Auto i rower w wynajmie - Arval wprowadza ofertę 6 Wheels
NBS Communications
Krucza 16/22
00-526 Warszawa
bkrowicka|nbs.com.pl| |bkrowicka|nbs.com.pl
511 917 929
nbs.com.pl
W chłodne dni autem, a w słoneczne rowerem elektrycznym – tak może wyglądać dojazd do pracy kierowców, korzystających z pakietu Arval 6 Wheels. To pierwsza oferta na polskim rynku Car Fleet Management, która umożliwia wynajem samochodu i roweru z pełnym pakietem serwisowym i ubezpieczeniem. Dodatkowo klienci korzystający z nowej oferty Arval otrzymają w pakiecie bagażnik marki Thule, który umożliwi przewożenie roweru np. podczas wakacji.
Arval Service Lease Polska, spółka z Grupy BNP Paribas specjalizującą się w wynajmie długoterminowym pojazdów, rusza z wiosenną ofensywą i proponuje klientom włączenie do flot także jednośladów. Rowery, dostępne dotychczas w ramach usługi Arval Bike Lease, można teraz wynająć w pakiecie z samochodem. Oferta Arval 6 Wheels dostępna jest dla wszystkich klientów biznesowych firmy. Rower elektryczny lub tradycyjny może być zamówiony zarówno w pakiecie z nowym autem, jak i z tym już użytkowanym. W obu przypadkach użytkownik otrzyma w prezencie od Arval bagażnik do transportu jednośladu, renomowanej marki Thule.
Jak wynika z badania przeprowadzonego w zeszłym roku na zlecenie Polskiego Stowarzyszenia Rowerowego, aż 41% Polaków ograniczyło przejazdy innymi środkami transportu na rzecz roweru, a 24% korzystało z jednośladu częściej niż rok wcześniej.
- W ciągu ostatniego roku obserwowaliśmy prawdziwy boom na rowery. W związku z pandemią COVID-19 stały się one jednym z najchętniej wybieranych, bo też najbezpieczniejszych środków transportu. Jednoślad to świetna alternatywa dla komunikacji miejskiej, a zmiany w pogodzie sprawiają, że sezon rowerowy znacznie się wydłużył – w tym roku zaczął się już pod koniec lutego. Dlatego chcemy zaproponować naszym klientom pakiet, który zapewni im jeszcze większą mobilność. W ramach oferty 6 Wheels można korzystać z roweru elektrycznego, którym dotrzemy do pracy lub pojedziemy na weekendową wycieczkę oraz z samochodu, przydatnego w deszczowe czy chłodne dni, a także podczas większych zakupów i dalszych wyjazdów. Idąc krok dalej, rozwiązaniem idealnym w takim pakiecie byłby samochód elektryczny. Osiągamy wtedy w pełni zrównoważoną mobilność – mówi Bartłomiej Kwapisz, Head of Marketing & Innovations w Arval Service Lease Polska.
Klienci, którzy zdecydują się na rozbudowę floty o jednoślady, mogą liczyć na kompleksową obsługę tych pojazdów. Arval może dostarczyć je wraz ze wszystkimi przydatnymi akcesoriami, takimi jak kaski, czy koszyki, jak również wyposażyć klienta w stacje parkingowe. W dodatkowym pakiecie dostępna jest także usługa przechowywania rowerów zimą oraz serwis door-to-door.
W firmach, które stosują tzw. politykę „user-chooser”, czyli tam gdzie kierowca ma możliwość wyboru samochodu w ramach przyznanego miesięcznego budżetu, Arval będzie zachęcał do rezygnacji z niektórych opcji wyposażenia auta na rzecz zamówienia roweru. Dzięki temu użytkownik zyska nową formę mobilności, jednocześnie mieszcząc się w ramach firmowego budżetu.
- Wystarczy rozejrzeć się po ulicach, by zauważyć, że sezon rowerowy rozpoczął się natychmiast po pierwszych roztopach. Na ścieżkach przybywa cyklistów, a mając w pamięci ubiegły rok, prawdopodobnie niebawem w sklepach zacznie brakować rowerów. Wynika to z kilku przyczyn. Jednoślady bardzo zyskały na popularności w czasie pandemii, ale nie bez znaczenia jest też rosnąca świadomość ekologiczna Polaków. Problem z dostępnością rowerów wynika także z opóźnień w dostawach komponentów do tych pojazdów. Możliwość korzystania ze służbowego jednośladu, dostępnego dla pracownika także w czasie wolnym, staje się więc bardzo atrakcyjnym benefitem. Szczególnie w sytuacji powtarzających się lockdownów, gdy klasyczne systemy motywacyjne, jak karty na siłownię czy bilety do kin i teatrów, przestają funkcjonować – wyjaśnia Rafał Tarnacki, Product & Innovations Manager w Arval Service Lease Polska.
Co ważne, Arval gwarantuje natychmiastową dostawę roweru po zamówieniu, a po skończonym okresie wynajmu pracownik może stać się właścicielem jednośladu, płacąc zaledwie ułamek jego ceny rynkowej.
Regularna oferta Arval Bike Lease jest także cały czas dostępna dla klientów biznesowych, którzy chcą zaoferować swoim pracownikom nieposiadającym przypisanych aut służbowych, dodatkowy benefit pracowniczy. Pojedyncze lub flotowe rowery mogą być wykorzystywane zarówno na dojazdy do pracy, jak i w celach prywatnych.
VEHIS z dealerami budują stock samochodowy dostępny online
Atrakcyjna i przejrzysta oferta Mazdy – nowe samochody dostępne od ręki
Wyprzedaż aut z rocznika 2024 w salonach Toyoty. Najpopularniejsze modele w Polsce w obniżonych cenach
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
Ulga na badania i rozwój może być lekiem na rosnące koszty zatrudnienia. Korzysta z niej tylko 1/4 uprawnionych firm
Wysokie koszty zatrudnienia to w tej chwili jedno z poważniejszych wyzwań utrudniających działalność i hamujących rozwój polskich przedsiębiorstw. – Skuteczną odpowiedzią może być ulga badawczo-rozwojowa – wskazuje Piotr Frankowski, dyrektor zarządzający Ayming Polska. Ten instrument umożliwia odliczenie nawet 200 proc. kosztów osobowych, czyli m.in. wynagrodzeń, od podstawy opodatkowania. Ulgę B-+R zna 90 proc. rodzimych przedsiębiorstw, ale korzysta z niej mniej niż 1/4 uprawnionych. Firma, wspólnie z Konfederacją Lewiatan, przedstawiła rządowi szereg rekomendacji działań, które mogłyby te statystyki poprawić.
Farmacja
Diagnostyka obrazowa w Polsce nie odbiega jakością od Europy Zachodniej. Rośnie dostępność badań i świadomość pacjentów
Na podstawie wyników diagnostyki obrazowej, czyli m.in. tomografii komputerowej, USG, RTG czy rezonansu magnetycznego, podejmowanych jest nawet 80 proc. decyzji klinicznych. – Diagnostyka obrazowa będzie miała coraz większe znaczenie w medycynie – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Jakub Swadźba, założyciel i prezes zarządu Diagnostyka SA. Jak ocenia, ten segment w Polsce jest już na światowym poziomie, a ostatnie lata przyniosły znaczący postęp związany z upowszechnieniem nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań.
Ochrona środowiska
Europa przegrywa globalny wyścig gospodarczy. Nowa KE będzie musiała podjąć szybkie i zdecydowane działania
Udział Europy w światowej gospodarce się kurczy. Podczas gdy jeszcze w 2010 roku gospodarki UE i USA były mniej więcej tej samej wielkości, tak dekadę później, w 2020 roku Wspólnota znalazła się już znacznie poniżej poziomu amerykańskiego. – Niedługo jedynym, co Europa będzie mogła zaoferować światu, będą konsumenci – mówi europosłanka Ewa Zajączkowska-Hernik. Jak wskazuje, przywrócenie gospodarczej atrakcyjności UE powinno być priorytetem nowej Komisji Europejskiej, ale nie da się tego pogodzić z zaostrzeniem polityki klimatycznej.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.