CCC zostaje w trzech centrach handlowych z portfolio Greenman Poland
Tomasz Pietrzak
Guarana Public Relations
ul. Żelazna 2
40-851 Katowice
tomasz.pietrzak|guaranapr.pl| |tomasz.pietrzak|guaranapr.pl
509106256
www.guaranapr.pl
Marka CCC kontynuuje współpracę z trzema centrami handlowymi z portfolio Greenman Poland – Nowymi Czyżynami w Krakowie, Nowymi Bielawami w Toruniu i Nową Górną w Łodzi. Już niebawem w tych obiektach zadebiutują lokale brandu w nowej odsłonie.
– CCC to dla nas jeden z kluczowych najemców. Marka obecna jest dziś nie tylko w centrach w Krakowie, Toruniu i Łodzi, ale także od lat w retail parkach Greenman Poland w Namysłowie, Grodzisku Mazowieckim i Włocławku – mówi Karolina Nitowska, Leasing Director w Greenman Poland. – Cieszymy się, że CCC dostrzega w naszych obiektach niesłabnący potencjał, o czym świadczą decyzje o dalszej współpracy oraz modernizacji obecnych lokali w Nowych Czyżynach, Nowych Bielawach i Nowej Górnej. Te już wkrótce czekają duże zmiany – dodaje.
Polegać będą one przede wszystkim na unowocześnieniu aranżacji sklepów w trzech centrach. Nowy układ umożliwi jeszcze lepszą ekspozycję asortymentu. Pojawi się też szerokie wejście do lokalu oraz przeszklona witryna z ekranami LED. Ekrany pojawią się również we wnętrzach. Cała przestrzeń podzielona zostanie natomiast na różne sekcje produktowe, ułatwiające zakupy.
Sklepy CCC od lat są jednym z fundamentów oferty obuwniczej centrów Nowe Czyżyny, Nowe Bielawy i Nowa Górna.
– CCC to lubiana i popularna destynacja zakupowa. Także wśród naszych klientów. Jak pokazały nam badania konsumenckie, CCC plasuje się dziś w czołówce najchętniej wybieranych sklepów we wszystkich trzech obiektach. Dla wielu naszych klientów to dziś sklep pierwszego wyboru na zakupy obuwnicze dla całej rodziny. Kupujących przyciąga szerokość asortymentu oraz znane marki, w tym sportowe, które dostępne są w sklepach CCC. Jesteśmy przekonani, że nowa aranżacja sklepów spodoba się odbiorcom – dodaje.
Tym bardziej, że także same centra handlowe z portfolio Greenman Poland się zmieniają. Nowe Czyżyny, Nowe Bielawy i Nowa Górna to obiekty, które w ostatnich latach poddane zostały modernizacji pasaży, elewacji oraz otoczenia. Centra zyskały także wielu nowych najemców, w tym z segmentu fashion.
Dwa z nich – Nowa Górna i Nowe Bielawy - przeszły natomiast rozbudowę, w efekcie której powstały nowoczesne kompleksy convenience, sprzyjające codziennym zakupom całą rodziną. Przy łódzkim centrum wyrósł park handlowy, który pomieścił 4 nowych najemców, z kolei przy toruńskim stworzono aż dwa takie obiekty z 7 najemcami.
– Zmiany, które zachodzą w naszych centrach skłaniają także coraz więcej najemców do metamorfoz swoich przestrzeni poprzez remont, remodeling lub wprowadzenie najświeższego konceptu handlowego. Obu stronom zależy bowiem na tworzeniu nowoczesnej, komfortowej i przyjaznej przestrzeni zakupowej, która zaprasza i skłania do częstych wizyt – mówi Karolina Nitowska.
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.