Lalit Kumar pierwszym dyrektorem finansowym w Versa Networks
Versa Networks, lider w dziedzinie rozwiązań Secure Access Service Edge (SASE), poinformował, że Lalit Kumar został pierwszym głównym dyrektorem finansowym. Kumar dołącza do firmy Versa, aby rozwinąć jej infrastrukturę finansową, poszerzyć kadrę pracowniczą oraz przyspieszyć i tak już imponujący wzrost. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora finansowego w firmach Medallia i NetSuite.
– Wielcy ludzie tworzą światowej klasy produkty i pracują w znakomitych firmach. Jestem podekscytowany, że jako pierwszy dyrektor finansowy Versa Networks będę miał możliwość pracy z najbardziej utalentowanymi umysłami, dla najbardziej wymagających klientów. Czekam z niecierpliwością, aż zacznę budować dział finansowy i cieszę się, że będę mógł pomóc firmie Versa wejść na kolejny poziom rozwoju – powiedział Lalit Kumar.
Lalit Kumar jest specjalistą w dziedzinie finansowania wzrostu SaaS. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w kierowaniu rozwojem przedsiębiorstw, w tym wiele udanych wyjść z inwestycji. Ostatnio pracował dla firmy Medallia, gdzie w ciągu trzech lat pomyślnie przeprowadził pierwszą ofertę publiczną, osiągając duży wzrost i podwajając przychody. Wcześniej Kumar przeprowadził firmę NetSuite przez okres transformacyjnego wzrostu. W tym okresie roczne dochody wzrosły do ponad 1 mld dolarów. Doprowadził także do udanego wykupu NetSuite przez Oracle, w ramach jednej z największych wówczas transakcji na rynku oprogramowania korporacyjnego. Na początku swojej kariery, w czasie szybkiego rozwoju i istotnej transformacji krajobrazu IT, Kumar spędził prawie 10 lat w firmie Dell Inc. Zdobył tytuł MBA Uniwersytetu Teksańskiego w Austin oraz tytuł inżyniera w Indian Institute of Technology w Roorkee.
- Lalit posiada duże doświadczenie w pobudzaniu wzrostu, udanych wyjściach z inwestycji oraz budowaniu procesów, które Versa wykorzysta, aby dalej podążać ścieżką dynamicznego rozwoju – powiedział Kelly Ahuja, dyrektor generalny Versa Networks. – Jego sprawdzona wiedza w zakresie skalowania startupów pomoże nam kontynuować szybki wzrost i globalną ekspansję, aby zaspokoić rosnący światowy popyt na rozwiązania Versa SASE.
Versa Networks oferuje rozwiązanie Versa SASE w modelu SaaS, dostarczając ściśle zintegrowane, centralnie zarządzane usługi przez chmurę, lokalnie lub hybrydowo za pośrednictwem systemu Versa Operating System (VOS™) z architekturą jednoprzebiegowego przetwarzania równoległego. Firma od pięciu lat dostarcza takie usługi SASE, jak VPN, Secure SD-WAN, Edge Compute Protection, Next-Generation Firewall, Next-Generation Firewall as a Service, Secure Web Gateway (SWG) oraz Zero Trust Network Access (ZTNA). Versa zapewania zabezpieczenia kontekstowe oparte na użytkowniku, roli, urządzeniu, aplikacji, lokalizacji, stanie bezpieczeństwa urządzenia oraz treści. Jako lider najszybciej rosnącego sektora bezpieczeństwa i łączności sieciowej, który realizuje usługi SASE od wielu lat, Versa jest jedynym dostawcą rozwiązań oferującym najlepszą w branży, zróżnicowaną architekturę cechującą się wysoką wydajnością i stopniem bezpieczeństwa. Gartner wskazał Versa SASE jako rozwiązanie mające najwięcej komponentów SASE spośród wszystkich 56 ocenionych producentów. Firma badawcza Enterprise Management Associates (EMA) w swoim raporcie branżowym za 2021 rok ustaliła również, że Versa SASE ma najwięcej funkcji wspieranych przez SASE.
Versa Networks, VOS, logo Versa i Versa Titan są lub mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi Versa Networks, Inc. Wszystkie inne znaki
i nazwy wspomniane w niniejszym dokumencie mogą być znakami towarowymi odpowiednich podmiotów.
Informacje o Versa Networks
Versa Networks, lider w dziedzinie SASE, łączy kompleksowe zabezpieczenia, zaawansowaną łączność sieciową, najlepsze w branży mechanizmy SD-WAN, obsługę wielu dzierżawców oraz zaawansowaną analitykę. Rozwiązania Versa Networks dostarczane są przez chmurę, lokalnie lub hybrydowo, a także za pośrednictwem uproszczonej usługi Versa Titan stworzonej z myślą o modelu Lean IT. Tysiące klientów , znajdujący się w wielu lokalizacjach na całym świecie, powierza firmie Versa swoje sieci, bezpieczeństwo i chmury.
Versa Networks jest firmą prywatną finansowaną przez Sequoia Capital, Mayfield, Artis Ventures, Verizon Ventures, Comcast Ventures, Liberty Global Ventures, Princeville Capital, RPS Ventures oraz Triangle Peak Partners.

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.