Komunikaty PR

ATLAS wspiera Fachowców – nowe szkolenia z M-systemu!

2024-05-15  |  11:30
Biuro prasowe
Kontakt
Komunikat prasowy
38 pr & content communication

Łódź
91-035 Łódź
38|pr.pl| |38|pr.pl
000000000
www.38pr.pl
Do pobrania docx ( 0.2 MB )

Pełną parą rusza nowy projekt „Ambasadorowie M-Systemu”. To cykl szkoleń, które są już organizowane w czterech województwach, a niebawem swym zasięgiem obejmą całą Polskę. Fachowcy mogą się już na nie zgłaszać!

 

Wspieranie Fachowców poprzez szkolenia wpisane jest w misję grupy ATLAS. Ich celem jest poszerzanie wiedzy o produktach i ich prawidłowym stosowaniu, co ułatwia i usprawnia pracę, ale nie tylko. Istotny jest też rozwój wiedzy technicznej Fachowców oraz umożliwienie im poznawania nowych technologii w budownictwie.

By realizować tę szkoleniową misję, Atlas już od lat współpracuje z doświadczonymi wykonawcami i doradcami technicznymi w całej Polsce, tworząc zespół wsparcia. Teraz ta grupa powiększy się o kolejnych trenerów – Ambasadorów M-Systemu.

 

- To wykonawcy, którzy poza ogólną znajomością całego fachu, specjalizują się w konkretnym zakresie, czyli M-Systemach. Mają w pracy z nimi bardzo duże doświadczenie. Na tyle duże, by móc się nim dzielić – mówi  Joanna Tomasik , Doradca ds. Rozwoju Sprzedaży Produktów Marki Atlas. - Docelowo chcemy mieć 16 Ambasadorów działających w całej Polsce. Łącznie w tym roku  planujemy przeprowadzić około pięciuset szkoleń z M-Systemu, w których udział weźmie ponad 2,5 tys. Fachowców.

 

Czym jest M-System 3G? To innowacyjne rozwiązanie służące do montażu płyt na różnych powierzchniach, takich jak ściany, sufity, poddasza i podłogi. Umożliwia szybkie i elastyczne instalowanie płyt gipsowo-kartonowych oraz innych materiałów płytowych z regulacją dystansu i kąta nachylenia, co pozwala na łatwe dostosowanie do nierówności i specyficznych wymagań przestrzennych. Sprawdza się np. w remoncie biura, czy przy adaptacji poddasza umożliwiając montaż płyt izolacyjnych w trudno dostępnych miejscach, takich jak skosy dachowe.

 

Szkolenia z M-systemu wystartowały już w 4 województwach: dolnośląskim, śląskim, małopolskim i łódzkim. Jeszcze w maju kurs odbędzie się województwie lubelskim.

 

Na szkolenie zapisać się można odwiedzając profil ATLASA na Facebooku oraz poprzez stronę, na której znajduje się lista dostępnych wydarzeń

(www.swiatatlasa.com.pl/szkolenia) lub pisząc bezpośrednio na adres e-mail osoby prowadzącej program (jtomasik@atlas.com.pl).

Do projektu można także zgłosić swoją budowę. Jeśli zostanie zakwalifikowana, to właśnie na niej zostaną przeprowadzone szkoleniowe prace budowlane z M-Systemem. Na takie działanie Atlas przekazuje 10 opakowań M-Systemu (ok. 40m2), które zostają zużyte podczas warsztatów.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: 38 pr & content communication
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Zespołowe wyzwanie OKAM - 20 tys. kilometrów na 20-lecie firmy Biuro prasowe
2024-07-22 | 15:00

Zespołowe wyzwanie OKAM - 20 tys. kilometrów na 20-lecie firmy

Z okazji 20-lecia, przypadającego na 2024 rok, OKAM zorganizował sportowe wyzwanie, połączone z działaniami CSR. Przez cztery letnie miesiące pracownicy OKAM dążą do zdobycia 20 tys.
Nieruchomości Termy Karkonosze Resort & Spa – oaza spokoju i równowagi
2024-07-22 | 10:30

Termy Karkonosze Resort & Spa – oaza spokoju i równowagi

Kompleks hotelowo-rekreacyjny, Termy Karkonosze Resort & Spa to oaza spokoju i równowagi, skomponowana z dwóch unikatowych stref – kameralnych willi i luksusowego hotelu.
Nieruchomości Katastrofa budowlana, nieszczęśliwy wypadek i co dalej?
2024-07-22 | 01:00

Katastrofa budowlana, nieszczęśliwy wypadek i co dalej?

Katastrofy budowlane i nieszczęśliwe wypadki, takie jak pożary, wybuch gazu czy te wynikające z błędów ludzkich, stanowią poważne wyzwania dla bezpieczeństwa konstrukcji oraz jej

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Przedsiębiorcy czekają na doprecyzowanie przepisów dotyczących Małego ZUS-u Plus. W sądach toczy się ponad 600 spraw z ZUS-em

Oddziały Biura Rzecznika MŚP prowadzą już ponad 600 spraw dotyczących Małego ZUS-u Plus. Przedmiotem sporu z ZUS-em jest interpretacja, jak długo – dwa czy trzy lata – powinna trwać przerwa, po upływie której przedsiębiorca może ponownie skorzystać z niższych składek. Pod koniec czerwca Sąd Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim wydał pierwszy wyrok, w którym podzielił korzystną dla przedsiębiorców argumentację Rzecznika MŚP. – Nie stanowi on jeszcze o linii interpretacyjnej. Czekamy na wejście w życie ustawy deregulacyjnej, która ułatwi od stycznia przedsiębiorcom przechodzenie na Mały ZUS Plus – mówi Agnieszka Majewska, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Problemy społeczne

Awaria CrowdStrike’a miała podobne skutki jak potencjalny cyberatak. Uzależnienie od technologii to ryzyko wyłączenia całych gałęzi gospodarki

Ogromna awaria systemu Windows, wywołanego błędem w aktualizacji oprogramowania CrowdStrike, doprowadziła do globalnego paraliżu. Przestały działać systemy istotne z perspektywy codziennego życia milionów ludzi. Tylko w piątek odwołano kilka tysięcy lotów na całym świecie,  a w części regionów w USA nie działał numer alarmowy. – To pokazuje, że im bardziej jesteśmy uzależnieni od technologii, tym łatwiej wykluczyć wręcz całe gałęzie gospodarki, a podobne skutki mógłby mieć cyberatak – ocenia Krzysztof Izdebski z Fundacji im. Stefana Batorego. Jego zdaniem tego typu incydenty są nie do uniknięcia i trzeba się na nie lepiej przygotować.

Ochrona środowiska

Nowelizacja przepisów ma przyspieszyć rozwój farm wiatrowych. Do 2040 roku Polska może mieć zainstalowane w nich ponad 40 GW mocy

Jeszcze w tym kwartale ma zostać przyjęty przez rząd projekt zmian w ustawie o inwestycjach w zakresie elektrowni wiatrowych. Nowelizacja zmniejsza minimalną odległość turbin wiatrowych od zabudowań do 500 m. Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej ocenia, że zmiana odległości zwiększy potencjał energetyki wiatrowej do 2040 roku nawet dwukrotnie, do poziomu 41,1 GW. – Branża czeka też na przyspieszenie procedur, przede wszystkim procedury środowiskowej i całego procesu zmiany przeznaczenia gruntów – mówi Anna Kosińska, członkini zarządu Res Global Investment.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.