„Wszystko będzie Ok” przekonują w najnowszym singlu BIG CYC & Jelonek!
BIG CYC w duecie z Jelonkiem to zaskakująca propozycja formacji znanej z rockowego brzmienia i dynamicznych utworów.
W trudnym czasie chaosu informacyjnego nowy singiel sygnowany szyldem: BIG CYC & Jelonek „Wszystko będzie Ok”, jasno wskazuje na zmęczenie trudnymi tematami. Ten stan i brak zaufania do mediów sprawiają, że czujemy się osaczeni. Spróbujmy więc oderwać się od medialnego jazgotu i sprawmy, by mózg działał na naszą korzyść. Uwolnijmy umysł od rzeczy, które nas ranią. Ten singiel daje nadzieję. To piosenka, niosąca moc pozytywnych emocji, których w obecnych, trudnych czasach bardzo brakuje.
Słuchaj w serwisach cyfrowych: https://id.ffm.to/wszystko_bedzie_ok
Zobacz teledysk: https://youtu.be/WHGVybqjtvQ
BIG CYC świętuje w tym roku 35 lecie działalności. Od stycznia są w jubileuszowej trasie koncertowej grając w wersji akustycznej i z właściwym sobie powerem, elektrycznie. Rok 2023 obfituje w występy na festiwalach m.in.: Jarocin, Rockowizna. „Wszystko będzie Ok” to zapowiedź nowej płyty, której premiera planowana jest na jesień. Gwarantujemy, że podczas jubileuszowego roku BIG CYC'a będzie mnóstwo niespodzianek i turbozabawa jak na długowieczny jubileusz przystało.
Lata lecą ale stary, dobry polski rock w najlepszym wykonaniu plus pogoda ducha, która pozwoli przetrwać wszelkie kryzysy – to niezmiennie bigcycowa filozofia.
BIG CYC w social mediach:
Strona: https://www.bigcyc.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/BigCyc/?locale=pl_PL
Instagram: https://www.instagram.com/bigcyc_official/
YouTube: https://www.youtube.com/@bigcycofficial
Spotify: https://open.spotify.com/artist/6zKeUUQLwOtJf15g1OovdE?si=E69BpL6GTB-EY_KkRa-dpg

Enej z napisem LOVE. To nowa trasa zespołu

BNDK wspiera Oasis w powrocie na scenę...

"Święta cały rok" - Czadoman w duecie z Ciocią Agą
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Ważą się losy wymiany handlowej między Stanami Zjednoczonymi a Unią Europejską. Na wysokich cłach stracą obie strony
Komisja Europejska przedstawiła w poniedziałek propozycję ceł na import z USA o wartości 72 mld euro, co ma być odpowiedzią na nałożenie 30-proc. stawek na import z UE zapowiedziane przez Amerykanów w poprzednim tygodniu. Przedstawiciele KE wciąż widzą jednak potencjał kontynuowania negocjacji. Zdaniem europosła Michała Koboski brak porozumienia lub uzgodnienie stawek wyższych niż 10-proc. nie tylko zaszkodzi obydwu stronom, ale i osłabi ich pozycję na arenie międzynarodowej.
Handel
Nie tylko konsumenci starają się kupować bardziej odpowiedzialne. Część firm już stawia na to mocny nacisk

Kwestie równoważonych zakupów stają się elementem strategii ESG. Dostawy energii, zamówienia surowców i materiałów do produkcji czy elementów wyposażenia biur – na każdym etapie swoich zakupów firmy mogą dziś decydować między opcjami bardziej i mniej zrównoważonymi. Dotyczy to także zamówień rzeczy codziennego użytku dla pracowników czy środków czystości – wskazują eksperci Lyreco, e-sklepu, który prowadzi sprzedaż produktów do biur, pokazując ich wpływ na środowisko czy efektywność pracy.
Prawo
Unia Europejska wzmacnia ochronę najmłodszych. Parlament Europejski chce, by test praw dziecka był nowym standardem w legislacji

Parlament Europejski chciałby tzw. testu praw dziecka dla każdego aktu prawnego wychodzącego z Komisji Europejskiej. – Każda nowa legislacja Unii Europejskiej powinna być sprawdzana pod kątem wpływu na prawa dziecka – zapowiada Ewa Kopacz, wiceprzewodnicząca PE. Jak podkreśla, głos dzieci jest coraz lepiej słyszalny w UE i jej różnych politykach. Same dzieci wskazują na ważne dla siebie kwestie, którymi UE powinna się zajmować. Wśród nich są wyzwania w obszarze cyfrowym i edukacyjnym.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.