Komunikaty PR

Dom to miejsce docelowe. Jak wybrać dobrze?

2022-06-23  |  13:00

Wśród ofert na wielkopolskim rynku nieruchomości, można dostrzec sporo inwestycji, w ramach których deweloperzy budują domy z ogrodami – zarówno na obrzeżach Poznania, jak i w granicach tego miasta. Z pewnością będzie to idealny wybór dla rodzin z dziećmi, a także miejsce docelowe, gwarantujące przestrzeń dla każdego domownika. Jak zatem wybrać nowy dom od dewelopera, by raz podjęta decyzja była słuszną i dawała mnóstwo radości?

 

Klienci na rynku nieruchomości czasami zmieniają swoje lokum, w zależności od tego, jaki rozdział życiowy otwierają. – Często zaczynamy od kawalerki na wynajem albo mieszkania 2-pokojowego, kiedy są to czasy studenckie, czy pierwszej pracy. Później wybieramy własne M, natomiast z biegiem czasu stawiamy na większą przestrzeń. Mam tu na myśli przede wszystkim rodziny z dziećmi, które najczęściej wybierają własny dom z ogrodem, będący później miejscem docelowym, gdzie każdy ma swój pokój i po prostu więcej swobody – mówi Tomasz Pietrzyński, członek zarządu firmy More Place, realizującej poznańskie Osiedle Przy Jeziorach, zlokalizowane przy ulicy Golęczewskiej i jednocześnie blisko Strzeszyna. Każdy lokal będzie miał powierzchnię ponad 110 mkw., z klasycznym dwupoziomowym projektem przestrzennym. Nabywcy mają do wyboru dwa układy pomieszczeń, które obejmują odpowiednio: cztery lub pięć pokoi. Na piętrze lokalu zaprojektowano m.in. dwie sypialnie i łazienkę. Na parterze oprócz salonu, kuchni i łazienki będzie dodatkowo: pokój i garderoba lub, w drugim wariancie, dwa pokoje. - Dzięki takiemu projektowi, łatwo będzie zaaranżować osobny gabinet do pracy, pokój hobby, czy osobne domowe mini-kino. Proponujemy dodatkowe rozwiązania z myślą o przyszłych mieszkańcach. Osobna garderoba, pomieszczenie z funkcją pralni i suszarni, wpływają na wygodę użytkowania domu. Planując inwestycję, wiedzieliśmy, że klienci będą poszukiwać miejsca docelowego dla siebie i całej rodziny oraz mieliśmy świadomość, jakimi kryteriami będą w takim wyborze się kierować – podkreśla Tomasz Pietrzyński z firmy More Place.

 

Przedstawiciel firmy More Place uważa, że wybierając miejsce docelowe do mieszkania, należy wziąć pod uwagę też dodatkowe aspekty. Są to: infrastruktura, standard wykonania lokalu, jak i części wspólnych, doświadczenie dewelopera w realizacji osiedli złożonych z domów, czy lokalizacja. Skoro szukamy domu dla całej rodziny raz, niech to będzie wybór przemyślany pod każdym względem.

- W tym przypadku nie warto iść na kompromisy, ponieważ mówimy o sporej inwestycji, na lata. Właśnie dlatego stworzyliśmy Osiedle Przy Jeziorach, analizując każdy szczegół – tłumaczy Tomasz Pietrzyński. W tym kontekście, warto podkreślić, że osiedle przy ulicy Golęczewskiej w Poznaniu jest ogrodzone, autem można wjechać tylko przez bramę z kontrolą dostępu. Inwestycja powstaje z pełną infrastrukturą, czego przykładem jest pierwszy i drugi etap. - Niemal połowa z 28 budynków dwulokalowych jest gotowa, do dyspozycji naszych klientów mamy też dom pokazowy. Naszym kapitałem jest spore doświadczenie, z którego czerpiemy i którym dzielimy się z klientami, odpowiadając na ich pytania oraz służąc radą na każdym etapie transakcji zakupu nieruchomości – mówi Tomasz Pietrzyński.

 

Wybierając dom, w którym chcemy zostać na lata, warto wziąć pod uwagę wiele kryteriów, jak: powierzchnia, projekt przestrzenny, dodatkowe udogodnienia, lokalizacja, doświadczenie dewelopera. Tylko sprawdzona inwestycja zapewni komfort, czyli wygodę mieszkania na co dzień i poczucie dobrze dokonanego wyboru. Oprócz wymienionych wyżej elementów, warto odwiedzić gotowe realizacje dewelopera, czy nawet dom pokazowy, co pozwala na żywo zobaczyć, jakie są możliwości aranżacyjne pomieszczeń.

 

Warto podkreślić, że na Osiedlu Przy Jeziorach trwa budowa III etapu, a wybrane lokale są dostępne w sprzedaży w cenie od 6060 zł brutto/ mkw. Każdy z nich znajdzie się na dużej działce o powierzchni od 451 do 507 mkw., co daje dodatkowe możliwości odpoczynku we własnym ogrodzie. Budowa osiedla zakończy się w 2023 roku.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Dopłaty kredytowe, a wynajem mieszkania: będzie problem? Biuro prasowe
2024-07-26 | 11:00

Dopłaty kredytowe, a wynajem mieszkania: będzie problem?

Do tej pory Polacy mogli skorzystać z trzech programów dopłat kredytowych: Rodzina na Swoim, Mieszkanie dla Młodych oraz Bezpieczny Kredyt 2%. Na horyzoncie pojawia się program Kredyt
Nieruchomości CCC zostaje w trzech centrach handlowych z portfolio Greenman Poland
2024-07-25 | 12:00

CCC zostaje w trzech centrach handlowych z portfolio Greenman Poland

  Marka CCC kontynuuje współpracę z trzema centrami handlowymi z portfolio Greenman Poland – Nowymi Czyżynami w Krakowie, Nowymi Bielawami w Toruniu i Nową Górną w
Nieruchomości Warsaw office market in the process of adaptation
2024-07-25 | 01:00

Warsaw office market in the process of adaptation

Stable demand, low supply of new offices, and few vacancies—this briefly describes the current situation in the Warsaw market Just under 11 per cent of the office space resources in

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

IT i technologie

Przemysł

Koszty instalacji robotów wciąż zbyt wysokie dla firm. Są one jednak świadome konieczności takich inwestycji

Koszty pracy ludzkiej są nadal niskie, a korzyść z instalacji robota na linii produkcyjnej nie jest jeszcze tak duża. To – według raportu Polskiego Instytutu Ekonomicznego – jedna z głównych barier w procesie robotyzacji w Polsce. Jednak dynamicznie rosnące średnie i minimalne wynagrodzenie, a także pogłębiający się niedobór pracowników mogą powoli tę tendencję zmieniać na korzyść robotów. Poza kwestią kosztową wadami, które widzą przedstawiciele firm przemysłowych, są m.in. zależność od stabilnych dostaw energii i technologii zagranicznych dostawców. Problemem nie są jednak kwestie obaw co do wpływu robotów na rynek pracy.

Zdrowie

Załogi Lotniczego Pogotowia Ratunkowego ćwiczą techniki zabiegowe ratujące życie pacjentów. W centrum szkoleniowym odwzorowywane są najcięższe przypadki

Załogi Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które tylko w ubiegłym roku były wzywane do prawie 12 tys. wypadków i pilnych, trudnych przypadków, muszą się ciągle szkolić, żeby być w stanie jak najlepiej pomagać pacjentom m.in. po ciężkich urazach, poparzeniach czy nagłym zatrzymaniu akcji serca. – Szkolenia to podstawa naszego funkcjonowania – podkreśla prof. dr hab. n. med. Robert Gałązkowski, koordynator Mobilnej grupy zabezpieczenia medycznego i wieloletni dyrektor LPR. Lekarze, ratownicy medyczni i pielęgniarze rozpoczęli szkolenia w warszawskim Centrum Edukacji Medycznej – specjalistycznym ośrodku Grupy LUX MED, gdzie mogą ćwiczyć najtrudniejsze techniki zabiegowe, ratujące życie pacjentów, w warunkach jak najbardziej odwzorowujących realia.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.