Mieszkania w ofercie ostatniego etapu Murapol Osiedla Natura w Warszawie
123 lokale w trzech kameralnych budynkach zaprojektowanych w ramach Murapol Osiedla Natura zostały wprowadzone do sprzedaży. Deweloper stawia do dyspozycji klientów zróżnicowane układy i metraże, od kawalerek po lokale 5-pokojowe, każdy z balkonem lub tarasem z ogródkiem. W standardzie mieszkań znajdzie się pakiet antysmogowy, chroniący powietrze wewnątrz przed zanieczyszczeniami z zewnątrz, a zamontowany w budynkach Home Management System pozwoli lokatorom korzystać z rozwiązań smart home. W ofercie znajduje się także 139 miejsc postojowych dla przyszłych mieszkańców inwestycji.
Murapol Osiedle Natura to wieloetapowa inwestycja mieszkaniowa realizowana na warszawskiej Białołęce. To doskonała propozycja dla osób ceniących funkcjonalność wynikającą z przemyślanego, kameralnego projektu architektonicznego i łatwą komunikację z pozostałymi dzielnicami Warszawy. Tuż obok osiedla znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, wiele punktów handlowo-usługowych i placówek oświatowo-wychowawczych. Bliskość miejskiej zieleni i spokojna okolica sprawiają, że ta część miasta systematycznie zyskuje na popularności wśród mieszkańców stolicy.
Pakiet antysmogowy czy Home Management System to nie jedyne eko udogodnienia, jakie można znaleźć na terenie inwestycji. Do dyspozycji właścicieli samochodów elektrycznych zostanie postawiona stacja ładowania, a dla fanów jednośladów wygodne stojaki na rowery. Części wspólne budynków oświetli energooszczędne światło LED. Nie zapomniano też o najmłodszych lokatorach – na osiedlu wybudowany będzie plac zabaw dla dzieci.
- Nasza oferta mieszkań plasuje się w segmencie popularnym oraz popularnym premium, dominują w niej lokale 2- i 3- pokojowe, o metrażach od 40 do 60 mkw. Lokale o takich parametrach cieszą się największym zainteresowaniem na rynku, zarówno wśród klientów kupujących mieszkania na własne potrzeby, jak również nabywców inwestycyjnych. Uzupełnieniem tej oferty są kawalerki oraz lokale 4- i 5-pokojowe o większych metrażach. Tak skrojoną ofertę wzbogacamy o rozwiązania eco, które mają coraz większe znaczenie dla nabywców mieszkań. W ten sposób chcemy skierować swoją ofertę do jak najszerszego grona klientów zainteresowanych kupnem lokalu mieszkalnego. – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.
Autorem projektu architektonicznego Murapol Osiedla Natura jest Murapol Architects Drive SA, pracownia projektowo-architektoniczna należąca do Grupy Murapol. Zgodnie z obecnym harmonogramem rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest w trzecim kwartale 2022, zaś zakończenie – na przełom 2023 i 2024 roku.
Docelowo na Murapol Osiedlu Natura powstanie 10 budynków, 7 z nich posiada już pozwolenie na użytkowanie i jest zamieszkane przez lokatorów. W ofercie znajdują się ostatnie wolne gotowe do odbioru mieszkania, z których część można nabyć z pakietem bonusów w ramach trwającej promocji czerwcowej.
Warszawska oferta Grupy Murapol, poza projektem przy ul. Kąty Grodziskie, obejmuje także ostatnie lokale w inwestycji Murapol Dzieci Warszawy, w ramach której powstają dwa budynki ze 165 lokalami.
Dotychczasowe portfolio Grupy Murapol w stolicy to 8 wieloetapowych inwestycji, w których zamieszkało ok. 7,2 tys. lokatorów.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.