Jeden adres, wiele zalet – Śródka OdNowa 2
Śródka to jedna z modniejszych lokalizacji w Poznaniu. Z roku na rok zyskuje coraz więcej mieszkańców i nabywców nowych lokali. Przyczyn popularności jest wiele. Wśród najważniejszych czynników decydujących o wyborze Śródki na swoje miejsce zamieszkania trzeba wymienić dobrą komunikację, liczne tereny zielone i rekreacyjne oraz bogate zaplecze usługowo-handlowe. Wszystkie te zalety posiada Śródka OdNowa 2. Inwestycja jest dowodem, że można wygodnie mieszkać w tej części miasta.
Śródka to dzielnica stanowiąca kwintesencję miejskiego życia. Tutaj wszystko jest pod ręką i to właśnie tutaj powstaje najnowsza inwestycja Grupy Partner. Śródka OdNowa 2 jest miejscem, które doceniają zainteresowani mieszkaniami ze względu na dogodną lokalizację. Umiejscowienie projektu jest na tyle uniwersalne, że stanowi dobre rozwiązanie dla singli, rodzin z małymi dziećmi czy dorastającą młodzieżą. W jego sąsiedztwie mieszczą się prestiżowe szkoły, zarówno państwowe, jak i prywatne. Atutem są też tereny rekreacji, takie jak Jezioro Maltańskie, Ostrów Tumski oraz Termy Maltańskie, które od inwestycji dzieli zaledwie 800 metrów. Dogodna komunikacja miejska powoduje, że łatwo stąd dostać się w każdą stronę miasta czy to do centrum, czy na jego obrzeża. Droga rowerowa na Śródkę i Wartostradę, Jezioro Maltańskie zapewniają wytchnienie po pracy, zapewniają aktywny wypoczynek o każdej porze roku. Do tego komfortowy rozkład komunikacji miejskiej podnosi komfort życia.
W projekcie Śródki OdNowa 2 przygotowano 83 mieszkania o zróżnicowanej powierzchniach. Metraż waha się od 27 do 80 mkw. Są to funkcjonalne kawalerki, oraz dwu-, trzy- i czteropokojowe przestrzenie. Parterowe lokale będą posiadały ogródki, zaś mieszkania usytuowane na piętrze przestronne balkony. – Preferencje klientów są dla nas niezwykle ważne. W fazie budowy dajemy możliwość wprowadzenia zmian w aranżacji wnętrz poszczególnych mieszkań. Lokale zostały tak zaprojektowane, by pozwalały na łączenie ich w pionie, jak i poziomie. Tym samym można stworzyć przestrzeń, dającą nawet ponad 100-metrowe mieszkanie, 5-6 pokojowe. Takie rozwiązanie pozwala również w przyszłości na powtórne podzielenie lokali – podkreśla Karolina Skrzypek z Grupy Partner. Ceny wolnych mieszkań rozpoczynają się od 270 tys. zł brutto, a zgodnie z harmonogramem pierwsi właściciele klucze do własnych M otrzymają w IV kwartale 2021 roku.

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

PE przedstawił swoje priorytety budżetowe po 2027 roku. Wydatki na obronność kluczowe, ale nie kosztem polityki spójności
Parlament Europejski przegłosował w tym tygodniu rezolucję w sprawie priorytetów budżetu UE na lata 2028–2034. Europosłowie są zgodni co do tego, że obecny pułap wydatków w wysokości 1 proc. dochodu narodowego brutto UE-27 nie wystarczy do sprostania rosnącej liczbie wyzwań, przed którymi stoi Europa. Mowa między innymi o wojnie w Ukrainie, trudnych warunkach gospodarczych i społecznych oraz pogłębiającym się kryzysie klimatycznym. Eurodeputowani zwracają też uwagę na ogólnoświatową niestabilność, w tym wycofywanie się Stanów Zjednoczonych ze swojej globalnej roli.
Infrastruktura
Odbudowa Ukrainy pochłonie setki miliardów euro. Polskie firmy już teraz powinny szukać partnerów, nie tylko w kraju, ale i w samej Ukrainie

Według stanu na koniec 2024 roku odbudowa Ukrainy wymagać będzie zaangażowania ponad pół biliona euro, a Rosja wciąż powoduje kolejne straty. Najwięcej środków pochłoną sektory mieszkaniowy i transportowy, ale duże są także potrzeby energetyki, handlu czy przemysłu. Polski biznes wykazuje wysokie zaangażowanie w Ukrainie, jednak może ono być jeszcze wyższe w procesie odbudowy. Zdaniem wiceprezesa działającego w tym kraju Kredobanku należącego do Grupy PKO BP firmy powinny szukać partnerów do udziału w odbudowie i w Polsce, i w Ukrainie.
Polityka
Europoseł PiS zapowiada walkę o reparacje wojenne dla Polski na forum UE. Niemiecki rząd uznaje temat za zamknięty

Nowy kanclerz Niemiec Friedrich Merz podczas konferencji prasowej w Polsce ocenił, że temat reparacji wojennych w relacjach polsko-niemieckich jest prawnie zakończony. Nie zgadza się z tym europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk, który chce do tego tematu wrócić na forum UE. Przygotowana za rządów PiS publikacja „Raport o stratach poniesionych przez Polskę w wyniku agresji i okupacji niemieckiej w czasie II wojny światowej” szacuje straty na ponad 6,2 bln zł.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.