Mobilna Narzędziownia

Jacek Krywult
PWSK
Toszecka 102
44-117 Gliwice
buro|pwsk.pl| |buro|pwsk.pl
+48 512 890 992
www.pwsk.pl
Program Mobilna Narzędziownia to innowacyjna aplikacja na urządzenia mobilne, która pomaga w zarządzaniu narzędziami i maszynami w firmie. Rozwiązanie to umożliwia pracownikom uzyskanie szybkiego dostępu do informacji o narzędziach, ich stanie technicznym, lokalizacji i dostępności.
Aplikacja Mobilna Narzędziownia działa na kolektorach danych i umożliwia pracownikom zarządzanie narzędziami na produkcji, w magazynie, a także w trakcie przemieszczania ich między tymi miejscami. Dzięki tej aplikacji, każdy pracownik z łatwością może sprawdzić, czy konkretne narzędzie jest dostępne, gdzie się znajduje, jakie ma parametry techniczne oraz jakie były na nim przeprowadzane naprawy i konserwacje.
Program Mobilna Narzędziownia to narzędzie, które w znaczący sposób poprawia efektywność pracy w firmach, w których narzędzia i maszyny odgrywają kluczową rolę. Dzięki temu rozwiązaniu, pracownicy oszczędzają czas i mają łatwiejszy dostęp do potrzebnych im informacji, co zwiększa ich produktywność. W rezultacie, przedsiębiorstwa osiągają wyższy poziom wydajności i zyskują konkurencyjną przewagę na rynku.
Podsumowując, Program Mobilna Narzędziownia to innowacyjne rozwiązanie, które znacząco ułatwia zarządzanie narzędziami i maszynami w firmie. Dzięki tej aplikacji, pracownicy mają szybki i łatwy dostęp do informacji, co pozwala na zwiększenie efektywności i wydajności pracy.

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Duże możliwości korzystania z funduszy europejskich przez polskie firmy. Szczególnie w obszarze obronności
W ramach polityki spójności i Krajowego Planu Odbudowy Polska ma do dyspozycji 190 mld zł na wsparcie polskich firm. Środków dla przedsiębiorców nie zabraknie również w nowej perspektywie finansowej po 2027 roku. Dedykowane im programy KPO obejmują nie tylko wsparcie finansowe, ale również inwestycje i reformy deregulujące polską gospodarkę. Ich celem jest zwiększenie jej konkurencyjności, jak również bezpieczeństwa w kontekście położenia geopolitycznego Polski. Na szczególnie szeroką ofertę programów mogą liczyć sektory obronności i transportowy.
Farmacja
Zniesienie zakazu reklamy aptek może zwiększyć świadomość pacjentów o usługach farmaceutycznych. Taki może być skutek wyroku TSUE

W czerwcu Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej uznał, że obowiązujący w Polsce całkowity zakaz reklamy aptek narusza prawo UE. To oznacza, że Polska będzie musiała dostosować regulacje. Dla pacjentów wyrok oznacza szerszy dostęp do informacji o usługach farmaceutycznych, a dla właścicieli aptek – możliwość legalnej komunikacji z rynkiem. Naczelna Rada Aptekarska obawia się chaosu prawnego i wezwała resort zdrowia do uregulowania sytuacji prawnej.
Prawo
Przemysł chemiczny czeka na szczegóły unijnego wsparcia dla sektora. Najważniejsza jest obniżka cen energii

Komisja Europejska przedstawiła plan działania dla modernizacji i wzmocnienia konkurencyjności unijnego przemysłu chemicznego. Plan ma być rozwiązaniem najważniejszych wyzwań stojących przed sektorem chemicznym w Europie, w tym m.in. wysokich cen energii i nieuczciwej konkurencji na rynkach zagranicznych. KE chce również promować inwestycje w innowacje, ESG, a także uprościć unijne przepisy dotyczące chemikaliów.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.