Komunikaty PR

Kulisy motorsportu w najnowszym wydaniu e-magazynu GoRacing od Goodyear

2022-06-06  |  10:00
Biuro prasowe
Kontakt
Marlena Garucka-Kubajek
Biuro Prasowe Goodyear Polska

Przy Bażantarni 13
02-793 Warszawa
goodyear|alertmedia.pl| |goodyear|alertmedia.pl
609 329 385
https://news.goodyear.eu/pl-pl/
Do pobrania Goodyear ( 0.25 MB )

Rywalizacja w ramach czterech serii mistrzostw motorsportowych (WEC, ELMS, ETCR, WTCR) nabiera tempa, a kolejne wyścigi z pewnością przyniosą wiele emocji i niespodzianek. W najnowszej czwartej edycji e-magazynu GoRacing, Goodyear zaprasza za kulisy tych niezwykle intrygujących widowisk sportowych.

Ciśnienie w oponach, pochylenie i zbieżność kół to jedne z kluczowych elementów decydujących o naszym bezpieczeństwie na drodze, a także komforcie jazdy. W świecie wyścigów te czynniki mogą przesądzić o wygranej, podobnie jak i to, co dzieje się za kulisami mistrzostw. O tym jak ważna jest synergia inżynierów i zawodników, a także z jakimi wyzwaniami mierzą się dostawcy opon opowiada Ben Crawley, dyrektor ds. sportów motorowych.

Na czytelników czeka też spora dawka informacji technicznych dotyczących torów, które goszczą największe wydarzenia motorsportowe w sezonie 2022. Ponadto fani motorsportu mogą dowiedzieć się, co łączy opony wyścigowe i szosowe marki Goodyear, a także jak wygląda współpraca producenta z  promotorami nowej przestrzeni sportów motorowych: e-sportu.

- Rok 2021 w motorsporcie to dla Goodyeara fantastyczny czas, czego dowodem były kolejne miejsca na podium. Mamy nadzieję powtórzyć te sukcesy również w tym sezonie. W najbliższych miesiącach czeka nas szereg ekscytujących wyścigów, ale też zmian, więc poziom rywalizacji będzie jeszcze wyższy. Jednocześnie skupiamy się na zrównoważonym rozwoju, chcąc uzyskać lepsze osiągi z mniejszej liczby specyfikacji opon. Jest to zarówno ekscytujące, jak i wymagające zadanie dla naszych inżynierów – powiedział Paweł Jezierski, Kierownik ds. komunikacji Goodyear w regionie Europa Wschodnia-Północ.

Najnowsze wydanie e-magazynu GoRacing jest dostępne na stronie https://cloud.3dissue.net/32529/32436/33353/72500/index.html?62552. Dzięki niemu można na bieżąco śledzić wydarzenia z areny sportów motorowych. Zapraszamy do lektury!

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Biuro Prasowe Goodyear Polska
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Motoryzacja Specjalna oferta i dodatkowe rabaty na SUV-y i crossovery Toyoty. Wybiera je już połowa klientów Biuro prasowe
2025-05-14 | 12:00

Specjalna oferta i dodatkowe rabaty na SUV-y i crossovery Toyoty. Wybiera je już połowa klientów

Siedem SUV-ów Toyoty jest dostępne w specjalnej ofercie podczas Dni Otwartych w salonach marki w całej Polsce. Od 12 do 17 maja u dilerów można otrzymać rabaty,
Motoryzacja Rejestracja samochodów za granicą. Czy to się nadal opłaca? Kto może skorzystać?
2025-04-07 | 15:00

Rejestracja samochodów za granicą. Czy to się nadal opłaca? Kto może skorzystać?

Rejestracja samochodu poza granicami Polski to temat, który wraca regularnie na fora motoryzacyjne i do rozmów przedsiębiorców. Choć może się wydawać, że to
Motoryzacja Electroride podsumowuje 2024 rok w elektromobilności
2024-12-18 | 10:30

Electroride podsumowuje 2024 rok w elektromobilności

Rok 2024 był okresem wyzwań i zmian dla branży elektromobilności zarówno w Polsce jak i w Europie. Chociaż rynek samochodów elektrycznych nadal się rozwija, dynamika tego

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Z UE na pomoc Ukrainie trafiło 148 mld euro. Potrzebne jest dalsze wsparcie, także w kontekście wypracowania sprawiedliwego pokoju

Prezydent Rosji Władimir Putin ogłosił gotowość do podjęcia bezpośrednich rozmów pokojowych z Ukrainą, które mają się rozpocząć 15 maja w Stambule. USA i UE liczą, że Rosja zgodzi się na 30-dniowe zawieszenie broni i wstrzyma ataki na infrastrukturę krytyczną. Unia już zapowiedziała, że w przypadku odmowy zaostrzy sankcje. Europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk apeluje o większą determinację UE w wykorzystaniu zamrożonych rosyjskich aktywów i wsparcie w odbudowie Ukrainy.

Polityka

Prof. L. Balcerowicz: Polska obok Turcji ma największy udział własności państwowej. Potrzebujemy odpolitycznienia gospodarki

Nacjonalizacja i repolonizacja polskiej gospodarki zapowiedziana przez Donalda Tuska wzbudziła mieszane komentarze i reakcje, głównie z powodu niedoprecyzowania, jakie działania miałaby oznaczać. Zdaniem prof. Leszka Balcerowicza to „mętny slogan”, za którym może się kryć wiele znaczeń, takich jak ograniczenie wpływu kapitału zagranicznego albo nacjonalizacja. Tymczasem tym, co naprawdę potrzebne jest gospodarce, jest wycofanie się z niej polityków i prywatyzacja spółek, których wciąż zbyt wiele znajduje się w gestii rządzących – ocenia ekonomista.

Przemysł

Trwa operacja zmiany wyposażenia indywidualnego żołnierzy. Potrzebny modułowy system „od stóp do głów”

Według zapowiedzi MON ten rok ma być przełomowy pod względem zmiany wyposażenia indywidualnego polskich żołnierzy. To efekt trwającej od 1,5 roku operacji Szpej, której celem jest modernizacja umundurowania oraz uzbrojenia i której rząd nadał wysoki priorytet. Podczas ubiegłotygodniowego forum Defence24 Days dwie polskie firmy przedstawiły swoją propozycję systemu wyposażenia „od stóp do głów” dla żołnierzy, którego zaletą ma być nie tylko kompleksowość, ale także modułowość i możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb danego operatora.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.