Komunikaty PR

Wywiad epidemiologiczny na nowo

2020-08-05  |  13:20
Biuro prasowe
Kontakt

Kinga Woźniakowska
W dobrym tonie. PR



kinga|prwdobrymtonie.pl| |kinga|prwdobrymtonie.pl
+48663416733
prwdobrymtonie.pl
Do pobrania Nanovo ( 0.03 MB )

Firma Nanovo, lider rynku nowoczesnych rozwiązań komunikacji cyfrowej dedykowanych do przestrzeni handlowo-usługowych, stworzyła rozwiązanie, które sprawdzi się w placówkach oświatowych, służby zdrowia, obiektach biurowych czy zakładach pracy. Nanovo Check Point pozwala w szybki sposób zrealizować wywiad epidemiologiczny, zebrać potrzebne deklaracje lub potwierdzenia, a na koniec daje możliwość złożenia własnoręcznego podpisu elektronicznego.

Nanovo Check Point to pierwsze na rynku tak kompaktowe rozwiązanie przeznaczone do zbierania wywiadów epidemiologicznych i potwierdzania ankiet za pomocą podpisu elektronicznego.

– Skupiamy się na projektowaniu i wdrożeniach rozwiązań biznesowych przydatnych organizacjom, ale też użytkownikom. Wykorzystujemy zebrane wcześniej doświadczenia i oferujemy rynkowi sprawdzone rozwiązania. Obecny globalny kryzys zdrowotny jest swoistym katalizatorem wielu różnych procesów, które zaczęły się rozwijać zanim on wybuchł. Jednym z nich jest stawianie na rozwiązania paperless. Nanovo ma ambicje usprawniać ważne procesy, być partnerem dla organizacji, które chcą odchodzić od papieru oraz cyfryzować i doskonalić operacje z wykorzystaniem technologii – mówi Dariusz Sobczak, członek zarządu Nanovo.

Nanovo Check Point ma szerokie spektrum możliwych zastosowań. Może być wykorzystane w służbie zdrowia, różnego typu gabinetach (stomatologia, fryzjer, gabinety kosmetyczne itp.), ale też w obiektach biurowych – w strefach recepcyjnych. Może być stosowane również do zbierania wywiadów epidemiologicznych w placówkach oświatowych (szkoły, przedszkola, uczelnie).

– Czerpiemy z otoczenia, w jakim żyjemy. Staramy się dzięki technologii rozwiązywać realne potrzeby. Zauważyliśmy, że proces kontroli uczniów w szkole będzie wymagał usprawnienia i to było jednym z impulsów do powstania rozwiązania. Podstawowy wywiad epidemiologiczny, realizowany w gabinecie zabiegowym, placówce medycznej, szkole, w sytuacji, kiedy jest przeprowadzany w sposób analogowy, potrafi być czasochłonny i wymaga wielu czynności. Nanovo Check Point może istotnie usprawnić ten proces – mówi Dariusz Sobczak.

Główne korzyści:

  • skrócenie czasu i zautomatyzowanie procesu zbierania oświadczenia czy realizacji wywiadu epidemiologicznego
  • eliminacja obiegu papierowego
  • automatyczny zapis dokumentów na serwerze lub skierowanie do wybranej chmury
  • szybki powrót do bazy dokumentów, złożonych ankiet
  • eliminacja konieczności utrzymywania archiwum dokumentów w postaci papierowej
  • elastyczny silnik tworzenia ankiet i wywiadów

 

Nowe rozwiązanie w ofercie Nanovo jest dostępne w dwóch wersjach: stacjonarnej i przenośnej. Wersja stacjonarna dedykowana jest do przestrzeni recepcyjnych i rejestracyjnych zaś wersja przenośna sprawdzi się jako rozwiązanie problemu kolejki lub wizyt u pacjentów i klientów.

Nanovo Check Point to trzy główne funkcje realizowane przez:

  • elastyczny silnik ankiet,
  • moduł podpisu elektronicznego,
  • moduł multimediów.

 

Moduł elektronicznej ankiety pozwala stworzyć scenariusz dopasowany do potrzeb danej organizacji i zmieniającego się otoczenia. Sprawdzone rozwiązanie podpisu elektronicznego pozwala natomiast potwierdzać oświadczenia w sposób cyfrowy, ale odzwierciedlający tradycyjny podpis na papierowym dokumencie. Każdy podpisany dokument jest zabezpieczony odpowiednim znacznikiem czasu.

W czasie gdy ekran Nanovo Check Point nie jest aktywny, istnieje możliwość wyświetlania  treści dopasowanych do kontekstu miejsca, czasu i przestrzeni. Można na nim przekazywać kluczowe komunikaty, przypominać o zasadach bezpieczeństwa lub przedstawiać inne cenne informacje. Dzięki wykorzystaniu autorskiej platformy Signio komunikacja cyfrowa za pośrednictwem rozwiązania jest zarządzana zdalnie.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: W dobrym tonie. PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia Biuro prasowe
2025-06-25 | 03:00

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Wyciek danych, ataki przeciążające stronę (DDoS), złośliwe oprogramowanie, phishing. Dziś wojna w cyberprzestrzeni dotyczy nie tylko infrastruktury krytycznej czy wielkich
IT i technologie Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska
2025-06-04 | 15:30

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Współczesne przedsiębiorstwa nie mogą pozwolić sobie na brak ochrony w świecie cyfrowym. Codziennie pojawiają się nowe zagrożenia: wycieki danych, ataki phishingowe,
IT i technologie Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
2025-05-13 | 14:45

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Emitel ponownie został Partnerem Technologicznym konferencji Impact’25 – jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych nowoczesnym technologiom, gospodarce

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Polityka

W tym tygodniu Komisja Europejska przedstawi projekt budżetu na lata 2028–2034. To będzie pierwsza długoletnia perspektywa czasu wojny

16 lipca Komisja Europejska przedstawi swój pomysł na budżet w kolejnej siedmioletniej perspektywie. Projekt ma przewidywać mniej programów, większy udział kwot niezaplanowanych, a także mechanizmy i rezerwy, które umożliwią szybszą i bardziej elastyczną reakcję na zmieniające się potrzeby. Więcej w nim będzie również środków przewidzianych na wzmocnienie bezpieczeństwa. W maju Parlament Europejski odrzucił w głosowaniu propozycję KE, by budżety przewidziane na okres po roku 2027 konstruować tak jak KPO.

Polityka

P. Müller: Wnioski z ludobójstwa w Srebrenicy szczególnie aktualne w kontekście ukraińskim. Społeczność międzynarodowa nie może przymykać oczu

W ubiegłym tygodniu obchodzono 30. rocznicę ludobójstwa w Srebrenicy, gdzie z rąk Serbów w lipcu 1995 roku zginęło ponad 8 tys. bośniackich mężczyzn i chłopców. To jeden z najciemniejszych rozdziałów najnowszej historii Europy – podkreślali szefowie instytucji UE. – ​To także lekcja dla społeczności międzynarodowej, która nabiera szczególnego znaczenia w kontekście agresji Rosji na Ukrainę – mówi Piotr Müller, europoseł z PiS.

Media i PR

Parlament Europejski wzywa do większej ochrony wolności dziennikarzy. Wiceprzewodnicząca: media mają pełnić funkcję kontrolną, a niektórym rządom to się nie podoba

8 sierpnia br. w państwach członkowskich UE zacznie obowiązywać europejski akt o wolności mediów. Przepisy rozporządzenia mają chronić pluralizm i niezależność mediów. Jak wynika z nowego raportu KE dotyczącego praworządności, wciąż jest to obszar, w którym jest dużo zagrożeń. Również Parlament Europejski wzywa kraje członkowskie do intensywnych wysiłków na rzecz wolności mediów i ochrony dziennikarzy.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.