Bialcon zostaje na dłużej w centrum z portfolio Greenman Poland
Tomasz Pietrzak
Guarana Public Relations
ul. Żelazna 2
40-851 Katowice
tomasz.pietrzak|guaranapr.pl| |tomasz.pietrzak|guaranapr.pl
509106256
www.guaranapr.pl
Bialcon pozostaje w Nowych Bielawach w Toruniu. Polska marka modowa zdecydowała się przedłużyć współpracę z Greenman Poland na kolejne lata. Dzięki temu jej sklep nadal będzie dostępny dla klientów toruńskiego centrum handlowego.
– Bialcon to kolejna marka, która w ostatnim czasie stawia na długofalową współpracę z Nowymi Bielawami, doceniając potencjał biznesowy obiektu oraz możliwości rozwoju, jakie oferujemy markom lifestylowym i modowym – mówi Karolina Nitowska, Leasing Director w Greenman Poland.
– Tym samym wzmacniamy naszą ofertę fashion o rodzimą markę odzieżową, popularną wśród kobiet w różnym wieku. Obecność Bialcon dywersyfikuje ten segment, tworząc atrakcyjną destynację, dopasowaną do potrzeb zakupowych lokalnego rynku oraz międzypokoleniowości Nowych Bielaw – dodaje.
Na ofertę modową Nowych Bielaw składa się dziś ponad 20 marek fashion. Oprócz Bialcon, klienci znajdą tu sklepy m.in. Tatuum, Monnari, Sinsay, Big Star, Giacomo Conti, Carry, Quiosque, Triumph, Esotiq, Change Lingerie, Wojas i Ryłko.
– Choć Nowe Bielawy to obiekt typu convenience, w jego ofercie dominują dziś marki modowe. Przyciąga je dynamiczny rozwój centrum, w tym rozbudowa o dwa parki handlowe, a także chłonny rynek konsumencki i silna lokalna pozycja, która sprawia, że miejsce to jest popularnym wyborem na codzienne zakupy – mówi Karolina Nitowska.
– Ważne są również wyniki, jakie osiągają nasi partnerzy biznesowi z tego segmentu. W ostatnich latach moda stała się jednym z głównych elementów oferty Nowych Bielaw, przyciągającym klientów. Rosnąca rola tego segmentu zwraca uwagę branży i procentuje aneksami oraz nowymi umowami – dodaje.
Bialcon to polska marka odzieżowa, która już od ponad 30 lat ubiera kobiety. Brand znany jest z eleganckich, klasycznych kolekcji, które łączą nowoczesne trendy z wygodą i ponadczasowym stylem. Bialcon oferuje szeroki wybór ubrań, od codziennych stylizacji po kreacje na specjalne okazje, kładąc nacisk na wysoką jakość tkanin, staranne wykończenie oraz krajową produkcję. Marka posiada sieć sklepów obejmującą ponad 70 lokalizacji w Polsce i za granicą.
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.