Tenda AC19 - dwupasmowy, gigabitowy router WiFi AC2100 z portem USB
Barbara Trepka
2moro
Mazowiecka 125/1
30-023 Kraków
basia|2moro.pl| |basia|2moro.pl
503 119 029
2moro.pl
AC19 to dwupasmowy, gigabitowy router bezprzewodowy, który został zaprojektowany specjalnie dla gospodarstw domowych z dostępem do szybkiego Internetu. Obsługuje standard 802.11ac wave2 i zapewnia prędkość Wi-Fi do 2033 Mb/s (2,4 GHz: 300 Mb/s, 5 GHz: 1733 Mb/s), aby osiągnąć najlepszą wydajność połączenia światłowodowego. Technologia 4x4 MU-MIMO w paśmie 5 GHz zapewnia większy zasięg i prędkość WiFi niż zwykłe routery z 3x3 MU-MIMO. Pełne porty gigabitowe obsługują przepustowość do 1000 Mb/s. Dwurdzeniowy procesor 28 nm 1 GHz wyposażony w koprocesor 500 MHz zapewnia większą szybkość przetwarzania i optymalną pracę. Dzięki 4 zewnętrznym antenom 6 dBi AC19 posiada wysoką wydajność oraz zdolność przenikania przez ściany.
Zaawansowana prędkość WiFi AC2100
AC19 to dwupasmowy, gigabitowy router bezprzewodowy, który obsługuje standard 802.11ac wave2 i zapewnia prędkość Wi-Fi do 2033 Mb/s (2,4 GHz: 300 Mb/s, 5 GHz: 1733 Mb/s), aby osiągnąć najlepszą wydajność gigabitowego połączenia światłowodowego.
4x4 MU-MIMO dla pasma 5 GHz
Technologia 4x4 MU-MIMO w paśmie 5 GHz zapewnia większy zasięg i prędkość WiFi niż zwykłe routery z 3x3 MU-MIMO.
Wbudowany wzmacniacz sygnału dla głównego chipu
W AC19 zastosowano wbudowany wzmacniacz sygnału zarówno w paśmie 2,4 GHZ, jak i 5 GHz w celu zwiększenia możliwości przenikania ścian oraz rozszerzenia zasięgu WiFi.
4 zewnętrzne anteny 6 dBi dla lepszego sygnału WiFi
Dzięki czterem zewnętrznym antenom 6 dBi oraz czterema strumieniami danych w paśmie 5 GHz AC19 może zapewnić optymalny zasięg oraz lepszy sygnał WiFi.
Obsługa światłowodowego Internetu do 1000 Mb/s
Dzięki w pełni gigabitowym portom AC19 obsługuje przepustowość do 1000 Mb/s.
Dwurdzeniowa konstrukcja zapewnia bardziej stabilną pracę
Procesor 28 nm 1 GHz w połączeniu z koprocesorem 500 MHz zapewniają większą prędkość przetwarzania i zoptymalizowane działanie.
Port USB do udostępniania multimediów
AC19 posiada port USB, który pozwala na dzielenie się plikami czy zdalny dostęp do drukarki. Możesz też skonfigurować lokalny serwer FTP, podłączając AC19 do dysku twardego. Umożliwia to dzielenie się filmami oraz zdjęciami w dowolnym miejscu i czasie.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.