PETRONAS Lubricants International świętuje nawiązanie współpracy CNH Industrial
Monday PR Sp. z o.o. Sp.k.
Górskiego 9
00-033 Warszawa
biuro|mondaypr.pl| |biuro|mondaypr.pl
+48 224878421
www.mondaypr.pl
PETRONAS Lubricants International (PLI) wznowił współpracę z liderami rynku i czołowymi producentami wyposażenia rolniczego i budowlanego - Case IH, New Holland Agriculture oraz CASE Construction Equipment i New Holland Construction. Firma zaprezentowała również nowe produkty w cieszących się już dotychczas dużym powodzeniem liniach PETRONAS Tutela, Akcela oraz Ambra Multi-traction.
Wieloletnie partnerstwo między PLI i CNH Industrial*, zaowocowało odpowiednio opracowanymi olejami i smarami Ambra i Akcela, które zapewniają wsparcie dla wysoko wyspecjalizowanego sprzętu tej marki. Wszystkie produkty zostały zaprojektowane z myślą o tym, aby zapewniać najwyższe osiągi maszynom CNH Industrial - nawet w ekstremalnych warunkach ekstremalnego. Akcela jest również rekomendowanym produktem dla ciągników STEYR. Wspólne doświadczenie inżynierów i naukowców z firm PETRONAS oraz CNH Industrial zaowocowało stworzeniem nowoczesnych olejów i smarów, które spełniają najwyższe wymagania w zakresie wydajności dla maszyn rolniczych oraz budowlanych.
Od kwietnia 2022 roku PLI wprowadza na rynek unowocześnioną gamę produktów PETRONAS Tutela, Ambra i Acela, przeznaczonych dla maszyn produkcji CNH Industrial. Nowe produkty PETRONAS Tutela CNH Industrial dostępne będą pod wspólną marką, w dobrze już znanych, profesjonalnych, opakowaniach. Fakt ten jeszcze mocniej podkreśla relacje między obiema firmami.
Nowe linie produktów uwzględniają udoskonalone i zmodernizowane parametry techniczne CNH Industrial dla przekładni, rozwiązań hydraulicznych i smarowych. Produkty te zostały poddane intensywnym testom tarcia sprzęgła, przeprowadzonym w hamowniach CNH Industrial, dzięki czemu spełniają nowe wymagania producenta, dotyczące wydajności. Nowe oleje, w wersji podstawowej, przetestowane zostały z wykorzystaniem dwunastu różnych materiałów trących, co zaowocowało usprawnieniem i uproszczeniem zarówno olejów hydraulicznych, jak i przekładniowych. Ponieważ PETRONAS jest oficjalnie zalecanym producentem środków smarnych, specjaliści firmy ściśle współpracują z zespołem CNH Industrial w Globalnym Centrum Badań i Technologii Santena. Współtworzą tam produkty, które przed długi czas utrzymują w dobrej kondycji sprzęt przeznaczony do pracy w ekstremalnych temperaturach oraz w trudnym terenie.
Urządzenia produkowane przez CNH Industrial często eksploatowane są w ekstremalnych warunkach przez cały rok. Dlatego też oczekuje się od nich niezawodności. W odpowiedzi na te potrzeby PETRONAS i CNH Industrial angażują się w działania, mające na celu unikanie kosztownych konserwacji, dając tym samym pracownikom komfort wykonywania swojej pracy.
Domenico Ciaglia, regionalny dyrektor zarządzający EMEA w PETRONAS Lubricants International (PLI) Jesteśmy dumni, że możemy świętować ponad 25 lat współpracy z CNH Industrial, a równocześnie nadal rozwijać i pogłębiać nasze partnerstwo, rozwijając innowacyjną ofertę nowych olejów PETRONAS Tutela, Ambra i Akcela. Razem możemy nadal zwiększać wydajność i niezawodność maszyn rolniczych i budowlanych CNH Industrial oraz pozostać rekomendowanym producentem środków smarnych.
Rosella Risso, wiceprezes w Agriculture - Global Parts&Service, CNH Industrial PETRONAS jest wieloletnim partnerem CNH Industrial. Nasze zespoły konstruktorów, naukowców i mechaników pracują razem od dziesięcioleci, a w wyniku naszej udanej współpracy tworzymy coraz lepsze produkty. Wraz z udoskonalaniem naszych maszyn, rozwijają się również rozwiązania w zakresie środków smarnych i cieszymy się, że wraz z PETRONAS rozszerzamy naszą ofertę, zapewniając tym samym najwyższą wydajność naszych maszyn.
Nowe produkty PETRONAS Tutela, Ambra i Akcela, rekomendowane dla CNH Industrial są już dostępne i zostaną wprowadzane do maszyn stopniowo, w trakcie roku.
* CNH Industrial i Petronas współpracują w regionach EMEA i Ameryki Południowej
O PETRONAS Lubricants International
PETRONAS Lubricants International (PLI) jest globalnym producentem środków smarnych i częścią notowanej na liście Fortune 500 firmy PETRONAS, malezyjskiego koncernu petrochemicznego. Powstały w 2008 roku PETRONAS Lubricants International produkuje i wprowadza na rynek w ponad 90 krajach świata pełną gamę wysokiej jakości środków smarnych przeznaczonych dla przemysłu i pojazdów. Centrala firmy mieści się w Kuala Lumpur, PLI ma ponad 30 lokalnych przedstawicielstw w 27 krajach, zarządzanych z biur w Turynie, Belo Horizonte, Chicago i Durbanie. PLI jest obecnie w czołowej 10 największych producentów środków smarnych, a za cel stawia sobie nr 1 światowego zestawienia. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.pli-petronas.com
O CNH Industrial
CNH Industrial (NYSE: CNHI / MI: CNHI) to światowej klasy firma zajmująca się sprzętem i usługami dla rolnictwa. Kierując się swoim celem, jakim jest Breaking New Ground, który koncentruje się na innowacjach, zrównoważonym rozwoju oraz produktywności, firma zapewnia kierunek strategiczny, możliwości badawczo-rozwojowe oraz inwestycje, które umożliwiają sukces jej globalnych i regionalnych marek. Na całym świecie Case IH i New Holland Agriculture dostarczają aplikacje rolnicze 360°, od maszyn po narzędzia i technologie cyfrowe, które je ulepszają; a CASE i New Holland Construction Equipment dostarczają pełną gamę produktów budowlanych, które zwiększają produktywność branży. Do regionalnych marek firmy należą: STEYR - do ciągników rolniczych; Raven - lider w rolnictwie cyfrowym, technologii precyzyjnej i rozwoju systemów autonomicznych; Flexi-Coil - specjalizujący się w systemach uprawy i siewu; Miller - produkcja sprzętu do aplikacji; Kongskilde - dostarczająca narzędzia do uprawy roli, siewu oraz do siana i paszy; oraz Eurocomach - produkującą szeroką gamę mini i midi koparek dla sektora budowlanego, w tym rozwiązania elektryczne. W swojej historii obejmującej ponad dwa stulecia firma CNH Industrial zawsze była pionierem w swoich sektorach i nadal z pasją wprowadza innowacje oraz napędza wydajność i sukces klientów. Jako prawdziwie globalna firma, z ponad 37 000 pracowników, CNH Industrial stanowi część zróżnicowanego i integracyjnego
miejsca pracy, skoncentrowanego na umożliwieniu klientom rozwoju i budowania lepszego świata.
Więcej informacji oraz najnowsze raporty finansowe i dotyczące zrównoważonego rozwoju można znaleźć na: cnhindustrial.com

Specjalna oferta i dodatkowe rabaty na SUV-y i crossovery Toyoty. Wybiera je już połowa klientów

Rejestracja samochodów za granicą. Czy to się nadal opłaca? Kto może skorzystać?

Electroride podsumowuje 2024 rok w elektromobilności
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Z UE na pomoc Ukrainie trafiło 148 mld euro. Potrzebne jest dalsze wsparcie, także w kontekście wypracowania sprawiedliwego pokoju
Prezydent Rosji Władimir Putin ogłosił gotowość do podjęcia bezpośrednich rozmów pokojowych z Ukrainą, które mają się rozpocząć 15 maja w Stambule. USA i UE liczą, że Rosja zgodzi się na 30-dniowe zawieszenie broni i wstrzyma ataki na infrastrukturę krytyczną. Unia już zapowiedziała, że w przypadku odmowy zaostrzy sankcje. Europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk apeluje o większą determinację UE w wykorzystaniu zamrożonych rosyjskich aktywów i wsparcie w odbudowie Ukrainy.
Polityka
Prof. L. Balcerowicz: Polska obok Turcji ma największy udział własności państwowej. Potrzebujemy odpolitycznienia gospodarki

Nacjonalizacja i repolonizacja polskiej gospodarki zapowiedziana przez Donalda Tuska wzbudziła mieszane komentarze i reakcje, głównie z powodu niedoprecyzowania, jakie działania miałaby oznaczać. Zdaniem prof. Leszka Balcerowicza to „mętny slogan”, za którym może się kryć wiele znaczeń, takich jak ograniczenie wpływu kapitału zagranicznego albo nacjonalizacja. Tymczasem tym, co naprawdę potrzebne jest gospodarce, jest wycofanie się z niej polityków i prywatyzacja spółek, których wciąż zbyt wiele znajduje się w gestii rządzących – ocenia ekonomista.
Przemysł
Trwa operacja zmiany wyposażenia indywidualnego żołnierzy. Potrzebny modułowy system „od stóp do głów”

Według zapowiedzi MON ten rok ma być przełomowy pod względem zmiany wyposażenia indywidualnego polskich żołnierzy. To efekt trwającej od 1,5 roku operacji Szpej, której celem jest modernizacja umundurowania oraz uzbrojenia i której rząd nadał wysoki priorytet. Podczas ubiegłotygodniowego forum Defence24 Days dwie polskie firmy przedstawiły swoją propozycję systemu wyposażenia „od stóp do głów” dla żołnierzy, którego zaletą ma być nie tylko kompleksowość, ale także modułowość i możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb danego operatora.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.