Komunikaty PR

95% sprzedanych mieszkań w Vilda Park!

2020-04-23  |  13:00

Vilda Park, poznańska inwestycja BPI Real Estate Poland, odnotowała 95% sprzedanych mieszkań. Po 24 miesiącach od rozpoczęcia belgijski deweloper zakończył także budowę osiedla, które uzyskało także pozwolenie na użytkowanie. Jest to czwarty zakończony sukcesem projekt spółki w Polsce. Sprzedaż mieszkań zbliża się do finału, w ofercie osiedla dostępnych zostało już kilka ostatnich lokali. Na terenie nieruchomości powstało łącznie 248 mieszkań oraz 7 lokali usługowych.

 

- Vilda Park jest naszą pierwszą inwestycją w Poznaniu. Jest to bardzo dobrze zaprojektowany i przemyślany projekt, spełniający potrzeby przyszłych mieszkańców. Osiedle zostało stworzone dla osób, które docenią nasze nieszablonowe podejście do detali i dbałość o szczegóły. Cieszę się, że sprzedaż osiedla zmierza ku końcowi. Podobnie jak wcześniejsze nasze inwestycje, Vilda Park cieszyła się dużym zainteresowaniem kupujących - powiedział Wojciech Smolak, Dyrektor Departamentu Sprzedaży i Marketingu.

Vilda Park to nowoczesne osiedle znajdujące się w Poznaniu przy ulicy Droga Dębińska. Wyjątkowa lokalizacja oraz nowoczesna architektura to jedne z wielu atutów inwestycji. Dzięki bliskości terenów zielonych i rekreacyjnych oraz najważniejszych punktów handlowych, kulturalnych i finansowych, położenie Vilda Park jest szczególnie atrakcyjne dla osób lubiących aktywnie spędzać czas.

- Nasze inwestycje powstają przede wszystkim z myślą o potrzebach mieszkańców, więc cieszy nas, że projekt Vilda Park doceniają klienci. A najlepszym potwierdzeniem jest status sprzedaży – 95% to świetny wynik ! Mocny akcent położyliśmy na architekturę zieleni, która już niedługo rozkwitnie i odzwierciedli indywidualny charakter osiedla. Dużo pracy włożyliśmy w to, aby Vilda Park pasowała, a jednak także wyróżniała się od okolicznych budynków – powiedział Andrzej Świder Dyrektor Projektu BPI Real Estate Poland.

W inwestycji powstało łącznie 248 funkcjonalnych mieszkań. Do każdego z lokali przynależy ogródek lub przestronny balkon. W budynku znajdują się także komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym i naziemne miejsca postojowe. Na terenie osiedla zaprojektowano przyjazne i dostępne dla wszystkich przestrzenie wspólne - zielony dziedziniec oraz oryginalny plac zabaw dla dzieci w formie grajobrazów. W Vilda Park zastosowano ciekawe i przyjazne środowisku rozwiązania. Poza nasadzeniami obejmującymi 110 drzew oraz kilka tysięcy roślin z 47 gatunków, w inwestycji znalazły się domki dla jerzyków, a także specjalne ogródki przeznaczone do ekologicznych upraw ziół i warzyw.

Podłoże, na którym powstała inwestycja oraz posadowienie w bliskiej odległości koryta rzeki sprawiły, że przy budowie mogliśmy wykorzystać globalne doświadczenie grupy CFE. Cieszę się, że bezpiecznie i z sukcesem dotarliśmy do terminowego końca jej realizacji - Bruno Lambrecht, Dyrektor Generalny CFE Polska.

Nowoczesny styl projektu Vilda Park to efekt pracy architektów z biura Litoborski + Marciniak, które wyróżnia wysoka jakość i różnorodność materiałów wykończeniowych typu drobnoziarnisty tynk szlachetny, drewno czy szkło. Portal internetowy Rynek Pierwotny wyróżnił osiedle Vilda Park, które zajęło II miejsce w rankingu najlepszych inwestycji w Poznaniu w IV kwartale 2018 roku. Inwestycja została zakończona po ponad 24 miesiącach budowy, która ruszyła w kwietniu 2018 roku. Generalnym wykonawcą osiedla było CFE Polska.

Więcej informacji nt. inwestycji dostępnych jest na stronie www.vildapark.pl.

BPI Real Estate w Polsce realizuje także inne ciekawe inwestycje w największych miastach w Polsce. We Wrocławiu powstaje kompleks typu mixed-use Bulwary Książęce, natomiast w Warszawie dwa najnowsze projekty dewelopera - Rezydencja Barska na Ochocie oraz inwestycja wolaRE na Woli.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Lark Promotion
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów Biuro prasowe
2024-12-30 | 15:00

Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów

Rosnące ceny mieszkań skłaniają wiele osób do wyboru mikroapartamentów jako przystępnej cenowo i funkcjonalnej alternatywy. Koszty ich zakupu i utrzymania są niższe, co czyni
Nieruchomości Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
2024-12-30 | 15:00

Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?

Kraków nieustannie buduje swoją pozycję na rynku mieszkaniowym. Rosnące inwestycje, turystyczny urok i zwiększająca się liczba mieszkańców sprawiają, że zapotrzebowanie na
Nieruchomości Deweloperzy nie nadążają za popytem
2024-12-30 | 15:00

Deweloperzy nie nadążają za popytem

Mieszkania drożeją, a nowych powstaje rekordowo mało. W 2023 roku deweloperzy rozpoczęli budowę 114,5 tys. lokali – to najmniej od sześciu lat. Ceny za mkw. w Warszawie zdążyły

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom

Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.

Fundusze unijne

Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier

Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.