65% sprzedanych mieszkań w Rezydencji Barskiej
BPI Real Estate Poland sprzedało 65% mieszkań w Rezydencji Barskiej - kameralnej inwestycji powstającej w Warszawie. Jej oferta adresowana jest do osób szukających mieszkań w mniejszych budynkach w wyjątkowej lokalizacji. Pomimo, że inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, w ofercie wciąż dostępna jest pełna gama mieszkań oraz lokal usługowy. Zakończenie budowy zaplanowano na 2 kwartał 2020 roku.
Jedną z nowych, a tym samym unikalnych inwestycji na warszawskiej Ochocie jest Rezydencja Barska powstająca przy ul. Barskiej 26. Jest to kolejny projekt BPI Real Estate Poland w stolicy. „Przy tym projekcie chcieliśmy w pełni wykorzystać potencjał lokalizacji. Ochota to dzielnica, w której powstaje najmniej nowych inwestycji. Powodem jest brak działek pod zabudowę. Także nowe budynki mieszkalne w tej dzielnicy są pożądane przez osoby ceniące tę lokalizację – powiedział Andrzej Świder Dyrektor Projektu BPI Real Estate Poland. Rezydencja Barska to budynek o niedużej kubaturze i ciekawej architekturze, który idealnie dopasowano do okolicy. Doskonała lokalizacja umożliwia wygodny dostęp do oferty i atrakcji miasta, jednocześnie zapewniając kameralną atmosferę.
O wyborze miejsca zamieszkania w pierwszej kolejności decyduje lokalizacja. Dla kupujących kolejne ważne aspekty to rozkład mieszkania i jego funkcjonalność oraz projekt całej -inwestycji. „Rezydencja Barska jest naszą odpowiedzią na oczekiwania klientów. Inwestycja powstaje w doskonałej lokalizacji, a mieszkania poza przemyślanym projektem zapewniają jednocześnie kameralną atmosferę. Oferta Rezydencji Barskiej interesuje klientów poszukujących mieszkania w prestiżowym miejscu i blisko centrum” – powiedział Wojciech Smolak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w BPI Real Estate Poland.
W budynku powstaje 57 mieszkań o przemyślanym rozkładzie i zróżnicowanym metrażu. W ofercie dostępnych jest kilka typów lokali dopasowanych do potrzeb klientów. Na ostatniej kondygnacji znajduje się 150-metrowy apartament, a na siódmym piętrze tylko cztery mieszkania. W przyziemiu budynku znajduje się także bardzo atrakcyjny lokal usługowy.
Budowa Rezydencji Barskiej rozpoczęła się pod koniec 2018 r., a jej zakończenie i oddanie do użytku zaplanowane jest 2 kwartał br. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma CFE Polska.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Sukces gospodarczy Polski może zachęcić do powrotów Polaków mieszkających za granicą. Nowa rządowa strategia ma w tym pomóc
Polska coraz mocniej stawia na powroty swoich obywateli z zagranicy. Rządowa strategia współpracy z Polonią na najbliższe lata zakłada system zachęt dla osób powracających, ale też ułatwienia w uznawaniu wykształcenia i kwalifikacji, podejmowaniu studiów czy staży zawodowych. To w obliczu rosnących wyzwań demograficznych i zapotrzebowania na wysoko wykwalifikowaną kadrę szansa na wzmocnienie rynku pracy. Napływ wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem zdobytym za granicą może pomóc w modernizacji krajowej gospodarki.
Prawo
ZPP: Działania administracji narażają na szwank wysiłek deregulacyjny. Niektóre niosą znamiona dyskryminacji i nękania przedsiębiorców

Choć rząd zgodnie z zapowiedziami realizuje szeroko zakrojone zmiany deregulacyjne, przedsiębiorcy alarmują, że brakuje w nich spójności, przewidywalności i realnej poprawy, zwłaszcza w kontaktach z administracją. Jako przykład ZPP podaje przypadek firmy British American Tobacco (BAT) i jej zatrzymanego przez izbę celno-skarbową zamówienia 200 tys. kartridży do e-papierosów. Dotknięte tą decyzją spółki liczą straty.
Konsument
Branża piwowarska dodaje do polskiej gospodarki ponad 20,5 mld zł rocznie. Spadki sprzedaży i produkcji piwa uderzają również w inne sektory

Branża piwowarska pozostaje ważnym ogniwem polskiej gospodarki. Nowy raport CASE wskazuje, że generuje ona 3 proc. dochodów budżetowych i 85 tys. miejsc pracy w samych browarach i innych powiązanych sektorach. Dlatego kurczący się rynek piwa może mieć poważne reperkusje – już dziś nadwyżka mocy produkcyjnych przekracza 10 mln hl. Spadki są spowodowane m.in. znaczącym wzrostem kosztów działalności, spadkiem konsumpcji, a także uderzającymi w browarników zmianami regulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.