Samochody Suzuki w abonamentowej ofercie Masterlease
- W ramach programu Suzuki Rent klienci zyskują dostęp w abonamencie do pięciu modeli Suzuki: Ignis, Swift, Vitara, SX4 S-Cross oraz Swace.
- Usługa abonamentu polega na wynajmie długoterminowym samochodu bez konieczności dokonywania jego zakupu.
Masterlease wprowadza do oferty program Suzuki Rent. Dzięki temu klienci firmy mają dostęp do najnowszych wersji pięciu modeli japońskiego producenta: Ignis, Swift, Vitara, SX4 S-Cross oraz Swace. Samochody są dostępne w abonamencie dla klientów indywidualnych i biznesowych.
- Stale rozwijamy ofertę samochodów na abonament, bo ta forma finansowania jest wśród polskich kierowców coraz popularniejsza – zarówno wśród przedsiębiorców, jak i prywatnych użytkowników dróg. Dbamy o to, żeby kierowcy mieli dostęp do jak najszerszej gamy najnowszych modeli i bardzo się cieszymy, że Suzuki weszło z nami we współpracę w obszarze abonamentowym – mówi Tomasz Jabłoński, Prezes Masterlease, Grupa Kapitałowa PKO Banku Polskiego.
Program odpowiada na oczekiwania finansowe klientów, którzy nie chcą kupować samochodu na własność. Dzięki stałej opłacie czynszowej mogą korzystać z atrakcyjnych pojazdów. Program Suzuki Rent to łatwy dostęp do nowoczesnych i wygodnych aut, spełniających współczesne standardy zarówno w dziedzinie komfortu podróży jak i niskiej emisji zanieczyszczeń, ponieważ w ofercie dostępne są modele wyposażone w napęd hybrydowy.
Czym jest samochód w abonamencie
Abonament to usługa, w ramach której kierowca nie kupuje nowego auta, ale używa go opłacając stałą, miesięczną ratę czynszu przez cały czas trwania umowy. Dzięki temu można łatwo obliczyć i kontrolować wydatki na samochód. W miesięcznym czynszu zawarte są najważniejsze usługi związane z korzystaniem z auta np. serwisowanie w sieci ASO Suzuki. Przedsiębiorcy mogą włączyć kwotę abonamentu w koszty uzyskania przychodu. Po zakończeniu umowy samochód można zwrócić lub wymienić na nowy. Istnieje też możliwość wykupu auta.
- Abonament to przede wszystkim niskie i przewidywalne koszty. Kwota miesięcznego wynajmu samochodu jest niższa niż w przypadku, gdyby klient miał spłacić całą jego wartość. Niwelujemy problem utraty wartości samochodu. Ma to szczególne znaczenie w czasach, gdy ostrożniej dysponujemy swoimi środkami. Ponadto kierowca nie musi tracić czasu na formalności związane z rejestracją czy ubezpieczeniem. Komfort i bezpieczeństwo korzystania z nowego samochodu mają duże znaczenie, a to wszystko zapewnia usługa abonamentu – dodaje Tomasz Jabłoński z Masterlease.
Źródło: Grupa Masterlease

Rejestracja samochodów za granicą. Czy to się nadal opłaca? Kto może skorzystać?

Electroride podsumowuje 2024 rok w elektromobilności

Allianz Partners i Mazda Motor Europe przedłużają współpracę
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.