Komunikaty PR

Event Hall w Fabryce Norblina już otwarty

2024-06-11  |  19:00
Biuro prasowe
Kontakt

Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations

ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl
Do pobrania docx ( 4.97 MB )

Fabryka Norblina zyskała nową przestrzeń do organizacji wydarzeń. Event Hall to 670 mkw. powierzchni urządzonej w industrialnym stylu, przeznaczonej na eventy, które mogą zgromadzić nawet do 500 osób. Znajduje się w kinie KinoGram na poziomie +2 w budynku Galwan na terenie warszawskiego kompleksu przy ulicy Żelaznej.

Event Hall to miejsce, które charakteryzuje funkcjonalność i nietuzinkowy styl. Projekt wnętrza autorstwa architektki z Dubaju, Mariny Khalil, nawiązuje do architektury i klimatu Fabryki Norblina. Nowo otwarta przestrzeń jest wielofunkcyjna i zbudowana modułowo, dzięki czemu za pomocą akustycznej ściany można podzielić ją na dwie niezależne sale zgodnie z rodzajem organizowanego wydarzenia. Mogą się tu odbywać konferencje, prezentacje, szkolenia, streamingi, a także gale, bankiety, koncerty czy bardziej kameralne eventy. Dodatkowo do dyspozycji dostępne jest przestronne foyer kina KinoGram i sale kinowe, które mogą zostać wykorzystane przez organizatorów różnego rodzaju wydarzeń, co daje niemal nieograniczone możliwości konfiguracji. Event Hall oferuje także pełne wyposażenie meblowe, ekrany, scenę oraz zaplecze cateringowe i serwisowe, a także dedykowaną ofertę barową oraz bary mobilne.

- Nasza nowa przestrzeń w Fabryce Norblina to miejsce, w którym może zostać zorganizowany niemal każdy event, jesteśmy w stanie spełnić prawie każdą fantazję naszych klientów. Najnowsza technologia dźwiękowa i techniczna w połączeniu z doskonałą akustyką, catering przygotowywany na miejscu oraz profesjonalna obsługa to kluczowe elementy, które nas wyróżniają – mówi Pierre Abi-Nader, CEO w Event Hall.

Nowe miejsce w Fabryce Norblina wyposażone jest w nowoczesny sprzęt scenotechniczny renomowanych, światowych marek takich jak AR Net, Bose Professional, Cuelux, Dante, Dali 2, Fortinet i Kramer Control. Organizatorzy wydarzeń docenią fakt, że na miejscu dostępny jest dedykowany zespół, który wesprze ich zarówno w kwestiach koncepcyjnych, jak i technicznych. Event Hall może pomieścić 300 gości w ustawieniu bankietowym, 400 – w opcji teatralnej czy nawet 500 gości w ustawieniu koktajlowym.

- Na mapie Warszawy nie brakuje miejsc do organizacji eventów, jesteśmy jednak przekonani, że siła przyciągania Fabryki Norblina jest ogromna, a udogodnienia dostępne na miejscu będą atrakcyjne dla wielu firm oraz organizatorów wydarzeń. Obecność galerii immersyjnej Art Box Expericence, Piano Baru, klubu i restauracji MOXO, Muzeum Fabryki Norblina czy innych konceptów w jednym miejscu daje dodatkowe możliwości zorganizowania dla uczestników wydarzeń ciekawej atrakcji kulturalnej czy rozrywkowej, komfortowo, w jednym miejscu – mówi Kinga Nowakowska, członkini zarządu i dyrektor operacyjna w Grupie Capital Park.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Beyond Public Relations
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Zespołowe wyzwanie OKAM - 20 tys. kilometrów na 20-lecie firmy Biuro prasowe
2024-07-22 | 15:00

Zespołowe wyzwanie OKAM - 20 tys. kilometrów na 20-lecie firmy

Z okazji 20-lecia, przypadającego na 2024 rok, OKAM zorganizował sportowe wyzwanie, połączone z działaniami CSR. Przez cztery letnie miesiące pracownicy OKAM dążą do zdobycia 20 tys.
Nieruchomości Termy Karkonosze Resort & Spa – oaza spokoju i równowagi
2024-07-22 | 10:30

Termy Karkonosze Resort & Spa – oaza spokoju i równowagi

Kompleks hotelowo-rekreacyjny, Termy Karkonosze Resort & Spa to oaza spokoju i równowagi, skomponowana z dwóch unikatowych stref – kameralnych willi i luksusowego hotelu.
Nieruchomości Katastrofa budowlana, nieszczęśliwy wypadek i co dalej?
2024-07-22 | 01:00

Katastrofa budowlana, nieszczęśliwy wypadek i co dalej?

Katastrofy budowlane i nieszczęśliwe wypadki, takie jak pożary, wybuch gazu czy te wynikające z błędów ludzkich, stanowią poważne wyzwania dla bezpieczeństwa konstrukcji oraz jej

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Przedsiębiorcy czekają na doprecyzowanie przepisów dotyczących Małego ZUS-u Plus. W sądach toczy się ponad 600 spraw z ZUS-em

Oddziały Biura Rzecznika MŚP prowadzą już ponad 600 spraw dotyczących Małego ZUS-u Plus. Przedmiotem sporu z ZUS-em jest interpretacja, jak długo – dwa czy trzy lata – powinna trwać przerwa, po upływie której przedsiębiorca może ponownie skorzystać z niższych składek. Pod koniec czerwca Sąd Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim wydał pierwszy wyrok, w którym podzielił korzystną dla przedsiębiorców argumentację Rzecznika MŚP. – Nie stanowi on jeszcze o linii interpretacyjnej. Czekamy na wejście w życie ustawy deregulacyjnej, która ułatwi od stycznia przedsiębiorcom przechodzenie na Mały ZUS Plus – mówi Agnieszka Majewska, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Problemy społeczne

Awaria CrowdStrike’a miała podobne skutki jak potencjalny cyberatak. Uzależnienie od technologii to ryzyko wyłączenia całych gałęzi gospodarki

Ogromna awaria systemu Windows, wywołanego błędem w aktualizacji oprogramowania CrowdStrike, doprowadziła do globalnego paraliżu. Przestały działać systemy istotne z perspektywy codziennego życia milionów ludzi. Tylko w piątek odwołano kilka tysięcy lotów na całym świecie,  a w części regionów w USA nie działał numer alarmowy. – To pokazuje, że im bardziej jesteśmy uzależnieni od technologii, tym łatwiej wykluczyć wręcz całe gałęzie gospodarki, a podobne skutki mógłby mieć cyberatak – ocenia Krzysztof Izdebski z Fundacji im. Stefana Batorego. Jego zdaniem tego typu incydenty są nie do uniknięcia i trzeba się na nie lepiej przygotować.

Ochrona środowiska

Nowelizacja przepisów ma przyspieszyć rozwój farm wiatrowych. Do 2040 roku Polska może mieć zainstalowane w nich ponad 40 GW mocy

Jeszcze w tym kwartale ma zostać przyjęty przez rząd projekt zmian w ustawie o inwestycjach w zakresie elektrowni wiatrowych. Nowelizacja zmniejsza minimalną odległość turbin wiatrowych od zabudowań do 500 m. Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej ocenia, że zmiana odległości zwiększy potencjał energetyki wiatrowej do 2040 roku nawet dwukrotnie, do poziomu 41,1 GW. – Branża czeka też na przyspieszenie procedur, przede wszystkim procedury środowiskowej i całego procesu zmiany przeznaczenia gruntów – mówi Anna Kosińska, członkini zarządu Res Global Investment.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.