Komunikaty PR

II etap inwestycji Bemosphere na finiszu

2024-05-15  |  12:00
Biuro prasowe
Kontakt
Anna Siwek
Tauber Promotion

Gombrowicza 15
01-682 Warszawa
asiwek|tauber.com.pl| |asiwek|tauber.com.pl
+48 22 833 35 02
www.tauber.com.pl

Develia otrzymała pozwolenie na użytkowanie budynku Central, których wchodzi w skład II etapu inwestycji Bemosphere. Osiedle realizowane jest na Chrzanowie w warszawskiej dzielnicy Bemowo. W ukończonym obiekcie powstało w sumie 95 lokali mieszkalnych. Przekazania kluczy nabywcom mają rozpocząć się 20 maja.

Projekt jest w całości realizowany w ramach własnego generalnego wykonawstwa przez należącą do Grupy Develia spółkę Develia Construction. – Realizacja budynku Central przebiegła sprawnie. Dzięki doświadczonej kadrze udało nam się terminowo wypełnić założony harmonogram. Jestem przekonany, że to tempo prac uda nam się utrzymać podczas realizacji kolejnych etapów tego przedsięwzięcia – podkreślił Rafał Winkiel, dyrektor generalny Develia Construction.

Wszystkie wybudowane mieszkania dysponują powierzchniami zewnętrznymi w postaci tarasów, balkonów lub zielonych ogródków. Do użytku mieszkańców została oddana podziemna hala garażowa z komórkami lokatorskimi i boksami na jednoślady. W projekcie uwzględniono stanowiska do ładowania pojazdów elektrycznych.

Ze względu na atrakcyjny projekt, duży wybór mieszkań i bliskość przyszłej stacji metra projekt Bemosphere od samego początku cieszył się dużym zainteresowaniem kupujących. W tym etapie pozostał tylko jeden lokal w sprzedaży. Obecnie w naszej ofercie znajdują się mieszkania w realizowanych budynkach City, Atmo, Vital oraz Time. Ceny zaczynają się już od 15 600 zł za metr kwadratowy – komentuje Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży w Develia S.A.

Dużym atutem Bemosphere jest lokalizacja tuż obok budowanej stacji II linii metra - Chrzanów. Jej otwarcie planowane jest w 2026 roku. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w odległości 350 metrów od osiedla, a bliskość ul. Połczyńskiej oraz trasy S8 (ok. 5 min samochodem) zapewniają dogodne połączenie z innymi dzielnicami stolicy.

Kolejną zaletą Chrzanowa jest rozbudowana infrastruktura lokalna. Działają tu liczne sklepy, punkty usługowe, a także placówki edukacyjne: żłobki, przedszkola i szkoły. Dodatkowo na ul. Szeligowskiej powstanie nowa szkoła podstawowa. Tuż obok niej Develia realizuje równolegle inny projekt - Bemowo Vita, w którym w ramach I etapu powstanie 225 mieszkań o metrażach od 25 do 147 m kw. w cenie od 14 999 zł/m kw.

Okolica oferuje także atrakcje kulturalne i rekreacyjne. Tylko 20-minutowy spacer (lub 5-minutowa przejażdżka rowerowa) dzieli projekt od Parku Górczewska, który jest doskonałym miejscem do aktywnego wypoczynku. Dzieci mogą tu korzystać z placów zabaw, trampolin, huśtawek i boisk, na starszych czekają ścieżki rowerowe i spacerowe. Ponadto w parku znajduje się amfiteatr, w którym regularnie organizowane są plenerowe imprezy kulturalne. 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Budowa MLP Business Park Vienna rozpoczęta Biuro prasowe
2024-05-27 | 14:00

Budowa MLP Business Park Vienna rozpoczęta

W parku MLP Business Park Vienna odbyła się ceremonia wbicia pierwszej łopaty. W uroczystości wzięli udział: Karl Gasta, zastępca szefa 22. dzielnicy Wiednia, a także przedstawiciele
Nieruchomości Pierwszy modułowy zespół mieszkalny dla osób z autyzmem powstaje w Michałowicach
2024-05-27 | 13:30

Pierwszy modułowy zespół mieszkalny dla osób z autyzmem powstaje w Michałowicach

ZDJĘCIA: https://wetransfer.com/downloads/5046321f915f1fb79690b592d91351f120240527093756/470f0a2da8d5364d7fbddac7e77aee7820240527093928/5e57c7   Budowa modułowego obiektu,
Nieruchomości Alides Polska i AYA Properties Fund ogłaszają wspólny zakup biurowca Metron
2024-05-27 | 11:00

Alides Polska i AYA Properties Fund ogłaszają wspólny zakup biurowca Metron

Alides Polska i AYA Properties Fund ogłaszają wspólny zakup biurowca Metron w prestiżowej lokalizacji w Warszawie Zdjęcie i

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Forum Sektora Kosmicznego 4 czerwca 2024

European Financial Congress 2024

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Prawo

Składka zdrowotna i inne podatki zbyt dużym obciążeniem dla przedsiębiorców. Część z nich będzie musiała zamknąć działalność i przejdzie do szarej strefy

Rząd chce ulżyć prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą i wprowadzić nowe regulacje poboru i naliczania składki zdrowotnej. Zamierza wprowadzić zmiany, które poprawią sytuację przedsiębiorców, zwiększą pewność rozliczeń i pozwolą na sfinansowanie wydatków systemu ochrony zdrowia. Zdaniem szefa związku zawodowego skupiającego samozatrudnionych w obliczu zmian demograficznych i istniejących obciążeń publicznoprawnych rozwiązań należy szukać w budowaniu na nowo relacji społecznych. W przeciwnym razie powiększą oni szarą strefę i grono wykluczonych.

Konsument

Greenwashing to powszechne zjawisko wśród firm. UE chce z nim skutecznie walczyć i nakłada na nie nowe obowiązki

Nawet 50 proc. deklaracji środowiskowych, z którymi spotykają się konsumenci w Europie, jest niepełnych lub wprowadzających w błąd. Teraz Bruksela chce uszczelnić prawo, aby wyeliminować zjawisko, w którym firmy pozycjonują się jako ekologiczne, choć faktycznie nie podejmują żadnych działań poza pustymi deklaracjami. Już wiadomo, że na przedsiębiorców nałożone będą nowe obowiązki. Stanie się to prawdopodobnie już od 2026 roku.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.