Komunikaty PR

IV budynek na Wyspie Solnej w Kołobrzegu już w sprzedaży

2022-06-23  |  10:10
Biuro prasowe
Kontakt
Anna Siwek
Tauber Promotion

Gombrowicza 15
01-682 Warszawa
asiwek|tauber.com.pl| |asiwek|tauber.com.pl
+48 22 833 35 02
www.tauber.com.pl

Vacation Investments uruchomiło sprzedaż budynku B w III etapie inwestycji mieszkaniowej Wyspa Solna w Kołobrzegu. W nowej ofercie operatora znalazło się 87 lokali w budynku położonym w samym sercu osiedla. W odpowiedzi na potrzeby klientów uruchomiona została także usługa serwisowania apartamentów w ramach Vacation Rental.

Wyspa Solna to inwestycja mieszkaniowa w Kołobrzegu, którą charakteryzuje atrakcyjne położenie na wyspie o tej samej nazwie. Wyjątkowa lokalizacja pomiędzy Kanałem Drzewnym. a rzeką Parsętą czyni nieruchomość niezwykłą i pożądaną, przez inwestorów z całej Polski oraz z zagranicy. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia wygodny i szybki dostęp do wszystkich atrakcji i udogodnień Kołobrzegu, a jednocześnie bliskość morza. Natomiast otoczenie zieleni zapewnia bardzo ważny dla mieszkańców spokój.

Kompleks mieszkaniowy Wyspa Solna docelowo będzie składać się z pięciu budynków i 450 mieszkań, z których każde posiadać będzie przestronny balkon, taras lub prywatny ogródek. W ramach pierwszego (budynek „F”) i drugiego (budynek „E”) etapu osiedla wybudowano i sprzedano 154 lokale oraz ponad 100 miejsc garażowych i miejsc postojowych. W ramach obecnie realizowanego, trzeciego etapu inwestycji powstaną trzy budynki.

W ofercie znajdują się obecnie apartamenty liczące od 1 do 4 pokoi, w metrażach między 28,7 m2 a 126,7 m2 oraz z balkonem, tarasem, ogródkiem lub antresolą. Ceny mieszkań w aktualnej ofercie zaczynają się od 9 700zł za m2.

Obserwujemy rosnące zainteresowanie inwestycją Wyspa Solna. Sprzedaż każdego kolejnego etapu cieszy się większą popularnością od poprzedniego. To doskonała informacja, szczególnie, że część nabywców, to osoby, które zakupiły mieszkania we wcześniejszych etapach. Wielu naszych klientów dociera do nas także z polecenia. Bardzo nas to cieszy, ponieważ potwierdza wyjątkowość inwestycji i dopasowanie zarówno oferty, jak i standardu nieruchomości do oczekiwań klientów. Wystarczy powiedzieć, że mieszkania w budynku A w ponad połowie znalazły swoich nabywców już na etapie przedsprzedaży. Prace budowlane trzeciego etapu ruszyły w maju 2022, a już w czerwcu br. uruchomiliśmy sprzedaż budynku B” – powiedział Marcin Liberski, Dyrektor Sprzedaży Vacation Investments.

„W dobie bijącej rekordy inflacji popularność kupna mieszkań wakacyjnych pod wynajem rośnie. Mimo rosnących stóp procentowych nie odczuwamy spadku zainteresowania naszą ofertą. Ze względu na częste pytania klientów Wyspy Solnej o sposób prowadzenia najmu oraz możliwość przekazania nam zarządzania najmem została powołana  firma Vacation Rental, która oferuje pełną obsługę najmu krótkoterminowego w imieniu właściciela. Koncept Vacation Rental został stworzony z myślą o obsłudze mieszkań położonych na osiedlu Wyspa Solna w Kołobrzegu, a następnie w kolejnych lokalizacjach miejskich i turystycznych” - mówi Adrian Kornas, Prezes Zarządu Wyspa Solna.

Wyspa Solna oferuje liczne udogodnienia dla przyszłych mieszkańców jak recepcję, strefę relaksu z basenem, sauną, salą fitness oraz siłownią wewnętrzną. Zewnętrzne części wspólne kompleksu obsadzone zostaną bujną roślinnością nadmorską, natomiast pomiędzy budynkami zaprojektowano strefy wypoczynku i plac zabaw dla dzieci.

Kołobrzeg jest największym i najchętniej odwiedzanym uzdrowiskiem w Polsce. Miasto jest wyjątkowo popularne wśród turystów ze względu na swoje piękne plaże i lecznicze działania złóż borowiny. W pobliżu inwestycji Wyspa Solna mieszczą się m.in. szeroka, malownicza plaża i słynny Port Jachtowy. Ze względu na ograniczoną podaż działek w okolicy, Wyspa Solna jest jednym z ostatnich nowych obiektów powstających w tej części miasta.

Wyspa Solna od początku 2022 roku jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich zrzeszającego wiodących inwestorów z branży deweloperskiej.

Więcej informacji o inwestycji można znaleźć na stronie http://wyspasolna.pl/.

Bieżąca oferta dostępna jest także na strona https://vacationinvestments.pl/.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości JLI Trading wprowadzi się do BIK Park Wrocław Biuro prasowe
2022-06-30 | 16:00

JLI Trading wprowadzi się do BIK Park Wrocław

Park logistyczny BIK Park Wrocław zyskał nowego najemcę. Brytyjska firma działająca w sektorze e-commerce wynajęła 6.050 m2 powierzchni w nowo budowanej hali pod Wrocławiem. Inwestycja
Nieruchomości Rusza nowy apartamentowy hotel w Gdańsku
2022-06-30 | 11:00

Rusza nowy apartamentowy hotel w Gdańsku

  To jedna z największych Trójmiejskich multifunkcyjnych inwestycji,  zrewitalizowana została na obszarze 6 hektarów w historycznej części Gdańska Wrzeszcza.
Nieruchomości Bogata oferta nowych mieszkań i domów od ROBYG
2022-06-30 | 11:00

Bogata oferta nowych mieszkań i domów od ROBYG

Kameralne domy w szwedzkim stylu, prestiżowe apartamenty nad morzem, osiedle otulone kwitnącymi wiśniami – ROBYG wzbogacił swoją ofertę o kolejne etapy wyjątkowych osiedli. Lagom

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

U młodych pacjentek rak piersi występuje rzadko, ale jest bardziej agresywny. Dla wielu z nich taka diagnoza brzmi jak wyrok

Liczba zachorowań na raka piersi w Polsce sukcesywnie wzrasta. Co roku taką diagnozę słyszy ok. 20 tys. kobiet. Pacjentki przed 30. rokiem życia stanowią niewielki odsetek chorych, ale w ich przypadku często nowotwór jest bardziej agresywny. To m.in. dlatego dla młodych kobiet, które są aktywne zawodowo, mają rodziny i dzieci bądź planują je mieć w przyszłości, taka diagnoza często brzmi jak wyrok. – Niektóre kobiety mają poczucie, że jak rozpoczną leczenie, to skończy im się życie, że nie będą mogły już realizować najprostszych ról społecznych. To nie jest prawdą – podkreśla psychoonkolog, dr Mariola Kosowicz. Lekarze wskazują, że metody leczenia raka piersi są już dziś na tyle zaawansowane, że ten nowotwór, o ile zostanie wcześnie wykryty, może być niemal w 100 proc. uleczalny.

Handel

Coraz większa niepewność w gospodarce zbiera żniwo. Liczba upadłości firm rośnie

– Czynników ryzyka w biznesie jest dziś tak wiele, że dla przedsiębiorców, zwłaszcza małych i średnich, sytuacja stała się nieprzewidywalna jak nigdy dotąd – mówi Tomasz Starus, prezes zarządu Allianz Trade w Polsce. Widać to w statystykach dotyczących niewypłacalności firm. W maju było ich o 17 proc. więcej niż rok temu i aż o 150 proc. więcej niż na początku pandemii. W całym roku może być ich o 12 proc. więcej w ujęciu rocznym, podobnie jak w krajach Europy Zachodniej, które są głównym partnerem gospodarczym dla polskich firm. Dlatego rodzime firmy muszą dziś działać zgodnie z zasadą ograniczonego zaufania wobec kontrahentów, dokładniej analizować partnerów biznesowych oraz korzystać z narzędzi pozwalających zabezpieczyć się przed wzrostem ryzyka w biznesie.

Konsument

Członkostwo w Unii Europejskiej znacząco poprawiło polski system prawny. Zwiększyła się m.in. ochrona i bezpieczeństwo konsumentów

Wspólnota prawa w ramach UE ma przełożenie na życie zwykłych konsumentów. Od 2004 roku znacznie zwiększyła się bowiem ich ochrona wobec usługodawców i producentów. Unijne wymogi poprawiają także bezpieczeństwo żywności, samochodów i wielu innych towarów użytkowanych na co dzień przez Europejczyków i Polaków – wynika z raportu „Osiemnaście lat Polski w Unii Europejskiej” przygotowanego przez In.Europa. Jak podkreślają jego autorzy, to także unijnej legislacji zawdzięczamy większe bezpieczeństwo energetyczne w czasie kryzysu w relacjach z Rosją.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.