Małe mieszkanie – duża okazja inwestycyjna. 350 lokali od 27 mkw. w promocji
Kompaktowe i małe mieszkania pozostają niezmiennie najgorętszym towarem na rynku nieruchomości. Po ostatnich wydarzeniach geopolitycznych i gospodarczych popyt na nie wzrósł jeszcze bardziej, dlatego Grupa Murapol rusza z nową akcją promocyjną. Deweloper stawia do dyspozycji klientów 350 lokali z pakietami bonusów w 13 miastach na terenie całej Polski. Na jakie oszczędności można liczyć, decydując się na zakup mieszkania z oferty specjalnej?
Lokale o mniejszych metrażach cieszą się dużym zainteresowaniem nabywców. Tego typu nieruchomości, niezależnie od lokalizacji, dominują w ofercie wszystkich inwestycji Grupy Murapol.
- Małe, kompaktowe mieszkania, nabywane często w celu wynajmu czy ochrony kapitału przed inflacyjną utratą wartości, znikają z rynku bardzo szybko. Kawalerki i lokale 2-pokojowe są popularne wśród osób poszukujących lokalu na wynajem. To przede wszystkim pracujący single, studenci, a także osoby przyjeżdżające do Polski z zagranicy. Dodatkowo, dla klientów, którzy nie mają wysokiej zdolności kredytowej, a chcieliby zainwestować we własne lokum, takie rozwiązanie jest na tę chwilę dużo mniejszym wyzwaniem i szansą na uzyskanie finansowania z banku. – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.
Mieszkania objęte marcową promocją dewelopera dostępne są w ramach 19 inwestycji zlokalizowanych na terenie: Bydgoszczy, Gdańska, Gliwic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Siewierza, Sosnowca, Torunia, Tychów, Warszawy, Wieliczki i Wrocławia. Klienci, który zdecydują się na zakup lokalu z oferty specjalnej mogą liczyć na atrakcyjne pakiety bonusów – oszczędności sięgają nawet 167 tys. zł! Wybierając lokal z puli promocyjnej można otrzymać rabat w cenie, smart home w wersji premium, nawet dwa miejsca postojowe naziemne lub w hali garażowej, a także ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu.
- Nie można zapominać, że równie ważny, jak cena jest funkcjonalny układ mieszkania, atrakcyjna lokalizacja osiedla oraz innowacyjne udogodnienia, a tych w projektach Grupy Murapol nie brakuje. W ramach marcowej promocji oferujemy lokale już od 27 mkw., wśród nich są także mieszkania gotowe do odbioru, co jest szczególnie istotne dla wszystkich klientów, którzy chcą zainwestować swoje środki w nieruchomość i szybko czerpać zyski z tytułu najmu. – dodaje Łukasz Tekieli.

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zielona transformacja wiąże się z dodatkowymi kosztami. Mimo to firmy traktują ją jako szansę dla siebie i Europy
Bez zaangażowania największych firm, które ograniczają własny ślad węglowy, będzie trudno o transformację energetyczną. Jak wynika z danych Europejskiego Banku Inwestycyjnego, w ubiegłym roku 61 proc. przedsiębiorstw z UE zainwestowało w walkę ze zmianą klimatu. Choć z tymi inwestycjami wiążą się zwykle ogromne koszty, część firm traktuje je jako szansę na podniesienie swojej konkurencyjności. Wśród znaczących korzyści podnoszą też kwestię zmniejszania zależności od dostaw surowców energetycznych z innych krajów.
Prawo
Rolnicy z Wielkopolski i Opolszczyzny protestują przeciwko likwidacji ich miejsc pracy. Minister rolnictwa deklaruje szukanie rozwiązań

W czwartek 24 kwietnia pracownicy towarowych gospodarstw rolnych z województw wielkopolskiego i opolskiego protestowali przed Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie. To już kolejny – po poznańskim – protest, który ma zwrócić uwagę na opieszałość urzędników w związku z zagospodarowaniem zwracanych do Zasobu Skarbu Państwa dzierżawionych gruntów, na których dziś prowadzona jest działalność rolnicza. Minister Czesław Siekierski przyjął delegację pracowników, która przekazała petycję z postulatami wymagającymi pilnych działań urzędniczych.
Prawo
W połowie maja pierwszym pakietem deregulacyjnym zajmie się Senat. Trwają prace nad drugim pakietem

Zgodnie z zaplanowanym porządkiem obrad na posiedzeniu 14–15 maja Senat zajmie się pierwszym pakietem deregulacyjnym, przygotowanym przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Przyjęty w ubiegłym tygodniu przez Sejm dokument zawiera około 40 rozwiązań, które mają ułatwić prowadzenie biznesu. W ciągu kilku miesięcy efekty mają być odczuwalne dla przedsiębiorców. Jednocześnie trwają już prace nad kolejnymi propozycjami deregulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.