Mieszkaniowy Dzień Otwarty w Grupie Murapol już w najbliższą sobotę
27 maja Grupa Murapol zaprasza wszystkie osoby zainteresowane kupnem nowego lokalu na Mieszkaniowy Dzień Otwarty, organizowany cyklicznie w biurach sprzedaży w całej Polsce. Sobotnie spotkanie to jedna z ostatnich okazji na skorzystanie z trwającej tylko do końca maja promocji, w ramach której deweloper oferuje 222 mieszkania z pakietami bonusów w 12 miastach.
Dlaczego warto przyjść na Mieszkaniowy Dzień Otwarty w Grupie Murapol? Osoby zastanawiające się nad zakupem lokalu mogą podczas spotkań z doradcami uzyskać szczegółowe informacje na temat interesujących ich inwestycji, a także porozmawiać o aktualnych ofertach specjalnych. Jedną z nich jest dobiegająca końca „Majowa promocja mieszkaniowa”. Kupując lokal z puli specjalnej można zaoszczędzić nawet 167 tys. zł! Mieszkania dostępne są w ramach 19 inwestycji zlokalizowanych na terenie Gdańska, Bydgoszczy, Krakowa, Łodzi, Poznania, Siewierza, Sosnowca, Torunia, Tychów, Warszawy, Wieliczki i Wrocławia. W skład pakietu bonusów może wejść m.in. rabat w cenie, smart home w wersji premium, nawet dwa miejsca postojowe naziemne lub w hali garażowej, a także ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu.
- Do zakończenia naszej majowej promocji zostało dosłownie kilka dni. Warto z niej skorzystać nie tylko ze względu na oszczędności w wysokości nawet 167 tys. zł. Osoby zainteresowane kupnem nowego mieszkania mają do wyboru także szeroką gamę układów i metraży, od kawalerek po lokale 4-pokojowe. Nasze projekty zostaną wyposażone w innowacyjne technologie i udogodnienia, zapewniające bezpieczeństwo i wygodę przyszłym lokatorom. Na terenie wybranych inwestycji powstaną stacje ładowania pojazdów elektrycznych oraz stojaki rowerowe dla fanów dwóch kółek. W standardzie każdego mieszkania znajduje się pakiet antysmogowy, chroniący wnętrza przed zanieczyszczeniami z zewnątrz, alergenami i owadami. W budynkach naszych inwestycji montujemy także Home Management System, który pozwala lokatorom na korzystanie z opcji smart home. Możliwość zarządzania mediami przekłada się na oszczędności np. w zużyciu energii elektrycznej i cieplnej, sięgające nawet 29% w skali roku. – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.
Doradcy będą czekali na klientów od godz. 9:00 do 14:00 w biurach sprzedaży w Bydgoszczy, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu, Toruniu, Tychach, Warszawie i we Wrocławiu. Listę mieszkań w promocji i wysokość oszczędności można jednak poznać już teraz, wypełniając formularz kontaktowy na stronie internetowej dedykowanej kampanii.

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Państwowa Agencja Atomistyki przygotowuje się do nadzoru nad pierwszą polską elektrownią jądrową. Kluczową kwestią jest bezpieczeństwo
Trwają przygotowania do budowy pierwszej w Polsce elektrowni jądrowej na Pomorzu. Zgodnie z harmonogramem przedstawianym przez rząd fizyczna budowa ma ruszyć w 2028 roku, a początek eksploatacji pierwszego bloku planuje się na 2036 rok. Również Państwowa Agencja Atomistyki przygotowuje się do realizacji zadań związanych z dozorem nad budową, rozruchem i eksploatacją nowej jednostki. Kluczowe są kwestie związane z bezpieczeństwem jądrowym i ochroną radiologiczną obiektu.
Ochrona środowiska
K. Wyszkowski: Porozumienie paryskie to duże osiągnięcie. Odwrót USA tego nie zmieni

Z danych Climate Action Tracker wynika, że do końca lutego br. tylko 18 państw sygnatariuszy porozumienia paryskiego zaktualizowało swoje plany realizacji celów klimatycznych do 2035 roku. Chociaż walka z rosnącymi emisjami CO2 nie postępuje w takim tempie, jakie jest wymagane, to samo porozumienie klimatyczne z Paryża należy uznać za osiągnięcie, które przyniesie efekty. Zdaniem Kamila Wyszkowskiego z UN GCNP nie powinno tego zmienić nawet wycofanie się z niego Stanów Zjednoczonych.
Ochrona środowiska
Konkurs NCBR i Orlenu ma wesprzeć najciekawsze rozwiązania dla przemysłu rafineryjno-petrochemicznego. Na ich rozwój trafi blisko 200 mln zł

Niemal 200 mln zł trafi na realizację innowacyjnych projektów dla przemysłu rafineryjno-petrochemicznego. NCBR i Orlen w ramach konkursu NEON III chcą znaleźć partnerów wśród instytucji naukowych i technologicznych do działania w trzech obszarach: dekarbonizacji, cyfryzacji i gospodarki obiegu zamkniętego. Nabór wniosków potrwa do 30 czerwca br.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.