Komunikaty PR

Marvipol startuje z nową inwestycją Gardenia Lagom

2022-06-21  |  11:25

Sprzedaż mieszkań w nowym Osiedlu Gardenia Lagom przy ul. Głębockiej na warszawskiej Białołęce rozpoczął właśnie Marvipol Development - deweloper z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Gardenia Lagom to cztery budynki w niskiej 3-piętrowej zabudowie, obejmujące 286 mieszkań, garaż podziemny oraz tereny zielone, przy projektowaniu których oparto się o zasady szwedzkiej filozofii lagom.

Osiedle Gardenia Lagom powstanie przy ul. Głębockiej w spokojnej części warszawskiej dzielnicy Białołęka. Cztery budynki w niskiej 3-piętrowej zabudowie obejmą łącznie 286 mieszkań. Deweloper oferuje mieszkania 1-, 2-, 3- oraz 4-pokojowe o metrażach od 25 do 85 m2. Na parterze budynku D przewidziano lokal usługowy.

Inwestycja Gardenia Lagom od Marvipol Development nawiązuje do szwedzkiej filozofii lagom, której istotą jest życie w harmonii i zachowanie równowagi między obszarem zawodowym i prywatnym poprzez rozwijanie pasji i kontakt z naturą.

- Rozpoczynamy budowę mieszkań, a za tym stoi nasze myślenie o podnoszeniu jakości życia w mieście. Równowaga między pracą i wypoczynkiem, obowiązkami i przyjemnościami w bliskim kontakcie z naturą są elementami filozofii lagom, której elementy przenosimy na osiedle Gardenia Lagom. Kameralna zabudowa i zielone otoczenie dostępne na wyciągnięcie ręki stworzą idealne miejsce dla osób ceniących wygodę życia, szukających komfortowych przestrzeni do relaksu i rekreacji – podkreślił Grzegorz Kawecki, wiceprezes Marvipol Development S.A.

Niska trzypiętrowa zabudowa, maksymalne wykorzystanie światła dziennego w mieszkaniach, ekologiczne i energooszczędne rozwiązania to najważniejsze walory osiedla Gardenia Lagom. Mieszkańcy będą mieć do dyspozycji miejsca postojowe w hali garażowej, boksy na jednoślady i komórki lokatorskie. Na terenie osiedla zaplanowano duży ogród, zielony dziedziniec ze strefą relaksu, plac zabaw dla dzieci, a także wiaty rowerowe i paczkomat.

W standardzie zastosowane zostaną rozwiązania smart i eko, pozwalające obniżać koszty i dbać o środowisko naturalne. Na osiedlu zaprojektowano proekologiczne rozwiązania w postaci: paneli fotowoltaicznych, pakietu antysmogowego, czujnika powietrza Airly, zbiornika na deszczówkę. Każde mieszkanie w standardzie zostało wyposażone w system automatyki mieszkaniowej, która pozwala na sterowanie oświetleniem, wybranymi gniazdkami i temperaturą.

Lokalizacja Gardenia Lagom daje dostęp do bogatej infrastruktury i rozwiniętej komunikacji miejskiej. W pobliżu osiedla znajdują się przystanki autobusowe, a przy ul. Kondratowicza na Targówku zaplanowano stację metra. Nieopodal położona, droga ekspresowa S8, zapewnia szybki przejazd do innych dzielnic stolicy. Niedaleko osiedla znajdują się szkoły, przedszkola oraz liczne sklepy, np.: centrum handlowe Atrium Targówek, M1, Ikea, Decathlon. Pobliskie parki, rozlegle tereny rekreacyjne oraz trasy rowerowe sprzyjają rekreacji i odpoczynkowi.

Za koncepcję architektoniczną osiedla odpowiada pracownia GCK.

Więcej informacji na temat tej inwestycji można uzyskać na stronie internetowej: www.gardenialagom.pl.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Lark Promotion
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Nieruchomości Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konferencja Rozszerzona Odpowiedzialność Producenta

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Rady Podatkowej

Infrastruktura

Kolejne 9 mld zł trafi na budowę i modernizację sieci energetycznych. Inwestycje pomogą wyeliminować ryzyko blackoutu

Modernizacja i cyfryzacja sieci to dziś jeden z priorytetów spółek energetycznych w Polsce. Inwestycje te wzmacniają odporność systemu elektroenergetycznego i ograniczają ryzyko blackoutu, analogicznego do tego, który niedawno miał miejsce w Hiszpanii, ale też umożliwiają przyłączenie większej ilości zielonych źródeł energii. Enea pozyskała właśnie niskooprocentowaną pożyczkę w ramach KPO w wysokości 9 mld zł, które przeznaczy na budowę i modernizację sieci w północnej i zachodniej Polsce.

Rolnictwo

Gminne komisje szacują już straty w uprawach spowodowane przez majowe przymrozki. Najbardziej poszkodowani są sadownicy

W maju przygruntowe przymrozki pojawiły się na terenie niemal całego kraju. W niektórych miejscach temperatura obniżała się nawet do kilku stopni na minusie. Straty w rolnictwie i sadownictwie są bardzo duże, w niektórych regionach kraju sięgają nawet 90 proc. Ucierpiały nie tylko owoce i zboża, ale też część warzyw. Trwają już przygotowania naborów dla rolników, którzy ponieśli straty w wyniku przymrozków.

Polityka

Kampania prezydencka na ostatniej prostej. Temat ochrony zdrowia na drugim planie

Zdaniem przedstawicieli Naczelnej Izby Lekarskiej temat ochrony zdrowia w kampanii prezydenckiej, prowadzonej przed I turą wyborów, zszedł na dalszy plan. Kandydaci na najwyższy urząd w Polsce nie podawali – poza tematem składki zdrowotnej – w tym obszarze konkretów, a skupili się na kampanijnych ogólnikach i zapewnieniach. Zabrakło poruszenia wielu ważnych kwestii dotyczących m.in. przyszłości zawodów medycznych, kształcenia lekarzy, walki z agresją wobec medyków czy pomysłów na skrócenie kolejek do specjalistów i poprawy finansowania.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.