ATLAS wspiera Fachowców – nowe szkolenia z M-systemu!
38 pr & content communication
Łódź
91-035 Łódź
38|pr.pl| |38|pr.pl
000000000
www.38pr.pl
Pełną parą rusza nowy projekt „Ambasadorowie M-Systemu”. To cykl szkoleń, które są już organizowane w czterech województwach, a niebawem swym zasięgiem obejmą całą Polskę. Fachowcy mogą się już na nie zgłaszać!
Wspieranie Fachowców poprzez szkolenia wpisane jest w misję grupy ATLAS. Ich celem jest poszerzanie wiedzy o produktach i ich prawidłowym stosowaniu, co ułatwia i usprawnia pracę, ale nie tylko. Istotny jest też rozwój wiedzy technicznej Fachowców oraz umożliwienie im poznawania nowych technologii w budownictwie.
By realizować tę szkoleniową misję, Atlas już od lat współpracuje z doświadczonymi wykonawcami i doradcami technicznymi w całej Polsce, tworząc zespół wsparcia. Teraz ta grupa powiększy się o kolejnych trenerów – Ambasadorów M-Systemu.
- To wykonawcy, którzy poza ogólną znajomością całego fachu, specjalizują się w konkretnym zakresie, czyli M-Systemach. Mają w pracy z nimi bardzo duże doświadczenie. Na tyle duże, by móc się nim dzielić – mówi Joanna Tomasik , Doradca ds. Rozwoju Sprzedaży Produktów Marki Atlas. - Docelowo chcemy mieć 16 Ambasadorów działających w całej Polsce. Łącznie w tym roku planujemy przeprowadzić około pięciuset szkoleń z M-Systemu, w których udział weźmie ponad 2,5 tys. Fachowców.
Czym jest M-System 3G? To innowacyjne rozwiązanie służące do montażu płyt na różnych powierzchniach, takich jak ściany, sufity, poddasza i podłogi. Umożliwia szybkie i elastyczne instalowanie płyt gipsowo-kartonowych oraz innych materiałów płytowych z regulacją dystansu i kąta nachylenia, co pozwala na łatwe dostosowanie do nierówności i specyficznych wymagań przestrzennych. Sprawdza się np. w remoncie biura, czy przy adaptacji poddasza umożliwiając montaż płyt izolacyjnych w trudno dostępnych miejscach, takich jak skosy dachowe.
Szkolenia z M-systemu wystartowały już w 4 województwach: dolnośląskim, śląskim, małopolskim i łódzkim. Jeszcze w maju kurs odbędzie się województwie lubelskim.
Na szkolenie zapisać się można odwiedzając profil ATLASA na Facebooku oraz poprzez stronę, na której znajduje się lista dostępnych wydarzeń
(www.swiatatlasa.com.pl/szkolenia) lub pisząc bezpośrednio na adres e-mail osoby prowadzącej program (jtomasik@atlas.com.pl).
Do projektu można także zgłosić swoją budowę. Jeśli zostanie zakwalifikowana, to właśnie na niej zostaną przeprowadzone szkoleniowe prace budowlane z M-Systemem. Na takie działanie Atlas przekazuje 10 opakowań M-Systemu (ok. 40m2), które zostają zużyte podczas warsztatów.
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.