65% sprzedanych mieszkań w Rezydencji Barskiej
BPI Real Estate Poland sprzedało 65% mieszkań w Rezydencji Barskiej - kameralnej inwestycji powstającej w Warszawie. Jej oferta adresowana jest do osób szukających mieszkań w mniejszych budynkach w wyjątkowej lokalizacji. Pomimo, że inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, w ofercie wciąż dostępna jest pełna gama mieszkań oraz lokal usługowy. Zakończenie budowy zaplanowano na 2 kwartał 2020 roku.
Jedną z nowych, a tym samym unikalnych inwestycji na warszawskiej Ochocie jest Rezydencja Barska powstająca przy ul. Barskiej 26. Jest to kolejny projekt BPI Real Estate Poland w stolicy. „Przy tym projekcie chcieliśmy w pełni wykorzystać potencjał lokalizacji. Ochota to dzielnica, w której powstaje najmniej nowych inwestycji. Powodem jest brak działek pod zabudowę. Także nowe budynki mieszkalne w tej dzielnicy są pożądane przez osoby ceniące tę lokalizację – powiedział Andrzej Świder Dyrektor Projektu BPI Real Estate Poland. Rezydencja Barska to budynek o niedużej kubaturze i ciekawej architekturze, który idealnie dopasowano do okolicy. Doskonała lokalizacja umożliwia wygodny dostęp do oferty i atrakcji miasta, jednocześnie zapewniając kameralną atmosferę.
O wyborze miejsca zamieszkania w pierwszej kolejności decyduje lokalizacja. Dla kupujących kolejne ważne aspekty to rozkład mieszkania i jego funkcjonalność oraz projekt całej -inwestycji. „Rezydencja Barska jest naszą odpowiedzią na oczekiwania klientów. Inwestycja powstaje w doskonałej lokalizacji, a mieszkania poza przemyślanym projektem zapewniają jednocześnie kameralną atmosferę. Oferta Rezydencji Barskiej interesuje klientów poszukujących mieszkania w prestiżowym miejscu i blisko centrum” – powiedział Wojciech Smolak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w BPI Real Estate Poland.
W budynku powstaje 57 mieszkań o przemyślanym rozkładzie i zróżnicowanym metrażu. W ofercie dostępnych jest kilka typów lokali dopasowanych do potrzeb klientów. Na ostatniej kondygnacji znajduje się 150-metrowy apartament, a na siódmym piętrze tylko cztery mieszkania. W przyziemiu budynku znajduje się także bardzo atrakcyjny lokal usługowy.
Budowa Rezydencji Barskiej rozpoczęła się pod koniec 2018 r., a jej zakończenie i oddanie do użytku zaplanowane jest 2 kwartał br. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma CFE Polska.

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?

Rośnie przekonanie, że ceny nieruchomości mogą spadać. Przynajmniej te ofertowe

Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Kwestie bezpieczeństwa priorytetem UE. Polska prezydencja ma w tym swój udział
– Polska prezydencja skierowała oczy Europy na obronność – przekonuje Magdalena Sobkowiak-Czarnecka z KPRM. Większość europejskich państw jest zgodna, że najważniejszą kwestią jest obecnie finansowanie bezpieczeństwa i obronności. Jednym z priorytetów białej księgi w sprawie obronności europejskiej będzie Tarcza Wschód, która obejmuje umocnienia wzdłuż wschodniej i północnej granicy Polski.
Problemy społeczne
Duża zmiana w organizacji pracy w firmach. Elastyczność wśród najważniejszych oczekiwań pracowników

Dotychczasowe modele organizacji pracy w firmach nie zawsze odpowiadają na wyzwania przyszłości. Ostatnie lata zmieniły zasady gry na rynku pracy i teraz elastyczność liczy się na nim bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Elastyczny model pracy staje się jednym z bardziej oczekiwanych benefitów, a dla firm jest to sposób na przyciągnięcie talentów. Kolejnym jest wykorzystanie innowacyjnych narzędzi technologicznych. To jednak wymaga zarówno od pracowników, jak i od pracodawców zaangażowania w ciągłe podnoszenie kompetencji.
Motoryzacja
Pożary pojazdów elektrycznych są rzadsze niż spalinowych. W powszechnym przekonaniu jest odwrotnie, bo brakuje edukacji

Trzydzieści pożarów aut elektrycznych i niemal 9,5 tys. pożarów aut spalinowych – to statystyki za ubiegły rok. Jak podkreślają eksperci, statystycznie pojazdy elektryczne płoną rzadziej niż spalinowe. W przeliczeniu na tysiąc zarejestrowanych pojazdów wskaźnik pożarów w przypadku elektryków wynosi 0,372, a w przypadku aut spalinowych 0,424. Specjaliści są zgodni co do tego, że w powszechnym obiegu brakuje rzetelnej wiedzy na temat samochodów elektrycznych i ich bezpieczeństwa pożarowego.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.