihdal
SmartContent

ul. Walecznych 5
50-341 Wrocław
press|smart-content.pro| |press|smart-content.pro
726127344
https://smart-content.pro/
Do pobrania Komunikat ( 0.01 MB )

SOFTSWISS, międzynarodowa firma z branży IT, udzieliła wsparcia społeczności Ruby w Warszawie

 

Światowy producent oprogramowania, firma SOFTSWISS, która rozwija w Polsce jednocześnie kilka centrów programistycznych, ogłosiła rozpoczęcie współpracy ze społecznością Ruby w Warszawie. Jest to community miejscowych specjalistów z branży IT, którzy dążą do tworzenia profesjonalnego środowiska dla rozwoju i wymiany doświadczeń.

 

Pierwsze wydarzenie, podczas którego firma udzieliła mu wsparcia w ramach stosunków partnerskich, stała się konferencja Ruby Warsaw Community Conference. Wydarzenie połączyło entuzjastów i ludzi o zbliżonych poglądach, którzy pracują w różnych firmach z branży IT na stanowiskach programistów Ruby lub chcą się rozwijać w tym kierunku. Są to specjaliści, którzy chcą się rozwijać w zawodzie i skorzystać z doświadczenia kolegów z branży.

 

Podobne partnerstwo daje SOFTSWISS nowe możliwości pozyskania utalentowanych lokalnych specjalistów do pracy nad swoimi innowacyjnymi projektami, a członkom wspólnoty zapewnia komfortowe warunki rozwoju zawodowego. Plany w tymi kierunku już są, minimum stanowią comiesięczne meet-upy dla ,,rubystów” w Warszawie. Firma planuje także inicjować wydarzenia edukacyjne, żeby programiści Ruby mogli ćwiczyć swoje umiejętności.

 

,,- Cieszymy się, że duża międzynarodowa firma IT SOFTSWISS zdecydowała się wspierać społeczność programistów Ruby, poprzez sponsorowanie naszej konferencji” – dzieli się swoimi wrażeniami po konferencji Mariusz Kozieł, CTO w firmie Visuality oraz główny organizator Ruby Warsaw Community Conference oraz Ruby Warsaw Community meetups. ,,- Udało się, naszą konferencję odwiedziło ponad 100 osób, chociaż jesteśmy pewni, że jest to dopiero początek. Naszym celem jest zbudowanie mocnego Europejskiego Community wśród programistów Ruby oraz stworzenie przestrzeni do wymiany wiedzy, integracji, wzajemnego wsparcia. W planach kolejne edycje, przy których mamy nadzieję firma SOFTSWISS zasili także grono prelegentów” - dodaje.

 

SOFTSWISS jest międzynarodową firmą z oddziałami na Białorusi, w Gruzji, na Malcie i w Polsce. Jednak właśnie polski rynek jest przez nią uznawany za priorytetowy z punktu widzenia rozwoju, i z tego powodu firma już od kilku lat rozwija centrum programistyczne w Poznaniu, a wiosną bieżącego roku otwarto biuro w prestiżowej dzielnicy biznesowej Warszawy. Wsparcie dla lokalnych środowisk zawodowych zajmuje szczególne miejsce w planach rozwoju. A w przypadku Ruby taka inicjatywa pomaga także w popularyzacji tego języka programowania, który jest tu podstawowym. Dlatego w firmie ceni się specjalistów, którzy go znają.

 

A tak przy okazji, to nie pierwsza podobna współpraca SOFTSWISS z programistami Ruby. W styczniu bieżącego roku światowy producent oprogramowania udzielił wsparcia wspólnocie Ruby BRUG w Białymstoku. I teraz regularnie pomaga specjalistom w przeprowadzaniu meet-upów i profesjonalnych eventów.



 

DLA INFORMACJI

SOFTSWISS – międzynarodowa firma produktowo-technologiczna z 10-letnim doświadczeniem i z oficjalnymi oddziałami w Polsce, na Malcie, w Gruzji i na Białorusi. Liczba pracowników spółki wynosi ponad 1400 osób. SOFTSWISS jako pierwsza firma na świecie stworzyła rozwiązanie do pracy z kryptowalutami w branży rozrywek online.

W 2022 roku firma otrzymała nagrodę SIGMA Europe w kategorii „Miejsce pracy roku” i nagrodę SIGMA CIS w kategorii Best affiliate tracking software. W 2021 roku SOFTSWISS została wyróżniona nagrodami w kategoriach „Najlepsza firma roku pod względem obsługi klienta” na International Gaming Awards (IGA) i „Najlepsza obsługa klientów roku” na Starlet Awards. Pracownicy SOFTSWISS byli zwycięzcami w kategoriach „Liderstwo”, „Produkty i innowacje” i „Pracownik roku”. 


 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: SmartContent
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne? Biuro prasowe
2025-01-02 | 09:50

Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?

Jak zminimalizować ryzyko niepowodzenia przy tworzeniu strony internetowej? Odpowiedzią na to pytanie może być prototyping – przygotowanie wstępnej wersji pozwoli zidentyfikować
IT i technologie Newline VEGA Pro – już w Polsce!
2024-12-31 | 15:00

Newline VEGA Pro – już w Polsce!

VEGA Pro to wysokoefektywny monitor interaktywny przygotowany na każde korporacyjne wyzwanie – luksusowy i elegancki. Urządzenie jest już dostępne w warszawskim showroomie Newline
IT i technologie Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
2024-12-31 | 12:20

Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB

Do oferty firmy Zalman trafiła właśnie nowa obudowa T4 Plus. To model dla oszczędnych konsumentów, którzy jednak cenią sobie porządne wykonanie oraz elegancki design. W

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom

Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.

Fundusze unijne

Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier

Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.