Komunikaty PR

#Kubica i #Lewandowski dołączyli do zespołu Commvault

2020-06-04  |  12:00
Biuro prasowe
Kontakt
Karol
Witowski

Olesińska 2
02-548 Warszawa
karol.witowski|sigma.com.pl| |karol.witowski|sigma.com.pl
668 368 803
www.sigma.com.pl

Wraz z rozwojem polskiego oddziału Commvault, globalnego lidera w dziedzinie rozwiązań klasy korporacyjnej do ochrony danych i zarządzania informacją, do zespołu dołączyli kolejni eksperci. Pierwszy z nich to doświadczony inżynier Hubert Kubica. Objął on stanowisko Sales Engineer w regionie EMEA CEE. Jego zadaniem jest wsparcie procesu sprzedaży oraz doradztwo techniczne w wyborze najlepszych rozwiązań klientom oraz partnerom na polskim rynku i w Europie Środkowo-Wschodniej. Hubert ma duże doświadczenie w branży IT, od 2014 roku pracował dla partnerów Commvault, zajmując się przedsprzedażą i wdrożeniami rozwiązań Commvault. W ostatnich latach świadczył usługi konsultingowe w zakresie systemów ochrony danych i wspierał duże projekty wdrożeniowe. Jest pasjonatem technologii z ciekawością i zaangażowaniem obserwującym jej wpływ na rozwój i pozytywne zmiany w biznesie. „Cieszę się z kolejnych wyzwań, jakie czekają mnie w Commvault. Rozwiązania Commvault znam doskonale od wielu lat. Byłem częścią zespołu, który stworzył pierwsze lokalne rozwiązanie appliance na sprzęcie HDS i oprogramowaniu Commvault. Jestem przekonany, że wspólnie z naszymi partnerami znajdziemy rozwiązania jak najlepiej odpowiadające potrzebom klientów i dzisiejszym wyzwaniom oraz zrealizujemy wiele ciekawych, globalnych wdrożeń.”  - powiedział Kubica.

 

Kolejna nowa twarz w polskim oddziale Commvault to Jakub Lewandowski, zajmujący stanowisko Senior Corporate Counsel i Global Data Governance Officer. Jakub jest radcą prawnym i ekspertem Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji w zakresie prawa własności intelektualnej oraz ochrony informacji prawnie chronionych. Posiada ponad czternastoletnie doświadczenie w sektorze ICT. Pracował dla międzynarodowych dostawców sprzętu, oprogramowania, rozwiązań informatycznych oraz telekomunikacyjnych. Odpowiadał m.in. za przygotowanie i wdrożenie, a następnie nadzór nad realizacją programu zgodności z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych, w szczególności RODO oraz regulacjami w zakresie cyberbezpieczeństwa w ponad 20 krajach.  Jest członkiem IAPP (International Association of Privacy Professionals) i posiada certyfikat CIPP/E (Certified Information Privacy Professional/Europe). “Nowe regulacje dot. ochrony danych i cyberbezpieczeństwa (m.in. RODO i Dyrektywa NIS) dołożyły kolejny poziom komplikacji w procesie zarządzania danymi. Konieczność zapewnienia zgodności z obowiązującymi przepisami staje się nie lada wyzwaniem. Rozwiązania Commvault wkomponowują się w proces zarządzania ryzykami związanym z przetwarzaniem danych naszych Klientów, zapewniając odpowiedni stopień bezpieczeństwa i - co równie istotne - możliwość wykazania zgodności z obowiązującymi wymaganiami prawnymi.” - powiedział Lewandowski.

 

Commvault od początku obecności w Polsce rejestruje sukcesywny wzrost swojej pozycji. Wraz z autorytetem firmy na polskim rynku rośnie znaczenie polskiego oddziału firmy w europejskich strukturach producenta z Tinton Falls. EMEA to dla amerykańskiego koncernu bardzo ważny strategicznie region, a Polska stanowi jeden z jego głównych filarów. Największą siłą Commvault są ludzie, zatrudniając kolejnych ekspertów firma liczy na dalszy rozwój i kolejnych zadowolonych klientów.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Witowski
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Jak nowe technologie i AI kształtują przyszłość biznesu Biuro prasowe
2024-09-27 | 10:00

Jak nowe technologie i AI kształtują przyszłość biznesu

W erze dynamicznych zmian technologicznych, sztuczna inteligencja (AI) i nowe technologie zmieniają oblicze finansów. W ubiegłym tygodniu, podczas wydarzenia "Future of Finance
IT i technologie 2024 rokiem integracji sztucznej inteligencji według raportu UiPath
2024-09-26 | 16:00

2024 rokiem integracji sztucznej inteligencji według raportu UiPath

Coroczne badanie UiPath wykazało, że specjaliści ds. automatyzacji aktywnie integrują sztuczną inteligencję w swojej pracy, ponieważ branża automatyzacji oprogramowania nadal się
IT i technologie Nowe badania Salesforce: jest 5 typów osobowości z różnym podejściem do AI
2024-09-26 | 10:42

Nowe badania Salesforce: jest 5 typów osobowości z różnym podejściem do AI

Nowe badanie Slack Workforce Lab sprawdziło, co motywuje pracowników do korzystania ze sztucznej inteligencji i co sądzą oni o używaniu jej w pracy. Dzięki pogłębionym wywiadom i

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

Do 2050 roku lotnictwo ma być zeroemisyjne. Do osiągnięcia tego celu konieczna jest wymiana floty i przejście na ekologiczne paliwa

Lotnictwo odpowiada za ok. 4 proc. całkowitej emisji gazów cieplarnianych w UE. Międzynarodowa Organizacja Lotnictwa Cywilnego (ICAO) prognozowała, że wraz z dynamicznym wzrostem ruchu lotniczego do 2050 roku emisje z lotnictwa mogą się potroić w porównaniu z 2015 rokiem. Dlatego dwa lata temu wszystkie państwa członkowskie tej organizacji przyjęły zobowiązanie, by w ciągu kolejnych 25 lat dążyć do zeroemisyjności. Eksperci oceniają, że do tego konieczne są co najmniej dwa warunki – przejście na ekologiczne paliwa lotnicze i modernizacja floty.

Prawo

Rośnie liczba wynalazków wykorzystujących sztuczną inteligencję. Za rozwojem technologii nie nadążają przepisy

W ciągu ostatnich 10 lat liczba patentów związanych z generatywną sztuczną inteligencją wzrosła z 733 w 2014 roku do ponad 14 tys. w 2023 roku – wynika z raportu Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO). Łącznie w ciągu dekady przyznano niemal 54,5 tys. patentów dla tego typu wynalazków. Nie wszystkie kwestie związane z prawem własności intelektualnej, prawem autorskim, wykorzystaniem gen AI są uregulowane. – Potrzeba jeszcze trochę czasu, żeby znalazły się odpowiednie rozwiązania prawne, które pozwolą na ochronę rozwiązań wykorzystujących sztuczną inteligencję – ocenia Dorota Rzążewska, prezeska Polskiej Izby Rzeczników Patentowych.

DlaWas.info

Edukacja

MNiSW wspiera programy badawcze dotyczące żywienia. W planach jest też popularyzacja zdrowej diety

Resort nauki współfinansuje programy, które mają odpowiedzieć na wyzwania związane ze zdrowiem uczniów. Ruszyła właśnie kolejna edycja programu JEŻ – Junior-Edu-Żywienie, w którym rodzice i dzieci będą uczestniczyć w badaniu dotyczącym marnowania żywności. – Innym ważnym i nowatorskim komponentem jest program telewizyjny, który będzie popularyzował zdrowe żywienie – zapowiada Maciej Gdula, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego. Jak podkreśla, to przykład na to, jak wykorzystywać w praktyce wyniki badań naukowych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.