Wyjątkowe doświadczanie światła i designu - Lena Lighting zaprasza projektantów
Lena Lighting po raz kolejny stawia na innowacyjne podejście do światła. W Środzie Wielkopolskiej powstały nowoczesne przestrzenie dla projektantów i architektów, poszukujących najnowocześniejszych rozwiązań oświetleniowych. Właśnie tu mogą oni doświadczać światła w jego najlepszym wydaniu i odnaleźć inspirację dla kolejnych projektów, w centrum których znajdą się indywidualne potrzeby człowieka.
Showroom Lena Lighting jest strefą chill-out, w której goście mogą obcować z oryginalnym designem i zapoznać się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami oświetleniowymi. Prezentowane są tu najnowsze lampy oraz systemy oświetleniowe producenta z Wielkopolski, zaprojektowane w myśl koncepcji Human Centric Lighting. Można tu zobaczyć produkty z najnowszych kolekcji Lena Lighting oraz zapoznać się z ich zaawansowanymi funkcjonalnościami, m.in. dopasowywaniem natężenia i barwy światła do warunków panujących na zewnątrz, czy programowaniem różnorodnych scen świetlnych. Przestrzeń ta jest doskonałym miejscem spotkań i rozmów o architekturze, designie i projektowaniu innowacyjnych systemów oświetleniowych.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby showroom Lena Lighting stał się inspirującą i przyjazną przestrzenią do swobodnej konwersacji oraz zapoznania się z naszymi wysoce energooszczędnymi lampami oraz systemem sterowania światłem Clue. Najważniejsze pozostaje dla nas bowiem projektowanie w myśl idei HCL, która zapewnia ogromne możliwości dostosowania światła do indywidualnych wymagań użytkownika. Dzięki temu nasze oświetlenie pomaga w kreowaniu odpowiedniego nastroju, ale też w budowaniu emocji i tworzeniu specjalnych stref – od tych wspierających odpoczynek i głęboki relaks, po sprzyjające efektywnej pracy czy zakupom. Stanowi również samodzielną dekorację wnętrza, którą można poddawać szerokiej personalizacji – mówi Marzena Lesińska Pełnomocnik Zarządu ds. Marketingu w Lena Lighting
W showroomie Lena Lighting zaprezentowano całą gamę różnorodnych rozwiązań. Można tu zobaczyć m.in. przykłady nowoczesnego oświetlenia biurowego z linii Baris LED, ograniczającej efekt olśnienia i pozwalającej na tworzenie zjawiskowych kompozycji, czy lampy akustyczne Colline xTerrano, które pochłaniają dźwięki z otoczenia, a przy tym tworzą przyjemną przestrzeń do odpoczynku lub pracy. Zamontowano też liczne kasetony i downlighty. Wreszcie znajdują się tu także zachwycające modele z kolekcji Messaggio, zaprojektowane przez Dorotę Koziarę, lampy Solanto oraz Sizzano, docenione w Red Dot Design Award oraz wiele innych innowacyjnych produktów oświetleniowych.
Nowy showroom Lena Lighting pozwala na zapoznanie się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami oświetleniowymi w przyjemnym otoczeniu. Goście mogą odpocząć przy ulubionej kawie i spędzić czas na rozmowach z ekspertami marki, którzy chętnie opowiedzą o rozwiązaniach produktowych i branżowych innowacjach. Wizytę można zarezerwować, kontaktując się z przedstawicielem producenta pod adresem e-mail: kontakt@lenalighting.pl lub telefonicznie +48 612 860 486.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Przemysł spożywczy
Rośnie konkurencja ze strony ukraińskich producentów żywności na unijnym rynku. To wyzwanie dla polskiego rolnictwa
Zawieszenie ceł przez UE na towary z Ukrainy od czerwca 2022 roku oznacza de facto proces integracji tego kraju z jednolitym rynkiem europejskim, z wyjątkami dotyczącymi kilku produktów rolnych. Oznacza to poważne wyzwania dla polskiego rolnictwa, zwłaszcza że 73 proc. eksportu naszej żywności trafia na rynek unijny. Zdaniem ekspertów w odpowiedzi na tę konkurencję polskie rolnictwo musi postawić bardziej na jakość i innowacje, a nie na niską cenę produktów.
Ochrona środowiska
Zdjęcia satelitarne dobrym źródłem wiedzy o zmianach klimatycznych. Ich zaletami są ujęcie dużego obszaru i regularność dokumentowania
Szczegółowe raportowanie zachodzących przez ostatnie pół wieku zmian klimatycznych i przewidywanie tego, jak warunki życia na Ziemi będą się zmieniały w najbliższych dekadach, stało się możliwe dzięki zdjęciom dostarczanym przez satelity. Z punktu obserwacyjnego, jakim jest orbita okołoziemska, od 1972 roku uzyskuje się dane dotyczące dużych powierzchni. Dzięki nim naukowcy wiedzą m.in. to, że za około pięć lat średnia temperatura regularnie zacznie przekraczać punkt ocieplenia 1,5 stopnia i potrafią wywnioskować, jak wpłynie to na poziom wód w morzach.
Regionalne – Mazowieckie
Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku
Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.