Komunikaty PR

Jak wyglądają dziś nieruchomości premium we Wrocławiu?

2021-04-08  |  10:00
Biuro prasowe
Kontakt

Katarzyna Bagińska
Publicon Sp. z.o.o.

Świdnicka
50-066 Wrocław
k.baginska|publicon.pl| |k.baginska|publicon.pl
693260235
www.publicon.pl
Do pobrania WPBM ( 0.04 MB )

Mimo pandemii zainteresowanie zakupem mieszkań jest wciąż duże. Mają w tym udział zarówno inwestorzy chcący ochronić swój kapitał przed inflacją, jak i osoby chcące podnieść standard życia. Nie brakowało też transakcji gotówkowych. Ci, którzy szukają wysokiego standardu, decydują się na nieruchomości premium – najlepiej wykończone pod klucz, do których można wprowadzać się od razu. Jak dziś wyglądają luksusowe wnętrza? Jakie apartamenty są obecnie w ofercie?

 

Nieruchomości premium to naprawdę korzystna opcja lokowania kapitału: zwłaszcza z uwagi na prestiżowy adres obiektów oraz możliwości aranżacyjne. Wiele osób decyduje się na zatrudnienie architektów wnętrz, którzy sprytnie udzielają rad i pomagają w wyborze odpowiednich rozwiązań, dopasowanych do stylu życia i oczekiwań. Stawiają na ekskluzywne dodatki, wyszukane meble, topowe marki. To inwestycja na lata, która może mieć przełożenie na wygodę i dobre samopoczucie. 

 

Takich inwestycji nie brakuje w stolicy Dolnego Śląska. W samym sercu Wrocławia, przy ulicy Jedności Narodowej, znajduje się inwestycja Bulwar Drobnera. To tu mieści się największy apartament na sprzedaż w całym Wrocławiu, liczący ponad 300 mkw. W tym samym budynku znajdziemy również apartament zaprojektowany pod klucz – dwupoziomowy, liczący 180 mkw. Z najwyższych pięter budynku rozciąga się widok na Odrę, Ostrów Tumski i gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego.

 

Naturalne materiały szlachetnego pochodzenia

 

Tym, co wyróżnia apartamenty premium, jest przede wszystkim dobór materiałów wykończeniowych. Istotne jest ich naturalne pochodzenie. 

 

– W apartamencie pokazowym w Bulwarze Drobnera wnętrza wykończone są w dużej mierze właśnie materiałami szlachetnymi. Już na wejściu mamy z nimi kontakt – w holu znajdują się schody, do których wykonania został użyty wapień Grassi Pietre, sprowadzany prosto z Włoch. Również meble zostały wybrane nieprzypadkowo. Dla przykładu, w salonie znalazły się krzesła włoskiego domu mody Fendi z czekoladowej skóry cielęcej i charakterystycznym dla marki wykończeniem z elementem klamerek. Detale sprawiają, że wnętrze nabiera smaku – przekonuje Tomasz Bednarek, pracownik dewelopera WPBM „Mój Dom” S.A., inwestora Bulwaru Drobnera.

 

Ponadczasowe rozwiązania 

 

Poza oczywistymi aspektami – szlachetnymi materiałami i renomowanymi markami, luksus w nieruchomościach przejawia się także w ich uniwersalności. Ponadczasowe rozwiązania sprawiają, że wnętrze nie będzie traciło na wartości wraz z upływem lat – co więcej, może zyskiwać.

 

To właśnie dlatego projektanci wnętrz wykorzystują elementy od lat stosowane w tej sztuce. Wszechobecne lustra, forniry czy wysoki połysk dodają elegancji. Godne uwagi są również rozwiązania pozwalające na ukrywanie różnorodnych funkcji – chowane w blacie krany, sprytnie zaaranżowane szafy czy niemal niewidoczne drzwi. Wszystko to sprawia, że wnętrze staje się wizualnie większe. Fakt, że nie rzucają się one w oczy sprawia, że z pewnością nie znudzą się mieszkańcom.

 

– W apartamencie pokazowym zdecydowaliśmy się na takie detale jak chłodziarka na wino w sypialni czy biokominek wbudowany w jedną ze ścian w łazience. To właśnie te niewielkie udogodnienia budują klimat, sprawiają, że żyje się po prostu przyjemniej – podsumowuje Tomasz Bednarek, pracownik WPBM „Mój Dom” S.A.

 

Przemyślany design może sprawić, że wielu zdecyduje się właśnie na rozwiązanie pod klucz. To duża oszczędność czasu, a także zapewnienie o najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu możemy być przekonani, że nieruchomość będzie prawdziwą inwestycją na lata.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Publicon Sp. z.o.o.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Nieruchomości Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Problemy społeczne

37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.

Telekomunikacja

Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.