GH Development wprowadza na rynek czwartą inwestycję w Warszawie
GH Development wprowadza na warszawski rynek nieruchomości swoją czwartą inwestycję mieszkaniową. W ramach projektu „Vista Wawer” powstanie kameralny budynek przy ul. Tytoniowej 20, na styku dwóch dzielnic - Wawra oraz Pragi Południe. Jest to już kolejny projekt wielorodzinny realizowany przez belgijskiego dewelopera w stolicy, który z powodzeniem wdraża strategię biznesową, zakładającą tworzenie nowoczesnych inwestycji mieszkaniowych w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach.
Na granicy dwóch dzielnic, Wawra oraz Pragi Południe, przy ulicy Tytoniowej 20, powstanie kameralna inwestycja mieszkaniowa „Vista Wawer”. Projekt zakłada budowę 80 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniowo lokali, od 27 do 78 m kw., z funkcjonalnymi układami pomieszczeń – od jednopokojowych do czteropokojowych. Dla wygody mieszkańców deweloper GH Development, zaprojektował budynek w taki sposób, aby każde z mieszkań posiadało balkon, a lokale położone na parterze przestronne ogródki nawet do 150 m kw. W budynku przewidziany został komfortowy podziemny parking, naziemne miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie, dodatkowo na parterze znajdą się 3 lokale handlowo-usługowe.
- Rozpoczęliśmy sprzedaż naszej najnowszej inwestycji w Warszawie - „Vista Wawer”. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują mieszkania w pobliżu natury, w lokalizacji umożliwiającej łatwy dostęp do udogodnień miasta. Obecnie przygotowujemy się do uruchomienia budowy – powiedział Michał Szałajko, odpowiedzialny za sprzedaż i marketing w GH Development.
Inwestycję charakteryzuje doskonała lokalizacja i nieduża odległość przystanków komunikacji miejskiej zapewniająca wygodne połączenia z pozostałymi dzielnicami miasta oraz bliskość trasy wyjazdowej z Warszawy (S8). Atrakcyjne położenie „Vista Wawer” uzupełnia bliskość nieruchomości do terenów zielonych, sprzyjających rekreacji. W sąsiedztwie można znaleźć Park im. płk. Jana Szypowskiego „Leśnika”, który oferuje przestrzeń do spacerów, biegania oraz relaksu w otoczeniu przyrody. W pobliżu znajduje się również Rezerwat Olszynka Grochowska, stanowiący zielone serce Pragi Południe.
GH Development intensywnie przygotowuje się do realizacji następnych projektów w stolicy na swoich gruntach. Łącznie w samej tylko Warszawie deweloper planuje zbudować ponad 2000 lokali w 6 różnych lokalizacjach.
Więcej informacji na: www.vistawawer.pl i www.ghdevelopment.pl
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.