Komunikaty PR

Lato rozgrzewa promocje! 260 mieszkań i apartamentów inwestycyjnych z bonusami

2024-07-10  |  13:00
Biuro prasowe

Jak przystało na wakacyjny miesiąc, lipiec rozpieszcza dobrą pogodą i wysokimi temperaturami. Rozgrzane do czerwoności są także promocyjne ceny mieszkań i apartamentów inwestycyjnych w ramach najnowszej akcji Grupy Murapol! Tym razem deweloper stawia do dyspozycji nabywców pulę 260 lokali z pakietami bonusów w 13 miastach na terenie całej Polski. Specjalnie dla swoich klientów, Grupa Murapol organizuje też Mieszkaniowy Dzień Otwarty, który odbędzie się już w najbliższą sobotę. 13 lipca deweloper poszerzy pulę mieszkań i apartamentów inwestycyjnych objętych letnią promocją o 5 dodatkowych lokali w każdym mieście.

- Lato to czas, w którym nasi klienci mogą przeznaczyć więcej czasu na poszukiwanie wymarzonego M lub w spokoju rozejrzeć się za ciekawą okazją inwestycyjną. W Grupie Murapol regularnie organizujemy promocje i dopasowujemy ofertę do różnorodnych potrzeb i oczekiwań nabywców, by dostarczać im jak najwięcej udogodnień w atrakcyjnych cenach. W okresie letnim nasi klienci również mogą liczyć na szereg interesujących akcji – w ramach lipcowej oferty specjalnej można zyskać korzystny pakiet bonusów, a pula 260 mieszkań i apartamentów inwestycyjnych o zróżnicowanych metrażach od 29 do 98 mkw., układach od kawalerek po 5-pokojowe, z balkonami, tarasami z ogródkami oraz pakietem antysmogowym w standardzie odpowie na potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Deweloper objął lipcową promocją lokale w 25 inwestycjach na terenie 13 miast: Bielska-Białej, Bydgoszczy, Chorzowa, Gdańska, Gliwic, Krakowa, Lublina, Łodzi, Poznania, Siewierza, Sosnowca, Torunia i Wrocławia. Wybierając mieszkanie lub apartament inwestycyjny z pakietem bonusów, który obejmuje: rabat w cenie, nawet 2 miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej lub naziemne, smart home w wersji premium oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu, można zaoszczędzić nawet 233 tys. zł.

Grupa Murapol bardzo ceni sobie kontakt z klientem i wspiera go na każdym etapie zakupu lokalu, dlatego 13 lipca organizuje kolejny Mieszkaniowy Dzień Otwarty w 13 oddziałach w całej Polsce. Warto już dziś zamówić listę lokali z bonusami wypełniając dedykowany akcji formularz i umówić się na spotkanie z doradcą dewelopera. Z kolei osoby, które nie znajdą na zamówionej liście mieszkań i apartamentów inwestycyjnych objętych letnią promocją lokalu odpowiadającego ich preferencjom, tego dnia będą mogły poznać 5 dodatkowych ofert promocyjnych w swoim mieście. W sobotę biura sprzedaży będą czynne od godz. 9.00 do 14.00. Klienci mogą liczyć na pomoc w znalezieniu lokalu zarówno objętego lipcową promocją, jak i ze standardowej oferty Grupy Murapol.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Neuroróżnorodność w projektowaniu miejsc pracy - jak ją osiągnąć? Biuro prasowe
2024-07-18 | 10:00

Neuroróżnorodność w projektowaniu miejsc pracy - jak ją osiągnąć?

ZDJĘCIA:   Iliard:
Nieruchomości WXCA z I Nagrodą w konkursie na budynek Akademii Muzycznej w Poznaniu
2024-07-18 | 09:20

WXCA z I Nagrodą w konkursie na budynek Akademii Muzycznej w Poznaniu

11 lipca 2024 r. oficjalnie ogłoszono wyniki konkursu architektonicznego na nowy budynek Akademii Muzycznej im I.J. Paderewskiego w Poznaniu. Zorganizowany wspólnie z SARP konkurs zakłada
Nieruchomości Klinika medyczna w LIXA City Gardens
2024-07-18 | 08:30

Klinika medyczna w LIXA City Gardens

  Projekt LIXA, który powstał w pobliżu Ronda Daszyńskiego w Warszawie to nie tylko najwyższej jakości powierzchnie biurowe, ale również przestrzeń z klimatycznymi

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Branża tytoniowa alarmuje o drastycznych podwyżkach akcyzy. Są kilkukrotnie wyższe od zaplanowanych do 2027 roku

Ministerstwo Finansów chce wprowadzić drastyczne podwyżki akcyzy na wyroby tytoniowe. Ich skala ma być kilkukrotnie większa, niż zakładała obowiązująca od 2022 roku mapa akcyzowa, czyli porozumienie wypracowane po długich konsultacjach z rynkiem. Już w przyszłym roku akcyza na wyroby tytoniowe, zamiast o pierwotnie zakładane 10 proc. na wszystkie kategorie wyrobów, ma wzrosnąć: o 25 proc. na papierosy, o 38 proc. na tytoń do palenia oraz o 50 proc. na wkłady do podgrzewaczy tytoniu. Nowością jest objęcie podwyżkami również płynów do e-papierosów, na które w 2025 roku akcyza wzrośnie o 75 proc.

Bankowość

Większość małych i średnich firm przez całą swoją działalność nie zmienia banku. Wysoko oceniają dostępność do usług bankowych

Mikro-, małe i średnie firmy są surowymi recenzentami usług bankowych, ale mimo to ich ocena pozostaje dość wysoka – mówi Wojciech Terlikowski z CBM Indicator. Kredyt bankowy jest drugim – po środkach własnych – najpopularniejszym źródłem finansowania działalności MŚP, ale firmy chętnie korzystają również z kredytów inwestycyjnych czy kart kredytowych. Są zainteresowane także dodatkowymi usługami ze strony banków, np. doradztwem przy pozyskiwaniu środków UE. Ekspert wskazuje, że to przekłada się na lojalność klientów – przedsiębiorcy przywiązują się do banków i rzadko je zmieniają.

Przemysł

W Polsce rośnie tempo robotyzacji. Pod względem zaangażowania robotów w przemyśle przegrywa wyścig z innymi krajami regionu

Z niemal 18 tys. robotów zainstalowanych w sektorze przetwórstwa przemysłowego Polska znajduje się na szóstym miejscu w UE. Jednak na 10 tys. pracowników zatrudnionych w tej branży przypada 54,6 robota, znacznie mniej niż nie tylko na Zachodzie, ale i w krajach Grupy Wyszehradzkiej. Jednocześnie 76 proc. przedsiębiorców badanych przez Polski Instytut Ekonomiczny zgadza się, że robotyzacja i automatyzacja będzie coraz bardziej stanowiła o przewadze konkurencyjnej firm na rynku.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.