House of Skills i e-learning.pl na dłużej w warszawskim Bolero Office Point 1
Konsorcjum doradczo-szkoleniowe, właściciel marek House of Skills oraz e-learning.pl, jedna z największych i najdłużej działających na polskim rynku firm szkoleniowo-doradczych, przedłużyła najem powierzchni biurowej w warszawskim Bolero Office Point 1. Umowa najmu, na mocy której cała organizacja wynajmuje przestrzeń 900 mkw., została podpisana do 2030 roku.
House of Skills oraz e-learning.pl to dwie marki rynkowe Konsorcjum doradczo-szkoleniowego, jednej z najstarszych i największych firm na polskim rynku w obszarze rozwoju ludzi, doradztwa w zakresie kapitału ludzkiego oraz digitalizacji wiedzy i wdrażania skutecznego e-learningu. Od 30 lat organizacja zmienia oblicze zarządzania w Polsce.
W 2024 roku minęło dziesięć lat, odkąd Konsorcjum doradczo-szkoleniowe przeniosło swoją siedzibę do Bolero Office Point 1, siedmiokondygnacyjnego budynku biurowego położonego przy ulicy Równoległej 4 w Warszawie. Nowe porozumienie pomiędzy Bolero Office Point 1 a Konsorcjum doradczo-szkoleniowym obejmuje przedłużenie umowy najmu przestrzeni 900 mkw. na parterze budynku.
– Przedłużenie umowy najmu na następne sześć lat jest dla nas potwierdzeniem dobrej, silnej i trwałej relacji, którą zbudowaliśmy przez ostatnie dziesięć lat z House of Skills. To również oznaka wzajemnego zaufania i docenienia wysokiej jakości nowoczesnej powierzchni biurowej w Bolero Office Point 1, jak i naszego profesjonalizmu w zarządzaniu kompleksem – powiedziała Eliza Wielgus, Asset Manager, CCIM w Real Management S.A.
Bolero Office Point 1 to siedmiokondygnacyjny budynek biurowy klasy B+ położony przy ulicy Równoległej 4 w Warszawie, oferujący 11 300 mkw. powierzchni najmu. Budynek jest w pełni skomercjalizowany.
Bolero Office Point 1 posiada 187 miejsc parkingowych oraz restaurację na parterze. Lokalizacja w bliskim sąsiedztwie stacji WKD pozwala na szybki i komfortowy dojazd do centrum miasta, a bliskość lotniska i głównych tras wyjazdowych z Warszawy stanowi udogodnienie dla firm, których pracownicy często podróżują służbowo. Budynek otrzymał certyfikat BREEAM In-Use na poziomie „Very Good”. Obecnie biurowiec znajduje się w procesie certyfikacji według nowego standardu BREEAM V6.
Real Management S.A. jest dynamicznie rozwijającą się spółką deweloperską, powstałą w 2002 roku. Działalność firmy koncentruje się w sektorze nieruchomości produkcyjno-przemysłowych i mieszkaniowych. Innowacyjność i efektywne zarządzanie – to czynniki, pozwalające spółce na stały rozwój i ekspansję w sektorze nieruchomości. Od początku działalności Real Management S.A. zrealizował projekty komercyjne i mieszkaniowe o powierzchni 265 000 mkw. Wśród nich znajdują się m.in. kompleks biurowy Bolero Office Park, osiedla domów jednorodzinnych premium Rezydencje Pałacowa i Rezydencje Chojnów, centra produkcyjno-przemysłowe Good Point oraz parki convenience Przyczółkowa Vis a Vis i Point.44.
Zgodnie z założeniami strategicznymi na najbliższe lata, Real Management S.A. planuje realizację kolejnych 500 000 mkw. nowoczesnych powierzchni produkcyjno-przemysłowych pod nazwą Good Point oraz 44 000 mkw. powierzchni mieszkalnych w Warszawie w ramach osiedla domów jednorodzinnych Neo Natolin.
Real Management S.A. jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.