Komunikaty PR

EY na dłużej w biurowcu Imagine w Łodzi

2024-06-05  |  10:00
Biuro prasowe
Do pobrania EY ( 0.09 MB )

EY, międzynarodowy lider w zakresie audytu, doradztwa podatkowego, technologicznego, biznesowego oraz transakcyjnego, przedłużył umowę najmu ponad 1400 mkw. powierzchni biurowej w kompleksie Imagine w Łodzi.

EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych, zatrudniającym w Polsce ponad 7000 specjalistów pracujących w 8 miastach: w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Rzeszowie oraz w Centrum Usług Wspólnych EY.

Do grona najemców kompleksu biurowego Imagine w Łodzi EY dołączył w 2019 roku. Biura łódzkiego oddziału znajdują się w budynku A kompleksu Imagine, zlokalizowanego przy skrzyżowaniu alei Piłsudskiego i Śmigłego-Rydza. Obecnie firma zawarła umowę najmu na 1400 mkw powierzchni biurowej. Proces negocjacyjny był wspierany przez Zespół Doradztwa Rynku Nieruchomości EY.

EY jest znany z innowacyjnego podejścia do zagospodarowania przestrzeni biurowej, co znajduje odzwierciedlenie w planach dotyczących wynajmowanej powierzchni. Aktualnie we wszystkich naszych biurach w Polsce jesteśmy na etapie wprowadzania zmian na przestrzeniach biurowych, tak aby te jeszcze bardziej sprzyjały współpracy i wymianie pomysłów między pracownikami – podkreśla Anna Kicińska, Partnerka EY Polska, Liderka Grupy Doradztwa Rynku Nieruchomości.

Realizowane zmiany są kluczowe dla utrzymania dynamiki i kreatywności w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie biznesu, który redefiniuje funkcję biura jaką jeszcze do niedawna znaliśmy. Wszystko to ma na celu stworzenie przestrzeni, która zachęci pracowników do jeszcze częstszego korzystania z biura – dodaje Wojciech Szczepański z Zespołu Doradztwa Rynku Nieruchomości EY.

Jesteśmy dumni, że firma EY zdecydowała się przedłużyć umowę najmu w Imagine w Łodzi. To dowód na to, że nasz biurowiec spełnia oczekiwania niezwykle wymagającego Klienta. Postrzegamy to również, jako wyraz zaufania do jakości naszych usług oraz potwierdzenie atrakcyjności lokalizacji. Jesteśmy przekonani, że kontynuacja współpracy z tak szanowanym partnerem biznesowym jakim jest EY, jeszcze bardziej wzmocni pozycję kompleksu Imagine, jako biurowca najwyższej klasy w regionie – powiedział Mariusz Frąckiewicz, Dyrektor Krajowy Avestus Real Estate w Polsce

Nowoczesny kompleks biurowy Imagine składa się z trzech budynków w standardzie technicznym klasy A. Dwa sześciokondygnacyjne budynki oferują łącznie 17 200 mkw. powierzchni komercyjnej – 14 800 mkw. powierzchni biurowej i 2 400 mkw. powierzchni handlowo-usługowej. W trzecim budynku znajduje się naziemny garaż, oferujący 356 miejsc parkingowych i 49 podwójnych stojaków rowerowych.

Najwyższa jakość wykończenia oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań energooszczędnych (potwierdzone certyfikacją BREEAM Interim Design Stage na poziomie „Excellent”) – to nie jedyne zalety kompleksu. Jego atutem jest także doskonała lokalizacja w centrum Łodzi, na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej, która gwarantuje liczne korzyści dla przedsiębiorców posiadających siedziby swoich firm właśnie w tym miejscu.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Zespołowe wyzwanie OKAM - 20 tys. kilometrów na 20-lecie firmy Biuro prasowe
2024-07-22 | 15:00

Zespołowe wyzwanie OKAM - 20 tys. kilometrów na 20-lecie firmy

Z okazji 20-lecia, przypadającego na 2024 rok, OKAM zorganizował sportowe wyzwanie, połączone z działaniami CSR. Przez cztery letnie miesiące pracownicy OKAM dążą do zdobycia 20 tys.
Nieruchomości Termy Karkonosze Resort & Spa – oaza spokoju i równowagi
2024-07-22 | 10:30

Termy Karkonosze Resort & Spa – oaza spokoju i równowagi

Kompleks hotelowo-rekreacyjny, Termy Karkonosze Resort & Spa to oaza spokoju i równowagi, skomponowana z dwóch unikatowych stref – kameralnych willi i luksusowego hotelu.
Nieruchomości Katastrofa budowlana, nieszczęśliwy wypadek i co dalej?
2024-07-22 | 01:00

Katastrofa budowlana, nieszczęśliwy wypadek i co dalej?

Katastrofy budowlane i nieszczęśliwe wypadki, takie jak pożary, wybuch gazu czy te wynikające z błędów ludzkich, stanowią poważne wyzwania dla bezpieczeństwa konstrukcji oraz jej

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Przedsiębiorcy czekają na doprecyzowanie przepisów dotyczących Małego ZUS-u Plus. W sądach toczy się ponad 600 spraw z ZUS-em

Oddziały Biura Rzecznika MŚP prowadzą już ponad 600 spraw dotyczących Małego ZUS-u Plus. Przedmiotem sporu z ZUS-em jest interpretacja, jak długo – dwa czy trzy lata – powinna trwać przerwa, po upływie której przedsiębiorca może ponownie skorzystać z niższych składek. Pod koniec czerwca Sąd Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim wydał pierwszy wyrok, w którym podzielił korzystną dla przedsiębiorców argumentację Rzecznika MŚP. – Nie stanowi on jeszcze o linii interpretacyjnej. Czekamy na wejście w życie ustawy deregulacyjnej, która ułatwi od stycznia przedsiębiorcom przechodzenie na Mały ZUS Plus – mówi Agnieszka Majewska, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Problemy społeczne

Awaria CrowdStrike’a miała podobne skutki jak potencjalny cyberatak. Uzależnienie od technologii to ryzyko wyłączenia całych gałęzi gospodarki

Ogromna awaria systemu Windows, wywołanego błędem w aktualizacji oprogramowania CrowdStrike, doprowadziła do globalnego paraliżu. Przestały działać systemy istotne z perspektywy codziennego życia milionów ludzi. Tylko w piątek odwołano kilka tysięcy lotów na całym świecie,  a w części regionów w USA nie działał numer alarmowy. – To pokazuje, że im bardziej jesteśmy uzależnieni od technologii, tym łatwiej wykluczyć wręcz całe gałęzie gospodarki, a podobne skutki mógłby mieć cyberatak – ocenia Krzysztof Izdebski z Fundacji im. Stefana Batorego. Jego zdaniem tego typu incydenty są nie do uniknięcia i trzeba się na nie lepiej przygotować.

Ochrona środowiska

Nowelizacja przepisów ma przyspieszyć rozwój farm wiatrowych. Do 2040 roku Polska może mieć zainstalowane w nich ponad 40 GW mocy

Jeszcze w tym kwartale ma zostać przyjęty przez rząd projekt zmian w ustawie o inwestycjach w zakresie elektrowni wiatrowych. Nowelizacja zmniejsza minimalną odległość turbin wiatrowych od zabudowań do 500 m. Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej ocenia, że zmiana odległości zwiększy potencjał energetyki wiatrowej do 2040 roku nawet dwukrotnie, do poziomu 41,1 GW. – Branża czeka też na przyspieszenie procedur, przede wszystkim procedury środowiskowej i całego procesu zmiany przeznaczenia gruntów – mówi Anna Kosińska, członkini zarządu Res Global Investment.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.