Mieszkania w ofercie ostatniego etapu Murapol Osiedla Natura w Warszawie
123 lokale w trzech kameralnych budynkach zaprojektowanych w ramach Murapol Osiedla Natura zostały wprowadzone do sprzedaży. Deweloper stawia do dyspozycji klientów zróżnicowane układy i metraże, od kawalerek po lokale 5-pokojowe, każdy z balkonem lub tarasem z ogródkiem. W standardzie mieszkań znajdzie się pakiet antysmogowy, chroniący powietrze wewnątrz przed zanieczyszczeniami z zewnątrz, a zamontowany w budynkach Home Management System pozwoli lokatorom korzystać z rozwiązań smart home. W ofercie znajduje się także 139 miejsc postojowych dla przyszłych mieszkańców inwestycji.
Murapol Osiedle Natura to wieloetapowa inwestycja mieszkaniowa realizowana na warszawskiej Białołęce. To doskonała propozycja dla osób ceniących funkcjonalność wynikającą z przemyślanego, kameralnego projektu architektonicznego i łatwą komunikację z pozostałymi dzielnicami Warszawy. Tuż obok osiedla znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, wiele punktów handlowo-usługowych i placówek oświatowo-wychowawczych. Bliskość miejskiej zieleni i spokojna okolica sprawiają, że ta część miasta systematycznie zyskuje na popularności wśród mieszkańców stolicy.
Pakiet antysmogowy czy Home Management System to nie jedyne eko udogodnienia, jakie można znaleźć na terenie inwestycji. Do dyspozycji właścicieli samochodów elektrycznych zostanie postawiona stacja ładowania, a dla fanów jednośladów wygodne stojaki na rowery. Części wspólne budynków oświetli energooszczędne światło LED. Nie zapomniano też o najmłodszych lokatorach – na osiedlu wybudowany będzie plac zabaw dla dzieci.
- Nasza oferta mieszkań plasuje się w segmencie popularnym oraz popularnym premium, dominują w niej lokale 2- i 3- pokojowe, o metrażach od 40 do 60 mkw. Lokale o takich parametrach cieszą się największym zainteresowaniem na rynku, zarówno wśród klientów kupujących mieszkania na własne potrzeby, jak również nabywców inwestycyjnych. Uzupełnieniem tej oferty są kawalerki oraz lokale 4- i 5-pokojowe o większych metrażach. Tak skrojoną ofertę wzbogacamy o rozwiązania eco, które mają coraz większe znaczenie dla nabywców mieszkań. W ten sposób chcemy skierować swoją ofertę do jak najszerszego grona klientów zainteresowanych kupnem lokalu mieszkalnego. – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.
Autorem projektu architektonicznego Murapol Osiedla Natura jest Murapol Architects Drive SA, pracownia projektowo-architektoniczna należąca do Grupy Murapol. Zgodnie z obecnym harmonogramem rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest w trzecim kwartale 2022, zaś zakończenie – na przełom 2023 i 2024 roku.
Docelowo na Murapol Osiedlu Natura powstanie 10 budynków, 7 z nich posiada już pozwolenie na użytkowanie i jest zamieszkane przez lokatorów. W ofercie znajdują się ostatnie wolne gotowe do odbioru mieszkania, z których część można nabyć z pakietem bonusów w ramach trwającej promocji czerwcowej.
Warszawska oferta Grupy Murapol, poza projektem przy ul. Kąty Grodziskie, obejmuje także ostatnie lokale w inwestycji Murapol Dzieci Warszawy, w ramach której powstają dwa budynki ze 165 lokalami.
Dotychczasowe portfolio Grupy Murapol w stolicy to 8 wieloetapowych inwestycji, w których zamieszkało ok. 7,2 tys. lokatorów.
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
Czterodniowy tydzień pracy testuje coraz więcej organizacji. Przynosi korzyści zarówno pracownikom, jak i firmom
Rząd pracuje nad skróceniem tygodnia pracy, a szefowa resortu pracy Agnieszka Dziemianowicz-Bąk zadeklarowała, że zmiana miałaby wejść w życie jeszcze w obecnej kadencji Sejmu. Choć eksperci i pracodawcy są w tej kwestii podzieleni, to przykłady z innych rynków, m.in. Islandii, Wielkiej Brytanii i Portugalii, pokazują, że taki model ma wiele korzyści, zarówno po stronie pracowników, jak i firm.
Bankowość
Sądy są zalewane pozwami frankowiczów. Rząd pracuje nad ustawą usprawniającą sprawy kredytobiorców
W sądach toczy się około 200 tys. spraw dotyczących kredytów frankowych. Prawomocnym wyrokiem zakończyło się 30 tys. Na drogę sądową zdecydowała się jednak tylko część kredytobiorców. Umów objętych ryzykiem walutowym było blisko milion, a ich wartość w szczytowym okresie, czyli w 2011 roku, osiągnęła niemal 200 mld zł.
Handel
Donald Trump zaczyna swą drugą kadencję jako prezydent. Europejski biznes obawia się konsekwencji zapowiedzianych ceł
Świat biznesu z niepokojem czeka na pierwsze decyzje Donalda Trumpa, zwłaszcza w sprawie wprowadzenia głośno zapowiadanych ceł na towary z zagranicy. Zdaniem Marcina Nowackiego, wiceszefa Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, Unia Europejska musi się przygotować na większy odbiór produktów i usług ze Stanów Zjednoczonych, które mają wysoki deficyt w handlu ze Starym Kontynentem. Tradycyjnie życzliwie nastawiona do USA Polska mogłaby wykorzystać swoją prezydencję w Radzie UE, by doprowadzić do porozumienia między obu stronami.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.