III etap Osiedla Przy Jeziorach mocno zaawansowany
Osiedle Przy Jeziorach w Poznaniu harmonijnie się powiększa. Przy ulicy Golęczewskiej bez trudu można dostrzec postępy na inwestycji. Pierwsze lokale w III etapie są niemal gotowe. Ponadto trwa realizacja kolejnych budynków bliźniaczych. Jednocześnie trwa sprzedaż i wolne są dosłownie ostatnie lokale w cenie od 6060 zł brutto/ mkw.
Inwestycja realizowana przeze dewelopera More Place od momentu swojej premiery cieszy się dużą popularnością. Każdy z trzech etapów składa się z lokali w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni ponad 100 mkw., z klasycznym dwupoziomowym projektem przestrzennym. Warto podkreślić, że cały projekt zakłada powstanie 28 budynków bliźniaczych, czyli łącznie 56 odrębnych lokali. W etapie III znajdzie się 14 domów, czyli 28 lokali bliźniaczych. Pierwsze z nich są niemal gotowe, natomiast kolejne mają wykonywane ocieplenie. Dwa najnowsze domy mają montowane pokrycie dachowe. Ponadto wszystkie aktualnie budowane lokale mają już wykonany stan surowy zamknięty lub otwarty. – Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do umówienia spotkania na Osiedlu Przy Jeziorach. Dzięki temu można nie tylko zobaczyć budowę, ale też gotowe etapy inwestycji oraz dom pokazowy. Szczególnie ta ostatnia możliwość będzie interesująca, ponieważ pozwala dokładnie poznać przestrzeń mieszkalną i każde pomieszczenie – mówi Tomasz Pietrzyński, członek zarządu firmy More Place. Jak zostały zaprojektowane lokale bliźniacze na Osiedlu Przy Jeziorach? Na parterze każdego z nich znajduje się: salon, kuchnia, komunikacja wraz ze schodami, toaleta oraz jeden lub dwa pokoje, w zależności od układu. Na piętrze dostępne będą dwa przestronne pokoje, oddzielna garderoba, toaleta oraz dodatkowe pomieszczenie np. na pralnio-suszarnię. Ponadto to każdego lokalu przypisana jest spora działka o powierzchni od 451 do 507 mkw.
Przedstawiciel firmy deweloperskiej podkreśla, że osiedle powstaje wraz z licznymi częściami wspólnymi, jak droga wewnętrzna, chodniki, czy dodatkowe rozwiązania służące bezpieczeństwu mieszkańców. – Takie elementy są widoczne na pierwszy rzut oka, już przy pierwszej wizycie na inwestycji. Ponadto wiele osób przyjeżdżając na nasze osiedle, dostrzega lokalizację. Bez względu na to, czy jedziemy z centrum Poznania przez Złotniki, czy przez Strzeszyn, otacza nas przyroda – dodaje Tomasz Pietrzyński.
Dużym atutem lokalizacji jest właśnie wygodne połączenie z miastem. Osoby na co dzień korzystające z transportu publicznego mogą wybrać autobus lub pociąg, którego stacja znajduje się w pobliskich Złotnikach. Dostępne jest tam centrum przesiadkowe w stylu „Park & ride”, gdzie można bezpiecznie zostać auto, motor lub rower i skorzystać z kolei metropolitalnej jadącej do centrum Poznania. Oczywiście mieszkańcy Osiedla Przy Jeziorach sprawnie dojadą do ważnych dla siebie miejsc autem. Inwestycja cieszy się dużą popularnością, aktualnie są w sprzedaży ostatnie lokale. Budowa osiedla zakończy się w 2023 roku.
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
Czterodniowy tydzień pracy testuje coraz więcej organizacji. Przynosi korzyści zarówno pracownikom, jak i firmom
Rząd pracuje nad skróceniem tygodnia pracy, a szefowa resortu pracy Agnieszka Dziemianowicz-Bąk zadeklarowała, że zmiana miałaby wejść w życie jeszcze w obecnej kadencji Sejmu. Choć eksperci i pracodawcy są w tej kwestii podzieleni, to przykłady z innych rynków, m.in. Islandii, Wielkiej Brytanii i Portugalii, pokazują, że taki model ma wiele korzyści, zarówno po stronie pracowników, jak i firm.
Bankowość
Sądy są zalewane pozwami frankowiczów. Rząd pracuje nad ustawą usprawniającą sprawy kredytobiorców
W sądach toczy się około 200 tys. spraw dotyczących kredytów frankowych. Prawomocnym wyrokiem zakończyło się 30 tys. Na drogę sądową zdecydowała się jednak tylko część kredytobiorców. Umów objętych ryzykiem walutowym było blisko milion, a ich wartość w szczytowym okresie, czyli w 2011 roku, osiągnęła niemal 200 mld zł.
Handel
Donald Trump zaczyna swą drugą kadencję jako prezydent. Europejski biznes obawia się konsekwencji zapowiedzianych ceł
Świat biznesu z niepokojem czeka na pierwsze decyzje Donalda Trumpa, zwłaszcza w sprawie wprowadzenia głośno zapowiadanych ceł na towary z zagranicy. Zdaniem Marcina Nowackiego, wiceszefa Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, Unia Europejska musi się przygotować na większy odbiór produktów i usług ze Stanów Zjednoczonych, które mają wysoki deficyt w handlu ze Starym Kontynentem. Tradycyjnie życzliwie nastawiona do USA Polska mogłaby wykorzystać swoją prezydencję w Radzie UE, by doprowadzić do porozumienia między obu stronami.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.