Santander Consumer Multirent wprowadził leasing motocykli nierejestrowanych
Jak wynika z danych wewnętrznych Santander Consumer Multirent, leasing jednośladów zyskuje na popularności. Tylko w I kwartale br. firma udzieliła o 32 proc. więcej umów leasingowych na nowe pojazdy z tej kategorii niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Widząc zainteresowanie taką formą finansowania jednośladów przez klientów oraz partnerów biznesowych, Santander Consumer Multirent zdecydował się dodać do swojej oferty leasing motocykli nierejestrowanych. Produkt jest już dostępny u wybranych dealerów współpracujących z leasingodawcą.
Wrocław, 14 czerwca 2022 r. Santander Consumer Multirent wzbogacił swoją ofertę o kolejny produkt – leasing jednośladów nierejestrowanych. Poza motocyklami daje on możliwość sfinansowania takich przedmiotów jak quady, skutery śnieżne oraz wodne. Jest to całkowita nowość w ofercie leasingodawcy, wprowadzona w odpowiedzi na zapytania partnerów biznesowych i klientów.
- Produkt charakteryzuje prosta, szybka procedura z minimum formalności – komentuje Rafał Biegański z Santander Consumer Multirent. – Uważamy wiosnę i nadchodzące lato za doskonałe pory na skorzystanie z tego rodzaju leasingu i oddanie się jeździe rekreacyjnej na skuterze, quadzie czy motocyklu. Warto wiedzieć, że jednoślady nierejestrowane nie posiadają tablic, a co za tym idzie i dowodu rejestracyjnego, który daje pojazdom prawo poruszania się po drogach publicznych i im podobnych. Najczęściej więc pojazdy te wykorzystuje się do rozwijania swoich pasji na różnego rodzaju bezdrożach i miejscach trudno dostępnych dla motocykli zarejestrowanych.
Jak złożyć wniosek o jednoślad nierejestrowany? Można to zrobić przy wsparciu pracownika salonu dealerskiego współpracującego z Santander Consumer Multirent. Po wyborze jednośladu i dopasowanego do swoich potrzeb leasingu, wniosek trafia do akceptacji za pomocą programu sprzedażowego platformy DigiCar. Co ciekawe, w przypadku jednośladu nierejestrowanego procedura oczekiwania na akceptację i wydanie przedmiotu jest krótsza, ponieważ odchodzi konieczność rejestracji pojazdu w urzędzie wydziału komunikacji. Nie trzeba też czekać na otrzymanie tablic rejestracyjnych i dowodu. Przyspieszony proces może okazać się dużym atutem dla tych, którzy potrzebują jednośladu głównie do rekreacji.

Specjalna oferta i dodatkowe rabaty na SUV-y i crossovery Toyoty. Wybiera je już połowa klientów

Rejestracja samochodów za granicą. Czy to się nadal opłaca? Kto może skorzystać?

Electroride podsumowuje 2024 rok w elektromobilności
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Z UE na pomoc Ukrainie trafiło 148 mld euro. Potrzebne jest dalsze wsparcie, także w kontekście wypracowania sprawiedliwego pokoju
Prezydent Rosji Władimir Putin ogłosił gotowość do podjęcia bezpośrednich rozmów pokojowych z Ukrainą, które mają się rozpocząć 15 maja w Stambule. USA i UE liczą, że Rosja zgodzi się na 30-dniowe zawieszenie broni i wstrzyma ataki na infrastrukturę krytyczną. Unia już zapowiedziała, że w przypadku odmowy zaostrzy sankcje. Europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk apeluje o większą determinację UE w wykorzystaniu zamrożonych rosyjskich aktywów i wsparcie w odbudowie Ukrainy.
Polityka
Prof. L. Balcerowicz: Polska obok Turcji ma największy udział własności państwowej. Potrzebujemy odpolitycznienia gospodarki

Nacjonalizacja i repolonizacja polskiej gospodarki zapowiedziana przez Donalda Tuska wzbudziła mieszane komentarze i reakcje, głównie z powodu niedoprecyzowania, jakie działania miałaby oznaczać. Zdaniem prof. Leszka Balcerowicza to „mętny slogan”, za którym może się kryć wiele znaczeń, takich jak ograniczenie wpływu kapitału zagranicznego albo nacjonalizacja. Tymczasem tym, co naprawdę potrzebne jest gospodarce, jest wycofanie się z niej polityków i prywatyzacja spółek, których wciąż zbyt wiele znajduje się w gestii rządzących – ocenia ekonomista.
Przemysł
Trwa operacja zmiany wyposażenia indywidualnego żołnierzy. Potrzebny modułowy system „od stóp do głów”

Według zapowiedzi MON ten rok ma być przełomowy pod względem zmiany wyposażenia indywidualnego polskich żołnierzy. To efekt trwającej od 1,5 roku operacji Szpej, której celem jest modernizacja umundurowania oraz uzbrojenia i której rząd nadał wysoki priorytet. Podczas ubiegłotygodniowego forum Defence24 Days dwie polskie firmy przedstawiły swoją propozycję systemu wyposażenia „od stóp do głów” dla żołnierzy, którego zaletą ma być nie tylko kompleksowość, ale także modułowość i możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb danego operatora.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.