Komunikaty PR

Niemal 100 mieszkań znalazło swoich nabywców w inwestycji Enklawa Winogrady

2020-11-30  |  20:30
Biuro prasowe
Do pobrania Wiz. Zewn. ( 0.6 MB )

Inwestycja Enklawa Winogrady w Poznaniu, przy ul. Czarna Rola przyciągnęła do siebie wielu klientów, ponieważ 80% mieszkań zostało sprzedanych i zarezerwowanych. Koniec prac budowlanych już bliski.

 

Inwestycja Enklawa Winogrady przyciągnęła do siebie wielu klientów, którzy poszukiwali spokojnego miejsca do zamieszkania wśród miejskiej infrastruktury, a także szerokiej oferty mieszkaniowej. W skład całego projektu wchodzą trzy budynki wielorodzinne z łącznie 118 lokalami mieszkalnymi i 1 lokalem usługowym o wysokim standardzie wykończenia. Jednym z głównych atutów inwestycji jest jej lokalizacja. Jak sama nazwa wskazuje, położona jest ona na poznańskich Winogradach. Sąsiadując z pasem zieleni i niską zabudową jednorodzinną, przy zbiegu ulic Pasterska i Czarna Rola, miejsce to pozwoli odpocząć od zgiełku, umożliwiając szybki dojazd do centrum miasta. Klienci mieszkający w Enklawie Winogrady będą mieli pełne zaplecze handlowo-usługowe oraz bliskość placówek edukacyjnych, ponadto łatwy dostęp do Parku Cytadela, na Sołacz, czy nad Jezioro Rusałka.

 

Na temat ilości sprzedanych mieszkań, wypowiedział się inwestor osiedla, Krystian Cebulski.

Bardzo cieszy informacja o tak dużym zainteresowaniu naszą inwestycją. Przez ponad półtora roku, kiedy prowadzimy działania sprzedażowe oraz realizujemy projekt, feedback jest pozytywny. Jesteśmy pewni, iż za sukces sprzedażowy odpowiada spójny i wyjątkowy styl osiedla, którego walory estetyczne uzupełnia ciągle powiększana strefa zieleni. Również zaciszna i komfortowa lokalizacja musiała mieć duży wpływ na podjęcie decyzji o zakupie mieszkania przez kolejnych nabywców. Jesteśmy dumni, iż klienci nam zaufali i ciężko pracujemy, aby tego zaufania nie nadużyć. To nasze premierowe osiedle na terenie Poznania, co oznacza, że wejście na ten rynek okazało się dla nas dobrym doświadczeniem – podsumowuje Krystian Cebulski.

 

Niemal 100 mieszkań znalazło już swoich nabywców (sprzedane bądź zarezerwowane), ale projekt oferuje jeszcze 19 wolnych lokali mieszkalnych. W skład nich wchodzi 13 mieszkań 2-pokojowych oraz 6 mieszkań 3-pokojowych. Te ostatnie posiadają jeden lub dwa balkony, zależnie od układu pomieszczeń. Lokale położone są na różnych kondygnacjach, od wysokiego parteru, aż po czwarte piętro. Wewnątrz pomieszczeń jest salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój, a także 1 lub 2 pokoje, zależnie od ich metrażu, który mieści się między 56 a 77 m. kw.

- W inwestycji dostępne są lokale z dwoma balkonami, od różnych stron świata. Projekt takiego mieszkania sprawia, że jeden z balkonów zlokalizowany jest od strony wschodniej, a drugi od zachodniej. Dzięki temu korzystać można ze słońca zarówno od rana, jak i popołudniami – zauważa Krystian Cebulski.

 

Co warte podkreślenia, w Enklawie Winogrady zaplanowano 14 mieszkań, których powierzchnia przekracza 70 m kw. Aż dziewięć z nich znalazło swoich nabywców. - Spora część klientów szuka mieszkania, które ma być dla nich czymś więcej, niż „przystankiem” pomiędzy pracą a innymi aktywnościami. Ważna jest przestrzeń, którą sobie gwarantujemy, stawiając na większy metraż – zaznacza nasz rozmówca.

 

Inwestycja Enklawa Winogrady jest w finalnym etapie budowy – pozostały już tylko prace wykończeniowe, których z dnia na dzień ubywa. Projekt nabrał ostatecznego kształtu, a teren wokół osiedla staje się coraz bardziej zielony. Zakończenie prac budowlanych planowane jest na końcówkę tego roku.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Strefy wejściowe w hotelach - projektowanie pierwszego wrażenia? Biuro prasowe
2024-08-01 | 12:40

Strefy wejściowe w hotelach - projektowanie pierwszego wrażenia?

ZDJĘCIA: https://wetransfer.com/downloads/df5da596b95d2b7b77b8b6205a68ee9020240801065655/0a8a1ba96438821c06f4194c9a88cf6d20240801065757/c80605   Zmiany trendów w branży
Nieruchomości Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej
2024-08-01 | 10:00

Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej

Savills Investment Management (Savills IM), międzynarodowy menedżer inwestycyjny, podsumował wyniki Galerii Katowickiej w pierwszej połowie 2024 r. Wiodące centrum handlowo-rozrywkowe w
Nieruchomości Które projekty mieszkaniowe to hity sprzedażowe
2024-08-01 | 01:00

Które projekty mieszkaniowe to hity sprzedażowe

W których, projektach w pierwszej połowie tego roku deweloperzy sprzedali najwięcej mieszkań? Czym te inwestycje przyciągają kupujących? Co najbardziej zachęca nabywców, jakie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zmiany w ustawie wiatrakowej przełożą się na dodatkowe wpływy do budżetów gmin. Do 2030 roku sięgnąć mogą one 935 mln zł

Nowelizacja ustawy wiatrakowej, a szczególnie zmniejszenie wymaganej odległości farm od zabudowań, może zwiększyć potencjał polskiej energetyki wiatrowej do 2040 roku nawet dwukrotnie. Przychody z podatków od takich instalacji mogą wynieść w każdej z gmin nawet kilka milionów złotych rocznie. Na turbinach wiatrowych w gminie zyskają również sami mieszkańcy, ponieważ 10 proc. łącznej mocy zainstalowanej będzie możliwe do objęcia przez mieszkańców na zasadzie tzw. wirtualnego prosumenta. – Wokół energetyki wiatrowej krąży jednak wiele mitów. Konieczna jest edukacja społeczeństwa – podkreśla Anna Kosińska z Res Global Investment.

Problemy społeczne

Ukraińscy uchodźcy w Polsce mają coraz lepszy dostęp do opieki zdrowotnej. Większość z nich zgłasza się do lekarza z chorobami ostrymi

Uchodźcy z Ukrainy, którzy przebywają w Polsce, mają coraz lepszy dostęp do polskiego systemu opieki zdrowotnej i coraz lepiej rozumieją, jak się w nim poruszać. Większość z nich zgłasza się do lekarza z chorobami ostrymi, blisko co piąty korzysta z usług stomatologicznych, a wśród dzieci obserwowany jest wzrost poziomu wyszczepienia. Statystyki zebrane przez GUS i Światową Organizację Zdrowia pokazują też, że wyzwania, z którymi wciąż się mierzą – jak długie kolejki do specjalistów, duże koszty konsultacji i leczenia czy wysokie ceny leków – pokrywają się z tymi, z którymi boryka się również polskie społeczeństwo.

Ochrona środowiska

Średnie i małe firmy mogą mieć problem z gromadzeniem danych do raportów zrównoważonego rozwoju. Bez nich grozi im utrata partnerów biznesowych

Duże podmioty już w 2025 roku będą musiały opublikować swoje raporty zrównoważonego rozwoju w zgodzie z wymogami unijnej dyrektywy CSDR. To pociągnie za sobą zmiany w całym łańcuchu wartości i wpłynie również na MŚP. Ich więksi partnerzy biznesowi zaczną bowiem wymagać od nich dostarczania określonych danych – dotyczących m.in. ich emisji gazów cieplarnianych i wpływu na środowisko – aby móc je uwzględnić w swoich sprawozdaniach. – Mniejsze firmy, które są partnerami czy podwykonawcami dużych koncernów, będą musiały ten wymóg spełnić – podkreśla Dariusz Brzeziński z Meritoros. Jego zdaniem w praktyce mogą jednak mieć z tym duży problem.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.