Komunikaty PR

Jeszcze większy wybór mieszkań na tyskim Murapol Osiedlu Fit

2022-07-05  |  11:00
Biuro prasowe

144 lokale mieszkalne usytuowane w dwóch 4- i 8-kondygnacyjnych budynkach, zostały wprowadzone do sprzedaży w drugim etapie inwestycji Murapol Osiedle Fit. Projekt Grupy Murapol, powstający przy al. Bielskiej w Tychach, obejmie kawalerki oraz lokale 2-, 3- i 4-pokojowe, do każdego będzie przynależała powierzchnia dodatkowa w postaci balkonu lub tarasu z ogródkiem. Łącznie z pierwszym etapem inwestycji, wprowadzonym do sprzedaży na początku bieżącego roku, Murapol Osiedle Fit będzie składało się z 4 budynków, w których zamieszka ponad tysiąc lokatorów.

Wprowadzony do sprzedaży drugi etap Murapol Osiedla Fit obejmujący szeroką ofertę mieszkań o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych układach, zadowoli zarówno osoby poszukujące swojego pierwszego M, jak i tych marzących o większej przestrzeni. Przyszłych mieszkańców do rekreacji i spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu zachęcać będą miejskie zieleńce, w tym pobliski Park Jaworek i Park Rodzinny bł. Karoliny z Tężnią Solankową.

Nazwa inwestycji nie jest przypadkowa – na dachu jednego z budynków powstanie siłownia plenerowa, miejsce idealne do rekreacji, jak i integracji mieszkańców. Ponadto, w obiektach zainstalowany zostanie Home Management System, pozwalający lokatorom korzystać z rozwiązań smart home. W mieszkaniach zamontowany będzie pakiet antysmogowy, który chroni przed przedostawaniem się zanieczyszczeń, pyłków czy alergenów do pomieszczeń. Na terenie osiedla powstanie też stacja ładowania samochodów elektrycznych, a dla fanów jednośladów wygodne stojaki na rowery. Części wspólne budynków oświetli energooszczędne światło LED.

Autorem projektu architektonicznego jest Murapol Architects Drive SA, pracownia projektowo-architektoniczna należąca do grupy Murapol.

Zgodnie z obecnym harmonogramem inwestycji, zakończenie realizacji budynków wprowadzonych do sprzedaży w drugim etapie, planowane jest na 3. kwartał 2023 roku.

- Odpowiadając na potrzeby tyskiego rynku nieruchomości poszerzamy naszą ofertę o kolejne mieszkania w tej lokalizacji. Zainteresowanie lokalami w pierwszym etapie inwestycji jest bardzo duże, stąd decyzja o wprowadzeniu kolejnych mieszkań do oferty. Serca klientów podbija zarówno atrakcyjna lokalizacja tej inwestycji, jak i m.in. unikatowy projekt siłowni dla mieszkańców na dachu jednego z budynków. Jestem pewien, że wprowadzone do sprzedaży lokale w nowym etapie będą cieszyć się równie dużym zainteresowaniem, jak te z I puli. Dla osób, które preferują bardziej kameralną zabudowę idealny będzie 3-kondygancyjny budynek nr 4.. – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Budowa pierwszej inwestycji Grupy Murapol w Tychach została rozpoczęta w 2007 roku. Przez te 14 lat deweloper zrealizował w tym mieście dwa wieloetapowe przedsięwzięcia – Osiedle Cztery Pory Roku oraz Murapol Śląskie Ogrody. W ramach tych projektów wybudowanych zostało 16 budynków, w których zamieszkało ponad 4 200 osób. Na początku tego roku do oferty sprzedaży trafił pierwszy etap nowej tyskiej inwestycji – Murapol Osiedla Fit, w ramach którego do dyspozycji klientów postawiono 200 mieszkań w dwóch budynkach. 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Nieruchomości Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Z UE na pomoc Ukrainie trafiło 148 mld euro. Potrzebne jest dalsze wsparcie, także w kontekście wypracowania sprawiedliwego pokoju

Prezydent Rosji Władimir Putin ogłosił gotowość do podjęcia bezpośrednich rozmów pokojowych z Ukrainą, które mają się rozpocząć 15 maja w Stambule. USA i UE liczą, że Rosja zgodzi się na 30-dniowe zawieszenie broni i wstrzyma ataki na infrastrukturę krytyczną. Unia już zapowiedziała, że w przypadku odmowy zaostrzy sankcje. Europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk apeluje o większą determinację UE w wykorzystaniu zamrożonych rosyjskich aktywów i wsparcie w odbudowie Ukrainy.

Polityka

Prof. L. Balcerowicz: Polska obok Turcji ma największy udział własności państwowej. Potrzebujemy odpolitycznienia gospodarki

Nacjonalizacja i repolonizacja polskiej gospodarki zapowiedziana przez Donalda Tuska wzbudziła mieszane komentarze i reakcje, głównie z powodu niedoprecyzowania, jakie działania miałaby oznaczać. Zdaniem prof. Leszka Balcerowicza to „mętny slogan”, za którym może się kryć wiele znaczeń, takich jak ograniczenie wpływu kapitału zagranicznego albo nacjonalizacja. Tymczasem tym, co naprawdę potrzebne jest gospodarce, jest wycofanie się z niej polityków i prywatyzacja spółek, których wciąż zbyt wiele znajduje się w gestii rządzących – ocenia ekonomista.

Przemysł

Trwa operacja zmiany wyposażenia indywidualnego żołnierzy. Potrzebny modułowy system „od stóp do głów”

Według zapowiedzi MON ten rok ma być przełomowy pod względem zmiany wyposażenia indywidualnego polskich żołnierzy. To efekt trwającej od 1,5 roku operacji Szpej, której celem jest modernizacja umundurowania oraz uzbrojenia i której rząd nadał wysoki priorytet. Podczas ubiegłotygodniowego forum Defence24 Days dwie polskie firmy przedstawiły swoją propozycję systemu wyposażenia „od stóp do głów” dla żołnierzy, którego zaletą ma być nie tylko kompleksowość, ale także modułowość i możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb danego operatora.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.