Komunikaty PR

Dom zamiast mieszkania, czyli więcej korzyści

2024-06-05  |  08:00

Oczekiwania klientów na rynku mieszkaniowym są coraz wyższe. Deweloper, chcąc być konkurencyjnym, powinien zaoferować przyszłemu mieszkańcowi więcej korzyści, w kontekście wykonania budynku, dodatkowych opcji wyposażenia, czy nawet lokalizacji. By odnieść sukces, trzeba wyprzedzić konkurencję w każdej z tych kategorii. Z taką myślą deweloper More Place realizuje poznańskie Osiedle Przy Jeziorach. 

 

Czasy, kiedy klienci przed wyborem nieruchomości porównali jedynie metraż, cenę i lokalizację w ramach poszczególnych ofert, odeszły w niepamięć. Rzecz jasna nadal są to kryteria kluczowe, ale nie jedyne. – Osoby, które wybiorą dom w zabudowie bliźniaczej na naszym Osiedlu Przy Jeziorach, mogą liczyć na dodatkowe korzyści. Wśród nich możemy wymienić miejsca postojowe przed budynkiem, przestronny ogród, które są w bazowej cenie nieruchomości. Klienci dostrzegają różnicę. Wybierając naszą ofertę, nie muszą płacić kilkadziesiąt tysięcy złotych za miejsce postojowe, a przecież w budynkach wielorodzinnych w Poznaniu to raczej standard. Zaoszczędzone w ten sposób finanse można przeznaczyć na wykończenie oraz aranżację wnętrz lub chociażby na opcje dodatkowe, np. fotowoltaikę, wiatę garażową z bramą segmentową, rolety zewnętrzne lub ogrzewanie podłogowe – mówi Tomasz Pietrzyński z firmy More Place, która oferuje domy w zabudowie bliźniaczej w Poznaniu, przy ul. Golęczewskiej. 

 

Niewątpliwe wartością dodaną, jaką proponują swoim klientom inwestorzy Osiedla Przy Jeziorach, są duże ogrody, przynależne do każdego domu z oferty. Wybrany przez nabywcę lokal jest położony na przestronnej działce o powierzchni od 490 do 1221 mkw. Żaden, nawet najbardziej spektakularny budynek wielorodzinny w Poznaniu nie oferuje takiej dodatkowej przestrzeni, która szczególnie w okresie letnim może być świetnie wykorzystana, jako tzw. strefa relaksu. Ponadto sporym atutem domów w ramach Osiedla Przy Jeziorach będzie kompleksowość, tzn. inwestycja powstaje wraz z chodnikami, alejką wewnętrzną prowadzącą do wszystkich domów oraz bramą wjazdową z kontrolą dostępu. A to wszystko w cenie mieszkania 3-pokojowego w budynku wielorodzinnym. – Warto podkreślić, że nasze domy wyróżniają się większym metrażem, czyli 111,47 mkw. Często nabywcy nam mówią, że jest to oferta „szyta na miarę”, czyli więcej, niż w wielu innych ofertach, ale też powierzchnia nie przytłacza, a przecież większy metraż to też większy koszt wykończenia pod klucz – podkreśla nasz rozmówca. 

 

Deweloper More Place wprowadził kolejne domy w zabudowie bliźniaczej do sprzedaży, o powierzchni 111,47 mkw., z podziałem przestrzeni na strefę dzienną na parterze oraz strefę wypoczynkową na piętrze. Salon, osobna kuchnia, toaleta oraz dwa pokoje tworzą parter. Z kolei na poziomie pierwszym (z delikatnymi skosami) znajdują się: dwa przestronne pokoje, oddzielna garderoba, toaleta oraz dodatkowe pomieszczenie np. na pralnio-suszarnię. – Stawiamy na więcej atutów oraz dodatkowe korzyści, dzięki czemu klienci chętnie umawiają się na spotkania pokazowe, by zobaczyć chociażby gotowe etapy osiedla. Nowa oferta cieszy się sporym zainteresowaniem, co potwierdza, że warto zaproponować „coś więcej” – podsumowuje Tomasz Pietrzyński z More Place.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Nieruchomości Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Trwają prace nad szczegółowymi wytycznymi dla schronów. Prowadzona jest też inwentaryzacja i ocena stanu istniejących obiektów

W MSWiA trwają prace nad rozporządzeniem, które określi m.in., jakie warunki powinny spełniać miejsca schronienia, oraz wprowadzi spójne standardy dotyczące ich organizacji i wyposażenia. Ich opracowanie wymagane jest przez ustawę o ochronie ludności i obronie cywilnej, która weszła w życie 1 stycznia br. Trwa także inwentaryzacja istniejących obiektów zbiorowej ochrony, w tym schronów. Jak podkreślają eksperci, mamy w tym obszarze wiele zaległości do nadrobienia. Problemem jest niedobór specjalistów od budowli schronowych, którzy mogliby ten proces wesprzeć i przyspieszyć.

Handel

Nowy rozdział we współpracy Wielka Brytania – Unia Europejska. Bezpieczeństwo jedną z kluczowych kwestii

19 maja odbędzie się w Londynie pierwszy od brexitu na tak wysokim szczeblu szczyt brytyjskich i unijnych przywódców. Zdaniem polskich europosłów obydwie strony dojrzały do ponownego zacieśnienia stosunków i są dla siebie kluczowymi partnerami. Rozmowy dotyczyć mają przede wszystkim zagadnień związanych z obronnością, ale także możliwości swobodnego przemieszczania się młodych ludzi. Wyzwaniem we wzajemnych relacjach wciąż są kwestie handlowe.

Transport

W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku

Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.