Komunikaty PR

Samochody Suzuki w abonamentowej ofercie Masterlease

2021-04-28  |  14:00
Biuro prasowe
Do pobrania docx ( 0.43 MB )
  •  W ramach programu Suzuki Rent klienci zyskują dostęp w abonamencie do pięciu modeli Suzuki: Ignis, Swift, Vitara, SX4 S-Cross oraz Swace.
  • Usługa abonamentu polega na wynajmie długoterminowym samochodu bez konieczności dokonywania jego zakupu.

 

Masterlease wprowadza do oferty program Suzuki Rent. Dzięki temu klienci firmy mają dostęp do najnowszych wersji pięciu modeli japońskiego producenta: Ignis, Swift, Vitara, SX4 S-Cross oraz Swace.  Samochody są dostępne w abonamencie dla klientów indywidualnych i biznesowych.

- Stale rozwijamy ofertę samochodów na abonament, bo ta forma finansowania jest wśród polskich kierowców coraz popularniejsza – zarówno wśród przedsiębiorców, jak i prywatnych użytkowników dróg. Dbamy o to, żeby kierowcy mieli dostęp do jak najszerszej gamy najnowszych modeli i bardzo się cieszymy, że Suzuki weszło z nami we współpracę w obszarze abonamentowym – mówi Tomasz Jabłoński, Prezes Masterlease, Grupa Kapitałowa PKO Banku Polskiego.

Program odpowiada na oczekiwania finansowe klientów, którzy nie chcą kupować samochodu na własność. Dzięki stałej opłacie czynszowej mogą korzystać z atrakcyjnych pojazdów. Program Suzuki Rent to łatwy dostęp do nowoczesnych i wygodnych aut, spełniających współczesne standardy zarówno w dziedzinie komfortu podróży jak i niskiej emisji zanieczyszczeń, ponieważ w ofercie dostępne są modele wyposażone w napęd hybrydowy.

 

Czym jest samochód w abonamencie

Abonament to usługa, w ramach której kierowca nie kupuje nowego auta, ale używa go opłacając stałą, miesięczną ratę czynszu przez cały czas trwania umowy. Dzięki temu można łatwo obliczyć i kontrolować wydatki na samochód. W miesięcznym czynszu zawarte są najważniejsze usługi związane z korzystaniem z auta np. serwisowanie w sieci ASO Suzuki. Przedsiębiorcy mogą włączyć kwotę abonamentu w koszty uzyskania przychodu. Po zakończeniu umowy samochód można zwrócić lub wymienić na nowy. Istnieje też możliwość wykupu auta.

- Abonament to przede wszystkim niskie i przewidywalne koszty. Kwota miesięcznego wynajmu samochodu jest niższa niż w przypadku, gdyby klient miał spłacić całą jego wartość. Niwelujemy problem utraty wartości samochodu. Ma to szczególne znaczenie w czasach, gdy ostrożniej dysponujemy swoimi środkami. Ponadto kierowca nie musi tracić czasu na formalności związane z rejestracją czy ubezpieczeniem. Komfort i bezpieczeństwo korzystania z nowego samochodu mają duże znaczenie, a to wszystko zapewnia usługa abonamentu – dodaje Tomasz Jabłoński z Masterlease.

 

Źródło: Grupa Masterlease

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Motoryzacja Wymagający tor Imola debiutuje w wyścigach FIA WEC - nowe wyzwanie dla Goodyeara Biuro prasowe
2024-04-16 | 13:20

Wymagający tor Imola debiutuje w wyścigach FIA WEC - nowe wyzwanie dla Goodyeara

Już w najbliższy weekend odbędzie się kolejny wyścig Długodystansowych Mistrzostw Świata FIA (WEC), którego gospodarzem po raz pierwszy będzie tor Imola,
Motoryzacja Blisko milion kierowców złapanych przez fotoradary w 2023 roku
2024-04-12 | 11:00

Blisko milion kierowców złapanych przez fotoradary w 2023 roku

Liczba wykroczeń zarejestrowana przez fotoradary na polskich drogach wyniosła w 2023 roku 985 tys. – jest to nieco mniej niż rok wcześniej, kiedy to wykryto w ten sposób 1 mln
Motoryzacja Elocity gotowe na AFIR. Na kierowców czekają wygodne formy płatności
2024-04-11 | 14:00

Elocity gotowe na AFIR. Na kierowców czekają wygodne formy płatności

Kwiecień dla elektromobilnej branży i użytkowników elektryków może okazać się przełomowy. Wszystko za sprawą unijnego rozporządzenia ws. rozwoju infrastruktury paliw

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Farmacja

Sztuczna inteligencja pomaga odkrywać nowe leki. Skraca czas i obniża koszty badań klinicznych

Statystycznie tylko jedna na 10 tys. cząsteczek testowanych w laboratoriach firm farmaceutycznych pomyślnie przechodzi wszystkie fazy badań. Jednak zanim stanie się lekiem rynkowym, upływa średnio 12–13 lat. Cały ten proces jest nie tylko czasochłonny, ale i bardzo kosztowny – według EFPIA przeciętne koszty opracowania nowego leku sięgają obecnie prawie 2 mld euro. Wykorzystanie sztucznej inteligencji pozwala jednak obniżyć te koszty i skrócić cały proces. – Dzięki AI preselekcja samych cząsteczek, które wchodzą do badań klinicznych, jest o wiele szybsza, co zaoszczędza nam czas. W efekcie pacjenci krócej czekają na nowe rozwiązania terapeutyczne – mówi Łukasz Hak z firmy Johnson & Johnson Innovative Medicine, która wykorzystuje AI w celu usprawnienia badań klinicznych i opracowywania nowych, przełomowych terapii m.in. w chorobach rzadkich.

Zagranica

Chiny przygotowują się do ewentualnej eskalacji konfliktu z USA. Mocno inwestują w swoją niezależność energetyczną i technologiczną

Najnowsze dane gospodarcze z Państwa Środka okazały się lepsze od prognoz. Choć część analityków spodziewa się powrotu optymizmu i poprawy nastrojów, to jednak w długim terminie chińska gospodarka mierzy się z kryzysem demograficznym i załamaniem w sektorze nieruchomości. Władze Chin zresztą już przedefiniowały swoje priorytety i teraz bardziej skupiają się na bezpieczeństwie ekonomicznym, a nie na samym wzroście gospodarczym. – Chiny szykują się na eskalację konfliktu z USA i pod tym kątem należy obserwować chińską gospodarkę – zauważa Maciej Kalwasiński z Ośrodka Studiów Wschodnich. Jak wskazuje, Chiny mocno inwestują w rozwój swojego przemysłu i niezależność energetyczną, chcąc zmniejszyć uzależnienie od zagranicy.

Infrastruktura

Inwestycje w przydomowe elektrownie wiatrowe w Polsce mogą się okazać nieopłacalne. Eksperci ostrzegają przed wysokimi kosztami produkcji energii

Małe przydomowe elektrownie wiatrowe mogą być drogą pułapką – ostrzega Fundacja Instrat. Jej zdaniem koszt wytworzenia prądu z takich instalacji może być kilkukrotnie wyższy od tego z sieci. Tymczasem rząd proponuje program wsparcia dla przydomowych instalacji tego typu wart 400 mln zł. Zdaniem ekspertów warto się zastanowić nad jego rewizją i zmniejszeniem jego skali.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.