Mobilna Narzędziownia

Jacek Krywult
PWSK
Toszecka 102
44-117 Gliwice
buro|pwsk.pl| |buro|pwsk.pl
+48 512 890 992
www.pwsk.pl
Program Mobilna Narzędziownia to innowacyjna aplikacja na urządzenia mobilne, która pomaga w zarządzaniu narzędziami i maszynami w firmie. Rozwiązanie to umożliwia pracownikom uzyskanie szybkiego dostępu do informacji o narzędziach, ich stanie technicznym, lokalizacji i dostępności.
Aplikacja Mobilna Narzędziownia działa na kolektorach danych i umożliwia pracownikom zarządzanie narzędziami na produkcji, w magazynie, a także w trakcie przemieszczania ich między tymi miejscami. Dzięki tej aplikacji, każdy pracownik z łatwością może sprawdzić, czy konkretne narzędzie jest dostępne, gdzie się znajduje, jakie ma parametry techniczne oraz jakie były na nim przeprowadzane naprawy i konserwacje.
Program Mobilna Narzędziownia to narzędzie, które w znaczący sposób poprawia efektywność pracy w firmach, w których narzędzia i maszyny odgrywają kluczową rolę. Dzięki temu rozwiązaniu, pracownicy oszczędzają czas i mają łatwiejszy dostęp do potrzebnych im informacji, co zwiększa ich produktywność. W rezultacie, przedsiębiorstwa osiągają wyższy poziom wydajności i zyskują konkurencyjną przewagę na rynku.
Podsumowując, Program Mobilna Narzędziownia to innowacyjne rozwiązanie, które znacząco ułatwia zarządzanie narzędziami i maszynami w firmie. Dzięki tej aplikacji, pracownicy mają szybki i łatwy dostęp do informacji, co pozwala na zwiększenie efektywności i wydajności pracy.

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce

Motorola na MWC 2025: kolejna generacja ekosystemu Smart Connect ze wsparciem moto ai
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Niepewność gospodarcza rosnącym zagrożeniem dla firm. Sytuację pogarszają zawirowania w światowym handlu
Wojna handlowa i trudna sytuacja geopolityczna stanowią zagrożenie dla funkcjonowania firm. Niepewność sytuacji gospodarczej to obok wysokich kosztów pracowniczych najczęściej wskazywana bariera utrudniająca działalność. 60 proc. właścicieli i zarządzających firmami w Polsce uważa ją za największe zagrożenie. – Kryzysy są tyleż szokiem dla systemu, co szansą. Jeśli wykorzystamy nowo tworzące się sytuacje, mamy szansę wyjść wzmocnieni – ocenia Małgorzata Mroczkowska-Horne, dyrektor generalna Konfederacji Lewiatan.
Transport
Ataki cybernetyczne na kolej stają się coraz częstsze. Hakerzy zwykle chcą doprowadzić do paraliżu

W pierwszym kwartale tego roku hakerzy zaatakowali systemy sprzedaży biletów w polskiej i ukraińskiej kolei. Zagrożenia wiążą się jednak również z atakami na systemy zasilania i zarządzania ruchem. Wszystkie tego typu zdarzenia mają jeden cel – mniejszy lub większy paraliż transportu kolejowego, co w obecnej sytuacji geopolitycznej przekłada się na bezpieczeństwo strategiczne. W wielu przypadkach wciąż najsłabszym ogniwem jest człowiek – albo dlatego, że nienależycie chroni hasła i dostęp do urządzeń, albo dlatego, że nadane mu uprawnienia są nieadekwatnie szerokie w stosunku do realnych potrzeb.
Edukacja
Polska nauka potrzebuje różnych źródeł finansowania. Trwają rozmowy o zmianach w systemie

– Finansowanie polskiej nauki wymaga zmian, ale do tego potrzeba politycznej woli i odwagi – ocenia prof. dr hab. Grzegorz Mazurek, rektor Akademii Leona Koźmińskiego. Wśród propozycji wymienia stworzenie systemu zachęt dla biznesu do inwestowania w naukę i edukację, wyznaczenie strategicznych obszarów badań, na które będą trafiały fundusze, czy rozliczanie instytucji naukowych z wykorzystania publicznych pieniędzy. W ramach cyklu „Porozmawiajmy o polskiej nauce” MNiSW w ostatnich miesiącach prowadzi konsultacje ze środowiskiem akademickim i badawczym na temat stojących przed sektorem wyzwań i możliwych do wdrożenia rozwiązań, nie tylko dotyczących finansowania.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.