Komunikaty PR

Dzień otwarty na inwestycji Nowe Ogrody

2023-09-28  |  10:00

Już za kilka miesięcy, w II kwartale 2024 roku gotowy będzie VIII etap projektu Nowe Ogrody. Moment zaawansowania prac pozwala na jego prezentację w postaci dnia otwartego. Deweloper zaprasza na inwestycję przy ul. Meissnera w Poznaniu w sobotę, 30 września bieżącego roku.

 

Osiedle Nowe Ogrody powstaje na poznańskich Jeżycach, przy ulicy Meissnera 2. W przyszłym roku zakończy się budowa ostatniego, VIII etapu. Wieloletnia rozbudowa projektu to przykład realizacji przemyślanej koncepcji uzupełnianej o aktualne trendy oraz nowe rozwiązania technologiczne. Ponadto mieszkańcy chwalą sobie liczną zieleń, która otacza inwestycję, spokój każdego dnia, aranżację licznych zielonych skwerów i wewnętrznych dziedzińców oraz wysokiej jakości wykonanie budynków mieszkalnych i nie tylko.

 

W sobotę, 30 września deweloper zaprasza na „Dzień Otwarty”. W godzinach od 10.00 do 14.00 potencjalni klienci będą mogli zapoznać się z ofertą wolnych lokali, a nawet z bliska obejrzeć stan zaawansowania budowy. A to już możliwość oceny proponowanych powierzchni i funkcjonalności rozkładu pomieszczeń. - Osoby, które chcą wejść na budowę prosimy o wcześniejszy kontakt z naszym biurem sprzedaży. Ponadto obecnie proponujemy umowę deweloperską za 1 zł, przy założeniu, że rezerwacja zostanie podpisana do końca października – mówi Piotr Łopatka, członek zarządu spółki Proxin.

 

Ostatni, VIII etap inwestycji Nowe Ogrody to 107 mieszkań, z czego dostępne są w sprzedaży mieszkania o powierzchni od 52 do 86 mkw. Oznacza to, że nabywcy mogą wybrać lokale 2-, 3-, lub 4-pokojowe, z ekspozycją na dwie strony świata, co pozwala się cieszyć promieniami słonecznymi we wnętrzach o różnych porach dnia.

 

W ramach tej części osiedla nie zabraknie m.in. hali garażowej, reprezentatywnych części wspólnych z energooszczędnymi instalacjami oświetlającymi, rowerowni, czy stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Takie udogodnienia podkreślają jakość osiedli Proxin. Lokalizacja Nowych Ogrodów, z dala od zgiełku i centrum Poznania zapewnia sąsiedztwo licznych terenów zielonych. W bliższej i dalszej okolicy świetnie czują się czworonogi, a warto podkreślić, że już co piąty mieszkaniec osiedla ma zwierzaka. Wszyscy lubią też okolicę Rusałki, Ogrodu Botanicznego czy Lasku Marcelińskiego, a wycieczki rowerem w te miejsca stały się nieodłącznym elementem stylu życia w tej części miasta. Sprzyjają temu niezliczone ścieżki rowerowe. Okoliczna infrastruktura to także sklepy, punkty handlowo – usługowe,  dostępność komunikacji miejskiej, obiektów sportowych: jak basen, klub fitness, czy korty tenisowe. Siedem zrealizowanych etapów, kilkuset zadowolonych klientów potwierdzają słuszność wyboru osiedla Nowe Ogrody. A to już ostatnia okazja, by zakupić tutaj mieszkanie. Warto wybrać się na dzień otwarty.

 

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów Biuro prasowe
2024-12-30 | 15:00

Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów

Rosnące ceny mieszkań skłaniają wiele osób do wyboru mikroapartamentów jako przystępnej cenowo i funkcjonalnej alternatywy. Koszty ich zakupu i utrzymania są niższe, co czyni
Nieruchomości Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
2024-12-30 | 15:00

Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?

Kraków nieustannie buduje swoją pozycję na rynku mieszkaniowym. Rosnące inwestycje, turystyczny urok i zwiększająca się liczba mieszkańców sprawiają, że zapotrzebowanie na
Nieruchomości Deweloperzy nie nadążają za popytem
2024-12-30 | 15:00

Deweloperzy nie nadążają za popytem

Mieszkania drożeją, a nowych powstaje rekordowo mało. W 2023 roku deweloperzy rozpoczęli budowę 114,5 tys. lokali – to najmniej od sześciu lat. Ceny za mkw. w Warszawie zdążyły

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

NEWSERIA POLECA

Bezpieczeństwo najważniejsze dla pacjentów decydujących się na zabiegi korekty wad wzroku

Wady refrakcji, takie jak krótkowzroczność, astygmatyzm czy starczowzroczność, można skutecznie i trwale usunąć. Kwestii bezpieczeństwa zabiegów korekcji wad wzroku dotyczy najwięcej obaw pacjentów, którzy myślą o takim kroku. Tutaj z pomocą przychodzą certyfikaty spełnianych norm jakości, akredytacje poszczególnych placówek oraz potwierdzenie kwalifikacji lekarzy chirurgów.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zamrożenie cen prądu do końca września br. Takie mechanizmy nie rozwiązują przyczyn problemu wysokich cen

Zgodnie z decyzją rządu zamrożenie cen energii dla gospodarstw domowych na poziomie 500 zł netto za 1 MWh zostało wydłużone do 30 września 2025 roku. Dzięki temu odbiorcy jeszcze przez co najmniej dziewięć miesięcy nie odczują  wzrostu rachunków za energię elektryczną. – Dopłaty jako sposób walki z wysokimi cenami energii nie są dobrym rozwiązaniem, bo one nie zlikwidują problemu. Znacznie prostszym rozwiązaniem byłby powrót do tańszych źródeł energii, w przypadku Polski takim tanim źródłem jest węgiel i elektrownia atomowa – ocenia europoseł z Konfederacji Marcin Sypniewski.

Prawo

Pracodawcy apelują o usprawnienie wydawania zezwoleń na pracę cudzoziemcom. Nowe regulacje tylko w części w tym pomogą

Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium Polski został przyjęty w grudniu przez rząd i trafił już do Sejmu. Nowe przepisy zakładają pełną elektronizację wnioskowania i wydawania zezwoleń na pracę i rezygnację z testu rynku pracy. Niekoniecznie jednak oznacza to większą otwartość na pracowników z zagranicy. – To nie zmiana jakościowa, ale co najwyżej próba sanacji przeciążonego systemu – ocenia dr Michał Szypniewski z kancelarii BKB Baran Książek Bigaj.

IT i technologie

Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji ma wystartować w tym roku. Polskie wojsko coraz szerzej korzysta z tej technologii

– Opracowujemy koncepcję funkcjonowania Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji. Szkolimy też odpowiednio naszych inżynierów, współpracujemy z uczelniami wyższymi w tym aspekcie, aby mieć gotowy odpowiedni potencjał intelektualny – mówi gen. dyw. Karol Molenda, dowódca Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni. Nowa formacja będzie odpowiadać za opracowywanie i wdrażanie rozwiązań AI na potrzeby działań militarnych. Podobne instytucje są już powoływane przez inne kraje NATO.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.