Komunikaty PR

Grunwald2 - poznański bestseller Ronson Development wkrótce będzie gotowy

2020-04-17  |  09:30
Biuro prasowe

Już latem pierwsi mieszkańcy zamieszkają na osiedlu Grunwald2 przy ul. Świerzawskiej. Na budowie, której zakończenie planowane jest na maj, trwają obecnie intensywne prace wykończeniowe. To może być ostatni dzwonek, by znaleźć wymarzone mieszkanie w tej inwestycji. Projekt Ronson Development cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów – nabywców znalazło w nim już 80% lokali.

Choć przyzwyczailiśmy się już do widoku opustoszałych miast, nie wszędzie życie zamarło. Na budowie osiedla Grunwald2 na Marcelinie ruch jest intensywny, ponieważ trwają tu właśnie prace wykończeniowe. Choć konieczne było wprowadzenie bardzo restrykcyjnych przepisów bezpieczeństwa w związku z trwającą epidemią koronawirusa, to budowa nie ustała nawet na moment. Wszystko po to, by nabywcy mogli już latem zacząć wprowadzać się do swoich mieszkań. Do przekazania kluczy zostało wprawdzie jeszcze kilka miesięcy, ale już teraz w ofercie została niewielka partia lokali. Grunwald2 jest bowiem poznańskim bestsellerem Ronson Development, co widać było już na początku budowy, a wraz z jej postępami zainteresowanie tylko rosło.

W całej inwestycji znajduje się 268 lokali, a w ofercie znajdują się teraz głównie mieszkania 4-pokojowe o powierzchniach od 63 m2 do ponad 90 m2. Klienci poszukujący lokalu 3-pokojowego mają jeszcze szansę na jedne z ostatnich M3 na tym osiedlu. Większość z nich to przestronne, 64-metrowe mieszkania z dużymi balkonami i tarasami.

Wszystko w zasięgu ręki

Powodów, dla których projekt cieszy się tak dużym zainteresowaniem, jest wiele. Grunwald2 to osiedle położone przy ul. Świerzawskiej, w sercu dynamicznie rozwijającego się Marcelina. W zaledwie kilka minut dojedziemy stąd do centrum Poznania, lotniska Ławica i do biznesowej części miasta. W odległości spaceru znajdują się z kolei przepiękne tereny rekreacyjne, jak „zielone płuca Poznania”, czyli Lasek Marceliński, a także pełna infrastruktura potrzebna mieszkańcom na co dzień – przedszkola, szkoły podstawowe i średnie, placówki zdrowotne, a także sklepy i punkty gastronomiczne.

Wyjątkowa lokalizacja i przemyślane rozkłady mieszkań to niewątpliwe atuty projektu Grunwald2. Przyciąga on zarówno osoby, które chciałyby kupić mieszkanie w celach inwestycyjnych, jak i rodziny, które pragną zamieszkać w pięknej, zielonej okolicy. Ta grupa mieszkańców chwali też osiedle za rozbudowany i przemyślany plac zabaw z dostępem do łazienki na parterze budynku.

Odwiedź Grunwald2 wirtualnie!

Na stronie https://ronson.pl/grunwald-kwadrat można zobaczyć rozkłady dostępnych lokali, a także wybrać się na wirtualny spacer po mieszkaniach, w których prezentowane są także propozycje aranżacji. To świetna alternatywa dla wizyty na budowie w czasie trwającej obecnie „społecznej kwarantanny”. Ronson Development zachęca też do korzystania z kilku form zdalnego kontaktu z biurem sprzedaży, np. czatu z konsultantem czy formularza z prośbą o oddzwonienie. Deweloper umożliwia też zawarcie umowy rezerwacyjnej przez internet – wystarczy podpisać dokumenty i odesłać skan lub zdjęcie zrobione telefonem.

Mając na uwadze występujące obecnie licznie utrudnienia, z którymi wszyscy spotykamy się na co dzień, Ronson wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów i w projekcie Grunwald2 zaoferował dogodny sposób płatności za mieszkanie – przy podpisywaniu umowy wystarczy 10-procentowy wkład finansowy.

Nowy projekt na Grunwaldzie

Wprawdzie budowa osiedla Grunwald2 dobiega końca, ale Ronson Development nie znika z poznańskiego rynku nieruchomości. W marcu deweloper zawarł przedwstępną umowę zakupu działki przy ul. Grunwaldzkiej. Bank ziemi spółki powiększy się o działkę o powierzchni około 1750 m2. Ronson planuje na niej wybudować około 80 mieszkań o powierzchni użytkowej około 3400 m2.


Ronson Development

Ronson Development jest doświadczonym, dynamicznie rozwijającym się deweloperem prowadzącym inwestycje mieszkaniowe w największych polskich miastach, głównie w Warszawie, a także w Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie.

Od początku swojej działalności w 2000 r. Ronson zdobył zaufanie tysięcy klientów, co daje mu pozycję jednej z wiodących w Polsce firm deweloperskich. Od 2007 r. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Ronson tworzy przestrzenie, w których dobrze i wygodnie się mieszka. Obecnie, w ofercie firmy znajdują się mieszkania dopasowane do potrzeb różnych grup klientów – są w niej zarówno apartamenty jak i lokale z segmentu popularnego.

Ronson Development jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Dowodem zaufania klientów do firmy są liczne nagrody i certyfikaty, w tym nagroda w kategorii usługi deweloperskie w konkursie Orły Polskiego Budownictwa 2014 oraz godło Deweloper Roku 2013 przyznane przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.

Ronson jest również laureatem wielu prestiżowych nagród przyznawanych przez grono analityków i inwestorów giełdowych. W 2013 r. firma zajęła I miejsce w rankingu Giełdowa Spółka Roku w kategorii „Relacje inwestorskie” organizowanym przez dziennik Puls Biznesu. Z kolei w 2017 r. strona internetowa Spółki została nagrodzona tytułem Złota Strona Emitenta w konkursie zorganizowanym przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów Biuro prasowe
2024-12-30 | 15:00

Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów

Rosnące ceny mieszkań skłaniają wiele osób do wyboru mikroapartamentów jako przystępnej cenowo i funkcjonalnej alternatywy. Koszty ich zakupu i utrzymania są niższe, co czyni
Nieruchomości Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
2024-12-30 | 15:00

Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?

Kraków nieustannie buduje swoją pozycję na rynku mieszkaniowym. Rosnące inwestycje, turystyczny urok i zwiększająca się liczba mieszkańców sprawiają, że zapotrzebowanie na
Nieruchomości Deweloperzy nie nadążają za popytem
2024-12-30 | 15:00

Deweloperzy nie nadążają za popytem

Mieszkania drożeją, a nowych powstaje rekordowo mało. W 2023 roku deweloperzy rozpoczęli budowę 114,5 tys. lokali – to najmniej od sześciu lat. Ceny za mkw. w Warszawie zdążyły

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom

Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.

Fundusze unijne

Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier

Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.