Debiut INPRO w Olsztynie – osiedle PROLOG już w sprzedaży!
Trójmiejski deweloper INPRO zadebiutował na olsztyńskim rynku nieruchomości, wprowadzając do swojej oferty osiedle mieszkaniowe PROLOG. Inwestycja będzie charakteryzowała się nowoczesną architekturą oraz licznymi udogodnieniami. Projekt powstaje przy ul. Cichej w Olsztynie. Termin zakończenia budowy I etapu zaplanowano na koniec sierpnia 2024 roku, natomiast etapu II rok później.
Osiedle PROLOG zrealizowane zostanie w dwóch etapach. Łącznie w ramach projektu utworzone zostaną trzy budynki.
W pierwszej fazie budowy osiedla powstanie 1 budynek wielorodzinny mieszczący 70 lokali mieszkalnych. Projekt przewiduje utworzenie 2-, 3- oraz 4-pokojowych mieszkań o powierzchniach mierzących od 40 do 106 m2.
W drugiej fazie budowy inwestycji zaplanowano dwa budynki obejmujące łącznie 124 lokale mieszkalne oraz 2 lokale usługowe. Powierzchnie oferowanych mieszkań wynoszą od 26 do 93 m2 i liczą od 1 do nawet 5 pokoi.
Mieszkania położone na najniższych kondygnacjach mieszkalnych będą posiadały zielone tarasy, natomiast do lokali na wyższych kondygnacjach przynależeć będą przeszklone balkony.
Osiedle PROLOG w Olsztynie
Wszystkie obiekty będą wyposażone w nowoczesne windy, boksy do przechowywania, a w częściach podziemnych powstanie także pomieszczenie do konserwacji rowerów oraz rowerownie.
W każdym z budynków przewidziano utworzenie hali garażowej (łącznie 145 miejsc postojowych). Na terenie inwestycji zaplanowano również naziemne parkingi obejmujące 114 miejsc, a dla posiadaczy samochodów elektrycznych znaczne udogodnienie stanowiła będzie zaprojektowana w obszarze parkingu stacja ładowania.
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
Czterodniowy tydzień pracy testuje coraz więcej organizacji. Przynosi korzyści zarówno pracownikom, jak i firmom
Rząd pracuje nad skróceniem tygodnia pracy, a szefowa resortu pracy Agnieszka Dziemianowicz-Bąk zadeklarowała, że zmiana miałaby wejść w życie jeszcze w obecnej kadencji Sejmu. Choć eksperci i pracodawcy są w tej kwestii podzieleni, to przykłady z innych rynków, m.in. Islandii, Wielkiej Brytanii i Portugalii, pokazują, że taki model ma wiele korzyści, zarówno po stronie pracowników, jak i firm.
Bankowość
Sądy są zalewane pozwami frankowiczów. Rząd pracuje nad ustawą usprawniającą sprawy kredytobiorców
W sądach toczy się około 200 tys. spraw dotyczących kredytów frankowych. Prawomocnym wyrokiem zakończyło się 30 tys. Na drogę sądową zdecydowała się jednak tylko część kredytobiorców. Umów objętych ryzykiem walutowym było blisko milion, a ich wartość w szczytowym okresie, czyli w 2011 roku, osiągnęła niemal 200 mld zł.
Handel
Donald Trump zaczyna swą drugą kadencję jako prezydent. Europejski biznes obawia się konsekwencji zapowiedzianych ceł
Świat biznesu z niepokojem czeka na pierwsze decyzje Donalda Trumpa, zwłaszcza w sprawie wprowadzenia głośno zapowiadanych ceł na towary z zagranicy. Zdaniem Marcina Nowackiego, wiceszefa Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, Unia Europejska musi się przygotować na większy odbiór produktów i usług ze Stanów Zjednoczonych, które mają wysoki deficyt w handlu ze Starym Kontynentem. Tradycyjnie życzliwie nastawiona do USA Polska mogłaby wykorzystać swoją prezydencję w Radzie UE, by doprowadzić do porozumienia między obu stronami.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.